Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

46 minut temu

szkoła nauki jazdy

47 minut temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

czytałam wątek o dziewczynie, która zarabia na showupie pokazując swoje ciało i chciałam zasięgnąć waszej opinii. Od jakiegoś czasu zarabiam na sprzedaży brudnej bielizny na <moderacja> potrafie wyciągnąć z tego nawet ponad tysiąc złotych miesięcznie, a mój rekord to ponad 2 tysiące. nie mam chłopaka, więc nikogo nie zdradzam. nie uważam, żeby to było sprzedawanie swojego ciała. Co o tym myślicie?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-07 09:57 przez moderator.

dla mnie to nic złego

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Ciekawy sposób na zarabianie :P a jak regulujesz sprawy z Urzędem Skarbowym ???

Chętnie kupie taka bieliznę :)

Każdy orze jak może :)

każdy sposób na zarobek jest dobry jeśli robi się to z własnej woli
jak wysyłasz rzeczy ? normalnie poczta?

Ja też mam tam konto i już nieraz coś sprzedałam. Nie uważam to za coś złego. Skoro są osoby, które są kupić nasze schodzone rzeczy i sprawia im to radość to dlaczego nie.

Wiesz co, zależy co sprzedajesz. Jeśli sprzedaje3sz tam swoje stare buty to "pół biedy", ale jeśli umawiasz się z klientem, że będziesz przez tydzień majtki nosić, albo wysyłasz podpaski/tampony to dla mnie jest mocno obrzydliwe.
Generalnie to Twoja sprawa, niemniej niektóre z tych rzeczy, które chcą fetyszyści są dla mnie odrzucające.

niezweryfikowana
Posty: 118
Ostrzeżenia: 1/5

Ja sprzedaję wszystko co jest związane ze stopami. Buty,rajstopy,pończochy itd. Mam stałych klientów i ciągle zgłaszają się nowi.

tematy wałkowaty po milion razy. Niestety te dziewczyny któe myślą że na tym się nachapią znikają bardzo szybko z tego "biznesu" . Siedze w tym kilka lat, najpierw moja dziewczyna sprezdawała bieliznę teraz juz tego nie robi bo jej się nie chce i powiem Wam jesli kogos to obchodzi że kilka lat temu rajstopy sprzedawała po 60 zł za 1 parę nawet. Teraz standardem jest 10-20 zł za parę bo konkurencja w tym biznesie jest GIGANTYCZNA.

racja, ale klientów też jakby dużo więcej :)

Posiadam czarne zuzyte baletki na sprzedaz

Obrzydliwe jest to, że ludzie kręci kupowanie takich rzeczy. Sposób na zarobek na pewno lepszy niż showup.

kupię używane szpilki m.in. kazar , louboutin , altramarea ,lorenzi

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 6/5

Nie wiem jak inne, ale osobiście nigdy nie nałożyłabym używanej bielizny. Przecież można się w ten sposób nabawić wielu nieprzyjemnych rzeczy ;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy ona nie bedzie za wulgarna