Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

operacja oczu

39 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Zacznę od tego że mam 20 lat i nigdy nie miałem dziewczyny. Studiuję, teraz w wakacje dorabiam. Ogólnie jestem kulturalny miły, spokojny ( zawsze szukam pokojowego rozwiązania konfliktu, kolega mi mówi ze mnie czasem podziwia za stoicki spokój) ponoć też zabawny ( ostatnio w pracy na przerwie żartowaliśmy i jedna koleżanka mówiła, ze bardzo ja rozśmieszam, parę dziewczyn tez tak powiedziało). Staram się być dżentelmenem ( przepuścić w drzwiach, odprowadzić na przystanek po spotkaniu itp). Nie chodzę na imprezy ( kluby, dyskoteki omijam szerokim łukiem), jedynie na wesela, urodziny. Alkohol pije okazyjnie, dla relaksu ( teraz piwko jak jest gorąco), nigdy się nie upiłem i nie zamierzam. W ogóle od imprez wolę iść w góry, na rower, nad jezioro. Wszystkie ciocie, babcia, koleżanki mamy itp mówią jaki ze mnie fajny chłopak, szkoda tylko, że dziewczyny w moim wieku tak nie mówią. Wielokrotnie próbowałem już z dziewczynami coś więcej jednak w najlepszym przypadku kończyło się na przyjaźni ( w najgorszym przypadku na śmianiu się, mówieniu prosto w twarz, że jestem brzydki, nieprzychodzeniu na umówione spotkania ). Zawsze chcę się zakolegować, zaprzyjaźnić z dziewczyną, bo uważam że dziewczyna to powinien być jednocześnie najlepszy przyjaciel. Tak szczerze powiedziawszy to nie umiem podrywać ( nie chcę podrywać jak najwięcej, wystarczy mi do szczęścia jedna dziewczyna), flirtować ( nawet nie wiem co to znaczy). Umiem tylko pogadać i się pośmiać. Jak niekiedy z jakąś dziewczyną jestem to nigdy nie wiem, kiedy ją przytulić, czy mogę, na którym spotkaniu pocałować, jak zareaguje itp. Niby kobiety mówią że marzą o czułym, opiekuńczym chłopaku ,a wybierają takiego, który je olewa, przeleci i zostawia ( oczywiście nie wszystkie kobiety takie są). Jak z kolejną dziewczyną się nic nie udaje, to mam wrażenie, że chyba pisane mi jest bycie samotnym. Najgorsze że nie wiem, co zrobić żeby to zmienić.Jestem wysoki i chudy, ale mam to gdzieś, bo mogę jeść ile mi się podoba a od tego nie zgrubne. Co do siłowni nie mogę podnosić ciężarów bo mam krzywy kręgosłup i nie mogę dźwigać, lekarze mi mówią że nie mogę wykonywać ciężkiej fizycznej pracy. Jak sport to rower, spacery, bieganie, piłka nożna itp. Co do ubioru ciężko na mnie np. spodnie czy buty w moim rozmiarze znaleźć, więc jak już się tyle nachodzę za tym, to biorę to co na mnie pasuje i nie wybrzydzam. A z tymi dziewczynami to najdziwniejsze że zabieram się zawsze za te spokojniejsze i mniej ładne ( u najpiękniejszych nie mam nawet co próbować, co więcej te mniej urodziwe zazwyczaj mają piękny charakter). Np. z jedną koleżanką świetnie się dogadywaliśmy, spędzaliśmy dużo czasu przez 4 miesiące aż doszło do momentu, że chciałem ją pocałować ( zapytała wprost czy pocałowałbym znienacka dziewczynę), jak chiałem ją pocałować to mnie odepchnęła i się śmiertelnie na mnie obraziła.

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Żaden porządny chłopak nie jest skazany na samotność! Popracuj na tym flirtem ;) dziewczyny to lubią. Lubią być zdobywane i wiedzieć że się facetowi podobają. Moja rada wrzuć na luz i nie bądź taki spięty w kontaktach z dziewczynami. Uderzaj do tych co ci się podobają i nie wychodź z założenia, żeby uderzać do tych mnie urodziwych, tylko do tych które naprawdę Ci się podobają i pod względem fizycznym i pod względem charakteru.

Tak na marginesie: jak się tutaj na szafie znalazłeś?

Anonim

Zalogowałem się kiedyś, nawet nie wiem czemu :)

prawda jest taka, że kobiety wolą pewnych siebie. Mój mąż jest spokojny, poukładany, ale pewny siebie. I walczył o mnie kiedyś w tych dawnych czasach. ty chcesz mieć dziewczynę jako cel, a powinieneś chcieć mieć konkretną dziewczynę a nie byle kogo, oby był. Jak się koleżanka obraziła, to trzeba było o nią walczyć, a ty co zrobiłeś?
nie bądź ciapciuchem, to znajdziesz kogoś, bo jak na razie... też miałam kiedyś takiego nijakiego adoratora. po tygodniu powiedziałam, że nic z tego. nie da się być z kimś dla samego bycia i nie da się być z kimś, kto jest nijaki. ubiór tu nie ma nic do rzeczy i to nieprawda, że kobiety wolą dupków. Wzdychałam do kilku facetów w swoim życiu i żaden nie był dupkiem

Mój mąż też taki był - porządny, fajny chłopak i go znalazłam :) Odstawał od reszty - był grzeczny, dobrze wychowany, oczytany, mądry, miał fajne zainteresowania, ciekawił mnie. Poznaliśmy się, mając po dwadzieścia lat - wcześniej ani on, ani ja, nie mogliśmy znaleźć bratniej duszy po prostu. Jesteśmy razem kilkanaście lat, mamy swój magiczny świat i jest super. I tobie też życzę, żebyś niedługo spotkał tą jedyną. Pozdrawiam serdecznie :)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Ochhhh, jaki uroczy młody człowiek nuci

Anonim

Cytat
malmie
Ochhhh, jaki uroczy młody człowiek nuci

Serio tak o mnie myślisz? :)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Cytat

Serio tak o mnie myślisz? :)

A co nabierasz nas ?

Edit: No, jak się namyślisz to odpowiedz :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-13 20:17 przez malmie.

Anonim

Cytat
malmie
Cytat

Serio tak o mnie myślisz? :)

A co nabierasz nas ?

Edit: No, jak się namyślisz to odpowiedz :P

W Tesco po bułki byłem :D Nie no skąd, nie nabieram Was. Po prostu mi miło że ktoś tak o mnie myśli.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

O matko, dzięki dobry człowieku żeś mi przypomniał. Mam lecieć po kiełbachę, aj dzięki, niech Ci pan w dzieciach wynagrodzi :D

Zmień nastawienie i nie pisz "te nie-najpiękniejsze", bo kanony piękna to kicha jest ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-13 20:28 przez malmie.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 2/5

Tak jak pisały dziewczyny - wrzuć na luz ;) Bądź bardziej naturalny. Kobiety lubią facetów z poczuciem humoru i to u Ciebie akurat jest na plus ;) Lubią być też zdobywane. Polecam Ci film "Kobiety pragną bardziej" - jak dla mnie to świetny poradnik, co i kiedy robić (a czego nie robić) gdy zależy Ci na facecie. Z drugiej strony - co powinien robić facet, gdy mu zależy na kobiecie, jak podejść, jak zagadać, itp. Oczywiście nie można brać wszystkiego dosłownie - ale myślę, że warto pewne rzeczy sobie zakodować ;) A swoją drogą - grają w nim same piękne gwiazdy. :D (choć tu nie o to chodzi)

Niestety talie czasy. Sam jestem typem faceta który został opisany przez autora i tylko dostaję po tyłku w życiu. Chłopie nawet nie wiesz jak Cie rozumiem. Tyle tylko że ja jestem w kilkuletnim związku ( w którym m.in. przeżyłem zdradę) .. Dziś kobiety lubią mieć u swego boku skurczybyków/cwaniaków a tacy jak my istnieją tylko w ich opowiadaniach , że niby tacy faceci to skarb itp itd a swoje robią :] .

wszystko jest kwestią nastawienia i jak sie je zmieni to i swiat wokoło sie zmienia

To dobrze, że masz poczucie humoru dziewczyny to lubią, ale rzeczywiście musisz być bardziej pewny siebie i pokazać że Ci zależy. Mój obecny chłopak z którym jestem ponad dwa lata starał się tak długo aż dałam mu szanse i teraz to ja nie mogę bez niego żyć :)

Cytat
wstawajrano
Dziś kobiety lubią mieć u swego boku skurczybyków/cwaniaków a tacy jak my istnieją tylko w ich opowiadaniach , że niby tacy faceci to skarb itp itd a swoje robią :] .

tak, to fakt ,ze niektore do takich ciągną,im on bardziej olewa tym sie kobieta bardziej stara, a potem placze, przezylam to sama , nic z takiego "zwiazku" nie ma, nie bylam jedyna w koncu tyle pokus wokol, ktorym nie przeszkadza ,ze on "kogos ma", zreszta, to nie powód ,zeby przestac sie bawic., prawda..:\

ciezko potem z tego sie wyplatac, mam teraz takiego jak Wy sie faceci wyzej opisujecie i nie zaluje :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-14 13:44 przez angelaTola.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak rozpoznać wyłudzaczy telefonicznych