Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

malmie, dziękujemy! ^^
Dlaczego by nie ;)) Gdyby jeszcze Salem się tak nie bał.. ma lekki uraz do obcych ludzi. Jako kociak był źle traktowany. Na szczęście uratowaliśmy go. Teraz jest najukochańszym stworzeniem na świecie :)

Ale ma super wasiska ten kot!!!

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Cytat
Autumn_Rain
...Gdyby jeszcze Salem się tak nie bał.. ma lekki uraz do obcych ludzi.

Co się martwisz, jakby co to się oswoi ... ludzie też się oswajają.

Generalnie w temacie samotności chodzi o to, by nie szukać na siłę. Z tego co widzę to większość jest po prostu samotna na własne życzenie, ludzie wyobrażają sobie bóg wie co w temacie koleżeństwa, przyjaźni ... ale to wszystko sprowadza się też do odpowiedzi na pytanie: jaką jestem koleżanką, jakim jestem przyjacielem.
Znajomości normalnie leżą na ulicy, sklepie, przychodni weterynaryjnej ... wystarczy tylko nie idealizować i być sobą, a nie wbijać się w drętwy kostium.

Lub zrozumieć ze nie jestem gorsza od innych ,ze mnie nie odepchną .Że jestem taka samą osobą jak inni .To wszystko bierze się dzieciństwa .Poczucie niskiej wartości tak wynika z tego co pisze autorka.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Autumn_Rain
malmie, dziękujemy! ^^
Dlaczego by nie ;)) Gdyby jeszcze Salem się tak nie bał.. ma lekki uraz do obcych ludzi. Jako kociak był źle traktowany. Na szczęście uratowaliśmy go. Teraz jest najukochańszym stworzeniem na świecie :)

Jak mój wyszedł na pierwszy spacer i wszedł na trawę, co cały się napuszył i pełzł na brzuchu (kot, nie mąż). I strachał sie każdego przechodnia. Najlepszy był dialog mamy z synkiem: "mamo, a co to za zwierzątko? Nie wiem kochanie, chyba jakaś łasica".

Autorko, każdy z nas ma tyle minusów, że głowa mała. Ludzie potrafią być nudni, egoistyczni, rzucać suchary i mieć głupie pomysły, okropny gust i głupie nawyki. Nie ma ludzi idealnych, są tylko pewni siebie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-05 11:20 przez roksolana83.

roksolana83 Haha :) Z łasicą najlepsze ^^

Jeśli chodzi o samotność to chyba są takie czasy. Każdy dąży do super pracy super wykształcenia supwr wygląd. Coraz trudniej jest utrzymać z kimś jakaś więź bo mamy coraz mniej czasu. Nikt nie każe tobie mieć 100przyjaciolek. To każdy z nas ma indywidualne podejście to znajomych niektórzy ich potrzebują inni nie.

Cytat
roksolana83
A no i też mam męża. Też mam czasem wrażenie, że obchodzi go tylko żarcie :D
Hahaha:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy owoce morza są jadalne ;)