Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Kelnerka na rynku w Krakowie

13 maj 2015 - 18:21:43

Hej !
Skonczylam teraz szkole i chcialam isc do pracy. Bylam na rozmowie i zaproponowano mi prace kelnerki na Sukiennicach. Jednak stawka jaka mi zaproponowano jest smieszna - 5 zl na godzine.. Orientujecie sie ile mozna zgarnac z napiwkow? Nie wiem czy biegac caly dzien z taca za takie pieniadze

Kelnerka na rynku w Krakowie

13 maj 2015 - 18:32:50

Moja znajoma pracowała 4 lata temu w jednej knajpie w okolicach rynku za 4 zł na godzinę, ale z napiwków wyciągała naprawdę niezłe sumki. W sumie głównie zarabiała na napiwkach, pensja była tylko dodatkiem. W Twoim przypadku fakt, że będziesz pracować w ścisłym centrum jeszcze bardziej działa na korzyść. W wakacje przez rynek przelewają się tłumy, głównie obcokrajowców, którzy lubią czasem sypnąć groszem ;)na Twoim miejscu brałabym tę pracę ;)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Kelnerka na rynku w Krakowie

13 maj 2015 - 19:01:59

koleżanka ze 4 lata temu miała minimum 2 tys z napiwków - w cukierni w sukiennicach.

Kelnerka na rynku w Krakowie

13 maj 2015 - 19:11:57

Pewnie specjalnie płacą tak mało bo wiedzą, że drugie tyle i więcej możesz zgarnąć za napiwki, a chętnych do pracy nie brakuje, więc się nie wysilają:) ja bym spróbowała na Twoim miejscu.

Kelnerka na rynku w Krakowie

13 maj 2015 - 19:21:00

lepiej spróbować niz siedzieć w domu,zawsze to zdobędziesz doświadczenie do cv:) jak będziesz uprzejma i uśmiechnięta to nie powinnas narzekac na brak napiwkow w tak ruchliwym punkcie:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kto ma w tel aplikację Sociall hub???