Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

a ja myślę że to głupota poznawać faceta przez internet

hej dziewczyny
poznałam na gg super chłopaka, fakt ze on jest z dolnoslaskiego a ja z pomorskiego ale to nie wazne, no i jeszcze to ze ja mam męża i córke.
jakos tak przypadkiem zaczelismy do siebie pisac, juz prawie rok, nawet dogaduje sie z nim lepiej niż z moim mężem o wszystkim moge mu powiedziec zawsze mnie pocieszy doradzi mi, jest po prostu cudowny, inny niz kazdy facet. planujemy sie spotkac jak mojeg meża nie bedzie. no i co ja mam teraz zrobic on tak bardzo mnie oczarował a ja jego że mogłam bym z nim zdradzic męża, nasze rozmowy sa coraz bardziej pikantne setki zdjec sobie wysyłamy.

ja poznalam chlopaka na gg tzn on do mnie napisal zeby popisac pozniej zaczelismy pisac sms dzwonic do siebie po 3 miesiacach przyjechal do mnie 300 km po pol roku przeprowadzilam sie do niego jestesmy juz 3 lata po slubie nie zaluje trafil mi sie przez przypaek zaj facet

super naprawde. pisałam nawet w kwesti do wróżki może to głupie ale cos mnie podkusiło, i ta wrózka pisała ze to zauroczenie w naszym przypadku, i może przejsc w zakochanie. gdybysmy blizej siebie mieszkali na bank ja bym sie w nim zakochała, cos czuje że to nie jest zwyczajny przypadek ze zaczelismy do sibie pisac, tylko pytanie co bedzie dalej?

A to ciekawy wątek, sama mogłabym go zalożyć. Wróciłam po studiach do małego miasta, a tu.. brak wolnych znajomych, wszyscy są sparowani i mają dzieci. Nawet na herbatę nie mam z kim pójść. Na ulicy nie będę zaczepiała przecież :P Czasem nawet się z kimś pogada ale nigdy nie przechodzi to w strefę prywatną, poza tym w wieku 28 lat większość facetów już jest zajęta. Wolne są chyba wyrzutki społeczne i nałogowcy ;( Do znajomości z internetu jestem uprzedzona.

wiadomo że w internecie sa oszuci pedofile i tak dalej. ale można trafic na kogos normalnego, np tak jak ja, mam męza a jemu to nie przeszkadza żaden inny juz by nie chciał pisac, chłopak którego poznałam jest po prostu cudowny nie ma drugiego takiego na swiecie. przez rok pisania na gg bardzo dobrze sie poznalismy, teraz czas na realne spotkanie, tylko jak tak zeby mąż sie nie dowiedział

the7, poczekaj jeszcze trochę, a będziesz mogła przebierać w rozwodnikach :) Sporej liczbie tych sparowanych rozejdą się drogi.

Cytat
madzia210
wiadomo że w internecie sa oszuci pedofile i tak dalej. ale można trafic na kogos normalnego, np tak jak ja, mam męza a jemu to nie przeszkadza żaden inny juz by nie chciał pisac, chłopak którego poznałam jest po prostu cudowny nie ma drugiego takiego na swiecie. przez rok pisania na gg bardzo dobrze sie poznalismy, teraz czas na realne spotkanie, tylko jak tak zeby mąż sie nie dowiedział
Mam świetną koleżanke po nieudanym małżeństwie ,chce jej pomoc znaleźć fajnego faceta ponieważ jest bardzo samotna.Daj numer telefonu do swojego męża może by się poznali?Tak mi cos przyszło teraz do głowy może to przeznaczenie ,że przeczytałm ten wątek:)
Magdalena jest sliczną dziewczyna łądna długie włosy szczuplutka :) Daj ten numer sprobuje ich zeswatac:) Ty i tak masz już lowelasa wiec nie powinnas mieć problemu:) Kolezanka ma swój dom w Zakopanem wiec mogłaby go wziąsc do siebie po co chłopak ma się przy tobie męćzyc:)

Poznałam faceta przez internet. Pierw przyjaźniliśmy się 3 lata. Wspieraliśmy się w trudnych chwilach, rozmawialiśmy na różne tematy, dzieliliśmy zainteresowania. Pewnego dnia nagle coś zaiskrzyło i jesteśmy razem. Nie wyobrażam sobie dnia bez niego :) W przyszłym roku planuję przeprowadzkę - nie dość, że znajomość przez internet, to jeszcze związek na odległość :D

Cytat
filipekkrol
Cytat
madzia210
wiadomo że w internecie sa oszuci pedofile i tak dalej. ale można trafic na kogos normalnego, np tak jak ja, mam męza a jemu to nie przeszkadza żaden inny juz by nie chciał pisac, chłopak którego poznałam jest po prostu cudowny nie ma drugiego takiego na swiecie. przez rok pisania na gg bardzo dobrze sie poznalismy, teraz czas na realne spotkanie, tylko jak tak zeby mąż sie nie dowiedział
Mam świetną koleżanke po nieudanym małżeństwie ,chce jej pomoc znaleźć fajnego faceta ponieważ jest bardzo samotna.Daj numer telefonu do swojego męża może by się poznali?Tak mi cos przyszło teraz do głowy może to przeznaczenie ,że przeczytałm ten wątek:)
Magdalena jest sliczną dziewczyna łądna długie włosy szczuplutka :) Daj ten numer sprobuje ich zeswatac:) Ty i tak masz już lowelasa wiec nie powinnas mieć problemu:) Kolezanka ma swój dom w Zakopanem wiec mogłaby go wziąsc do siebie po co chłopak ma się przy tobie męćzyc:)

ha ha dobre :)))

Cytat
monic0
Cytat
filipekkrol
Cytat
madzia210
wiadomo że w internecie sa oszuci pedofile i tak dalej. ale można trafic na kogos normalnego, np tak jak ja, mam męza a jemu to nie przeszkadza żaden inny juz by nie chciał pisac, chłopak którego poznałam jest po prostu cudowny nie ma drugiego takiego na swiecie. przez rok pisania na gg bardzo dobrze sie poznalismy, teraz czas na realne spotkanie, tylko jak tak zeby mąż sie nie dowiedział
Mam świetną koleżanke po nieudanym małżeństwie ,chce jej pomoc znaleźć fajnego faceta ponieważ jest bardzo samotna.Daj numer telefonu do swojego męża może by się poznali?Tak mi cos przyszło teraz do głowy może to przeznaczenie ,że przeczytałm ten wątek:)
Magdalena jest sliczną dziewczyna łądna długie włosy szczuplutka :) Daj ten numer sprobuje ich zeswatac:) Ty i tak masz już lowelasa wiec nie powinnas mieć problemu:) Kolezanka ma swój dom w Zakopanem wiec mogłaby go wziąsc do siebie po co chłopak ma się przy tobie męćzyc:)

ha ha dobre :)))
:) Nic się nie dzieje bez pwodu kolezanka ma swojego amanta więc po cholerę jej ten mąz:) Chłopak się meczy zyjąc z zoną która go nie kocha .a tak może byłby szczęśliwy tutaj u nas w górach:) A Magdalena to kasiasta laska z własnym domem pokojami dAl turystów chłopak miałby jak u pana boga za piecem.Mam nadzieje ze MadziA ,o teŻ Magdalena:) da ten numer telefonu :) CZEKAM:) nawet BY SIE Z IMIENIEM NIE POMYLIŁ W ŁÓŻKU BO TAKIE SAMO HI HI HI:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-15 21:54 przez filipekkrol.

Poznać - tak, ale jeśli nie jest oddalona zbyt daleko. Poznałam mężczyznę cudownego, jednak 600km przeszkodziło nam i wytrwaliśmy jedynie 3 lata. Mówi się, że można, że da się, ale jest okropnie trudno spędzać sobotnie wieczory oddzielnie i nie pijąc tej porannej kawy we własnym towarzystwie. Jednak nie podcinam Ci skrzydeł, powodzenia :)

Da się! :) Lata temu poznałam na necie swojego ex-narzeczonego. Byliśmy razem blisko 5 lat.
...a teraz.. właśnie wróciłam z randki z facetem poznanym na necie;P
Facet nie w moim typie i pozostanie jedynie kolegą, ale fajnie spędziliśmy dzień :)

Anonim

Najgorsze jest chyba to ewentualne rozczarowanie tą osobą na żywo. Nie ten wygląd, sposób zachowania, sposób rozmowy...

Cytat
filipekkrol
Cytat
monic0
Cytat
filipekkrol
Cytat
madzia210
wiadomo że w internecie sa oszuci pedofile i tak dalej. ale można trafic na kogos normalnego, np tak jak ja, mam męza a jemu to nie przeszkadza żaden inny juz by nie chciał pisac, chłopak którego poznałam jest po prostu cudowny nie ma drugiego takiego na swiecie. przez rok pisania na gg bardzo dobrze sie poznalismy, teraz czas na realne spotkanie, tylko jak tak zeby mąż sie nie dowiedział
Mam świetną koleżanke po nieudanym małżeństwie ,chce jej pomoc znaleźć fajnego faceta ponieważ jest bardzo samotna.Daj numer telefonu do swojego męża może by się poznali?Tak mi cos przyszło teraz do głowy może to przeznaczenie ,że przeczytałm ten wątek:)
Magdalena jest sliczną dziewczyna łądna długie włosy szczuplutka :) Daj ten numer sprobuje ich zeswatac:) Ty i tak masz już lowelasa wiec nie powinnas mieć problemu:) Kolezanka ma swój dom w Zakopanem wiec mogłaby go wziąsc do siebie po co chłopak ma się przy tobie męćzyc:)

ha ha dobre :)))
:) Nic się nie dzieje bez pwodu kolezanka ma swojego amanta więc po cholerę jej ten mąz:) Chłopak się meczy zyjąc z zoną która go nie kocha .a tak może byłby szczęśliwy tutaj u nas w górach:) A Magdalena to kasiasta laska z własnym domem pokojami dAl turystów chłopak miałby jak u pana boga za piecem.Mam nadzieje ze MadziA ,o teŻ Magdalena:) da ten numer telefonu :) CZEKAM:) nawet BY SIE Z IMIENIEM NIE POMYLIŁ W ŁÓŻKU BO TAKIE SAMO HI HI HI:)
mój mąż to kompletny nudziarz, dziewczyna mogłaby pisac do niego setki wiadomosci a on i tak by jej nie odpisał, poza tym świata nie widzi poza nasza córka. no i to nie on sie ze mna meczy tylko ja z nim, mnie naprawde kreci tamten chłopak no ale mój mąż o niczym nie wiem i nawet przez mysl mu nie przejdzie że ja moge z kim w necie pisac i planowac z nim zdrade

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Cycki