Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ja poznałam faceta na fotce, mieszkał 350km ode mnie, po 2 miesiącach się spotkaliśmy i było nam dobrze ze sobą, wielka miłość, nawet się zaręczyliśmy i zamieszkaliśmy razem ale niestety kłótnie rozwaliły nasz związek.. po poł roku poznałam swojego obecnego faceta, także na fotce, jesteśmy ze sobą 1,5 roku i spodziewamy się synka na początku lipca ;) jest dobrze, bardzo się zżyliśmy ze sobą i myślę że żadna kłótnia nie jest w stanie nas rozdzielić ;)

madzia210 wierz mi są takie kobiety przy których facet z nudziarza zamienia się w ogiera:) Jakby twój zobaczył moją kolezanke toby mu szczena opadła :) Naprawde z niej lufa :) Także daj ten numer do swojego męża:) A reszte zostaw nam ,udowodnię ci że napali się chłopak tak że szok:) :)

najpierw musze sie spotkac sie z tamtym chlopakiem zobaczyc co z tego wyjdzie, jezeli sie nie uda nie chce zostac sama z dzieckiem bez kasy

Myślę, że nie ma znaczenia gdzie się ktoś pozna, na imprezie, na mieście, czy w internecie. :) próbować zawsze można, najważniejsze, że jak się z kimś zaczyna pisać to żeby się dogadywać, wspólny język na pewno pomoże, podobne poczucie humoru, a z taką osobą nawet brak tematów nie straszny. :)

Można, sama znam taki przypadek. Obecnie są małżeństwem. A czemu sądzisz, że na takich portalach ludzie mają wyidealizowane zdanie o tej drugiej osobie? To są takie same osoby, które poznajesz normalnie, w realu. Tylko po prostu w jednym miejscu są tylko te osoby, które szukają swojej drugiej połówki, w realu takich szans nie masz. Może nie do końca jest tak, że wszystkie osoby szukają drugiej połówki, zwłaszcza na portalach randkowych, bo tam sporo osób po prostu szuka przygody czy wirtualnego flirtu.

Ale ja bardziej mówię o portalach matrymonialnych, bo właśnie na takim, na mydwoje, ci moi znajomi się poznali i dzięki temu portalowi zeszli się. I to jest właśnie takie miejsce, gdzie są normalni ludzie, dojrzali emocjonalnie, którzy szukają poważnych związków. I wśród takich osób łatwiej poznać miłość swojego życia. A do tego taki portal też w dużej mierze pomaga, jak chociażby dopasowuje do siebie osoby, które są do siebie podobne. To jest spore ułatwienie, bo w realu czegoś takiego nie masz. Dlatego tak, można poznać w internecie miłość swojego życia, ale wiadomo, trzeba wybrać dobry portal, mieć trochę szczęścia i cierpliwości. Ale można, przykładem są ci moi znajomi, mam nadzieję, że już wkrótce sama też będę takim żywym przykładem tego, bo też sobie założyłam tam konto:)

a moim zdaniem to dobra sprawa, widzisz tę osobę, znasz jej zainteresowania, mozesz sobie wybierać. Moja przyjaciółka poznała swojego faceta na buziak.pl super strona, oni sa szczęśliwi, dobrze się dobrali.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 3/5

Ja kiedyś byłam przeciwniczką poznawania mężczyzn w internecie, myślę że, czasy się zmieniają i po prostu teraz to wygląda z innej perspektywy... Jak poznać faceta jest mnóstwo sposobów, puby, restauracje, mecze siatkówki itd. Tu jest nieco więcej inspiracja jak poznać faceta. Powodzonka na łowach kwiaty

Da się da :-) Ja mojego męża poznałam w internecie, znamy się już 6 lat i już jesteśmy po ślubie 8 msc :)

Spełnia moje marzenia, ja jego. Wspieramy się i kochamy.
P.S. Apropo marzeń, nasza sesja ślubna w górach serce





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-06 15:34 przez ibuska.

12 lat temu poznałam faceta na gg - jesteśmy 11 lat po ślubie i nie zamierzamy na tym poprzestawać :)

zweryfikowana
Posty: 1.574
Ostrzeżenia: 1/5

ja poznałam swojego narzeczonego :)

zweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Pewnie, że się da. My się tak poznaliśmy z narzeczonym i już jesteśmy 5 lat a za 3 tyg się pobieramy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PÓJŚĆ NA POLICJE?