Obecnie rozmawiamy o:

Przedszkole

2 minuty temu

Podnoszenie kwalifikacji

43 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PÓJŚĆ NA POLICJE?

21 cze 2015 - 19:28:20

Cytat
agata74
Cytat
filipekkrol
Dlaczego ryzykujecie i kupujecie na takich portalach rzeczy bez zadnych praktycznie zabezpieczeń.Wysyłącie praktycznie w ciemno dużo pieniędzy .Jeśli komuś zależy na sprzedaży to wtedy umawiasz się na wysyłke za pobraniem z mozliwoscia sprawdzenia i po sprawie .Widzisz co kupujesz i tyle.Dorosłe kobiety i tak ryzykują?Jesli sprzedawca napisze ze nie wysle za pobraniem to najprawdopodobniej cos jest nie tak .A jeśli już cos kupic to tylko przez all ,bo tam jest już inaczej.
Tutaj na szafie jest kilka osob od których nie bałabym się kupić np. lezysz i inne .Ale to widać od razu i od dawna ze dziewczyny są uczciwe.
Wybacz ale ktoś kto nie zgadza sie na wysyłkę za pobraniem nie jest oszustem, czesto sie zdarza ze osoba kupujaca takiej przesyłki nie odbiera. wiec nie ma co sie dziwic ze ktos nie chce w ten sposob wysyłac
Tak jak często nie odbiera tak samo często nie wysyła w ogole i oszuka.Nie pisze że każdy taki jest bo dałam przykład koleżanki leżysz jako wiarygodnej osoby i jest tu kilka takich osob którym można wpłacic .
Jednak wysyłając kase do osoby która nie ma praktycznie zadnych komentarzy na podejrzanym portalu ,połasić się na coś bo taniej to już tak aosoba sama sobie jest winna i ma nauczke .Nauczke by następnym razem iśc i kupic do sklepu lub kupic na zabezpieczonych portalach aukcjach .Czasami pazernośc gubi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-21 19:29 przez filipekkrol.

PÓJŚĆ NA POLICJE?

21 cze 2015 - 20:12:33

Ja juz sie nie udzielam bo to wkoncu nie mnie sie wątek tyczy ale jesli któras chce wiedziec kogo unikac to piszcie;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POSZUKIWANE BORDERLINE