Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Aborcja

07 kwi 2015 - 18:47:53

Cytat
silvercat
Rodzice umrą i co się stanie z tym dzieckiem, o ile przeżyje swoich rodziców? Czemu ludzie ne pomyślą o tym, kiedy tak atakują kobiety chcące, by ten zabieg był legalny i mogły się mu poddać z fachową pomocą lekarską?
A jeśli zdrowy człowiek ulegnie wypadkowi i straci władzę w ciele? Istnieje duże prawdopodobieństwo, że rodzice umrą przed nim, nie możemy myśleć w ten sposób. Dla mnie aborcja to cos strasznego. Gdybym miała kiedykolwiek podstawioną jakąkolwiek petycje pod nos, czy jestem ZA aborcją, nie podpisałabym się pod nią. Nie jestem zacofana, mam nieraz dośc kontrowersyjne poglądy np jestem za tabletką PO bez ograniczeń wiekowych, jeśli jednak chodzi o aborcję, absolutne nie. Nie spojrzałabym w lustro, gdybym zrobiła coś tak strasznego. Nawet jeśli zagrażałoby to mojemu życiu, czy też wtedy, gdybym wiedziała, że dziecko urodzi się chore. To są moje poglądy, nie wnikam w to czy aborcja jest legalna, czy tez nie to sprawa indywidualna, ale szacunku do takiej kobiety nie będę miała.

Aborcja

07 kwi 2015 - 19:56:41

dziewczyny, pomożecie?? wypełnijcie ankiete http://www.interankiety.pl/interankieta/815fa8969136f3f3f6286792391561c5

zajmie wam to 2 minuty a mi pomoże w napisaniu pracy licencjackiej

Aborcja

07 kwi 2015 - 23:55:59

Dla mnie powinna być legalna, co nie znaczy, że sama z miejsca bym skorzystała, bo "o kurczę, wpadłam, a planowałam dziecko za 3 lata". Tu chodzi o to, że ten kto naprawdę chce usunąć i tak usunie. I odbędzie się to w beznadziejnych warunkach, za pewnie sporą kasę. Więc chyba lepiej, jak będzie legalne? Przecież sumienia ludzi i tak się nie zmienią, to tylko prawo.

Aborcja

08 kwi 2015 - 00:05:21

wolny wybór każdej kobiety.... ale odkąd jestem mama i kiedy podczas ciązy czytałam jak dzieciątko się rozwija w moim brzuchu to nigdy przenigdy bym tego nie zrobiła

Cytat
Aganieszka27
wolny wybór każdej kobiety.... nie nam oceniać, ale wiem jedno- ja osobiście nie zaznałam piękniejszego uczucia jak miłość do swojego dzieckalove



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-08 00:10 przez Aganieszka27.

zweryfikowana
Posty: 4.122
Ostrzeżenia: 1/5

Aborcja

08 kwi 2015 - 14:04:42

ja jestem przeciw.. dziecko nie jest winne temu, ze mamusia i tatus nie potrafili sie umiejetnie zabezpieczyc... i jak dla mnie to brak poszanowania zycia... jedyna sytuacja, w ktorej to moge zrozumiec to gwalt... ale i tak sa inne rozwiazania.. moja osobista opiniaoczywiscie :-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

instruktor ,a mój facet...