Obecnie rozmawiamy o:

Urlop w górach

gorący temat

Domek w górach

36 minut temu

Rewelacyjne okna

40 minut temu

Dobry psycholog

godzinę temu

Druk ścienny

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

zabawki erotyczne dla koleżanki

02 kwi 2015 - 15:02:14

Mam koleżankę, która od dłuższego czasu jest samotna, a co za tym idzie, brakuje jej seksu. Wiele razy mi o tym mówiła, ale nie wyobraża sobie by pójść do łóżka z facetem tylko po to, by ją zaspokoił. Wspominała też, że chciałaby spróbować z gadżetami erotycznymi, ale wstydzi się je kupić. Zbliżają się jej urodziny i pomyślałam, żeby do prezentu dorzucić jej taki właśnie gadżet. Grzebałam po allegro i znalazłam coś takiego:
1. kulki gejszy,

2. bezprzewodowe wibrujące jajko
3. wibrator stymulujący łechtaczkę i punkt G

Nie wiem jednak na co się zdecydować. Plusem tych dwóch pierwszych gadżetów jest to, że są małe i kompaktowe i mogłaby ich używać nawet na spacerze czy będąc w pracy. :P Nie używałam jednak nigdy kulek i nie wiem, czy rzeczywiście wibracje są dobrze odczuwalne, dlatego trudno mi ocenić, czy będą lepsze od jajka.
Ostatni gadżet najlepszy będzie natomiast do użytku domowego (przynajmniej tak mi się wydaje ;)), bo powinien dawać mocne doznania.
Może używacie któregoś z nich i możecie powiedzieć coś na ich temat? A może któraś z Was pracuje w sex shopie i zna opinie klientek?
Będę wdzięczna za pomoc. :)

zabawki erotyczne dla koleżanki

02 kwi 2015 - 15:35:11

Z tego co pamiętam to @agnezja93 pracuje w sex shopie. :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-02 15:49 przez Onyksowa.

zabawki erotyczne dla koleżanki

02 kwi 2015 - 15:42:58

jak moje koleżanki maja juz takie gadzety to zawsze sa to winratory, wiec mysle, ze chyba to bedzie najbardziej, ze tak powiem :D, uniwersalne :)

Anonim

zabawki erotyczne dla koleżanki

02 kwi 2015 - 16:03:42

Chcę jej właśnie kupić coś nietuzinkowego. ;)

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 2/5

zabawki erotyczne dla koleżanki

19 wrz 2015 - 09:55:10

dla mnie gadżety muszą też porządnie wyglądać a ta 3 pozycja jest taka hmm gumiasta i nijaka.. może popatrz za fajniejszym stymulatorem tu http://erozkosz.pl/ jednak znacznie lepiej wyglądają niz taki odpustowy sprzęt który ci się zepsuje po kilku razach :)

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 5/5

zabawki erotyczne dla koleżanki

24 wrz 2015 - 15:22:03

Z nietuzinkowych prezentów polecam wibrator analny, to na pewno zaskakujący prezent ale też i przydatny ;)

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

zabawki erotyczne dla koleżanki

01 maj 2022 - 18:57:05

no nie wiem czy bym chciala od kolezanki dostac taki prezent :P wolalabym jakis bon do sklepu czy cos :D erotyczne zamawki zamawiam sobie sama na necie :P

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 3/5

zabawki erotyczne dla koleżanki

02 maj 2022 - 10:19:56

a masz jakas fajna strone gdzie jest duzy wybor ale ceny nie z kosmosu?

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

zabawki erotyczne dla koleżanki

03 maj 2022 - 16:43:23

ja zamawiam na https://superlove.pl/ tu mam sprawdzone :)

niezweryfikowana
Posty: 277
Ostrzeżenia: 4/5

zabawki erotyczne dla koleżanki

05 gru 2022 - 01:32:06

Jest tak wiele różnych gadżetów że można wręcz przebierać. Pytanie czego konkretnie szukasz. Może taki stymulator byłby odpowiedni https://sexshop112.pl/372-rotacyjny-stymulator-prostaty-z-wibracjami.html . Sprawdź sobie i zastanów się

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zarabiam na sprzedaży używanej bielizny