Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Dzień matki

26 maj 2015 - 23:05:29

Dziewczyny, powiedzcie mi co sądzicie na ten temat, bo ja już totalnie zgłupiałam. Otóż mojej Mamy już nie ma z nami, więc jak co roku odwiedzam ją na cmentarzu tego dnia. Jakoś jestem zdania, że Mamę ma się tylko jedną i to jest jej dzień, nikogo innego. Ale wyczułam dzisiaj od mojego chłopaka lekkie oburzenie, że nie złożyłam życzeń jego Mamie. :/ Powiem szczerze, że trochę mnie to zdziwiło. Jesteśmy razem kilka lat, ale nigdy jej nie nazwałam swoją mamą, chociaż stosunki mamy dobre. Ponadto ma on brata (ma już narzeczoną) i nawet ona kupiła swojej przyszłej teściowej prezent z okazji dzisiejszego święta. Dodam, że u nich w rodzinie panują bardzo zażyłe relacje, ja nigdy nie będę taka jak oni, bo po prostu zostałam inaczej wychowana i nawet ze swoją rodziną nie mam dobrych stosunków i do wszystkich ludzi mam dystans. Czy Wy składacie życzenia mamom swoich chłopaków? I czy zrobiłam coś nienormalnego, że nie złożyłam jej życzeń? :/

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-26 23:29 przez Anonim.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Dzień matki

26 maj 2015 - 23:26:58

To jest jego rodzicielka a nie Twoja. Chłopak nie ma racji. Możesz przyłączyć się do życzeń ale nie składać ich osobiście. Nie jest nawet twoją teściową.W przyszłości, po ślubie sama o tym zdecydujesz.
Nie, nie składałam życzeń mamom swoich chłopaków.Miałam jedną mamę, też już jej nie ma i żadna teściowa nie będzie mi jej zastępowała.

zweryfikowana
Posty: 487
Ostrzeżenia: 1/5

Dzień matki

26 maj 2015 - 23:34:55

Zgadzam się z poprzedniczką:) Po ślubie to inna sprawa, ale na razie to jest dla Ciebie tylko mamą Twojego chłopaka:)

Dzień matki

27 maj 2015 - 06:43:50

ja jetsem 7 lat po slubie i nie skladam tesciowej zyczen bo to nie moja mam a szczegolnie ze jakos blisko z nia jak i cala rodzina nie jestem

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 6/5

Dzień matki

01 cze 2015 - 05:29:47

Ja dałąm mamie jej ulubione czekoladki a w tym tygodniu chciałabym kupić jej jakiś porządny prezent bo ma urodziny :) Myślałam o http://niszczarkidokumentow.pl/14-kobra-niszczarki Ostatnio mówiła, że przydałaby się jej niszczarka do biura i pomyślałąm, ze zrobię jej niespodziankę. Mam nadzieję że się ucieszy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co mam zrobic?