Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Pomocy

01 kwi 2015 - 14:00:09

Co moge zrobić zeby nie wygaldac tak blado bo czuje sie jak bez wyrazu
Bo ten blond mnie chyba postarza mial byc metamorfoza a nie czuje sie zbytnio

Pomocy

01 kwi 2015 - 14:12:39

Nie bardzo wiem, jak wyglądałaś w innym kolorze, wieć ciężko stwierdzić, czy Cię postarza. Jeśli czujesz się blado, zdecyduj się na mocniejszy makijaż. Tytuł wątku budzi przerażenie!

Anonim

Pomocy

01 kwi 2015 - 14:38:46

wczesniej mialam takie

Pomocy

01 kwi 2015 - 14:45:04

Nie rozumiem tylko dlaczego pytanie zadałaś anonimowo, skoro wcześniej tyle razy wrzucałaś na forum swoje zdjęcia. :D Myślisz, że nikt Cię nie rozpozna? brawo

Pomocy

01 kwi 2015 - 14:50:18

tja nie ma jak rada zrob sobie mocniejszy makijaż , masakra to nic nie da a tylko bedzie wygladac jak lampucera. dobrze dobranym makijażem dodasz sobie koloru tylko musisz dobrze dobrac podkład a niestety wiekszosc dobiera zle bo za ciemny w sklepach tez dominuja ciemne odcienie a my nie nalezymy do ludzi o snadej cerze tylko wręcz biała skandynawska przynajmniej do momentu kiedy nas nie liznie słonce. dlatego lepiej miec o ton jasniejszy niz ciemniejszy bo brazerem łatwiej to wyretuszowac. do tego cienie na oko , róz na policzki i juz buzia bedzie bardziej rozswietlona , mniej szara

Anonim

Pomocy

01 kwi 2015 - 14:54:32

cyzli mwoisz fluid do jasnej karnacji i bronzer i roz?
po to tutaj jest te forum apryzpominam ze tu nie mozna przypominac kto jest na zdjeciu

a ten bronzer tez do jasnej cery?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-01 14:58 przez Anonim.

Pomocy

01 kwi 2015 - 15:22:59

fluid ma byc tak dobrany ze jak smarujesz sie nim to nie ma roznicy miedzy szyja a buzia . TRzeba pamietac ze fluid sie utlenia wiec co za tym idzie zmienia kolor na ciemniejszy. Najlepiej jak bysz poszukała kogos kto zajmuje sie makijazem profesjonalnie i ci pomoze dobrac wszystko kolorystycznie do twojej karnacji

Anonim

Pomocy

01 kwi 2015 - 16:02:37

z makijazem chyba lepiej?

Pomocy

01 kwi 2015 - 16:07:57

zdecydowanie tak

Pomocy

01 kwi 2015 - 19:44:06

Sama sobie odpowiedziałaś - delikatny makijaż i uśmiech na twarzy to chyba najlepszy sposób na odmłodzenie każdej twarzy

zweryfikowana
Posty: 252
Ostrzeżenia: 1/5

Pomocy

01 kwi 2015 - 20:09:38

Za dużo kombinujesz z tymi metamorfozami.Niedługo nie będzie już z czego zcinać.Poczekaj troszkę z kolejnym farbowaniem,bo szkoda włosów M.;)

Pomocy

01 kwi 2015 - 20:17:30

a znasz coś takiego jak wałki na włosy użyj czasem, podniosą się włosy nie będą taki oklapnięte i bez wyrazu

Pomocy

02 kwi 2015 - 15:50:11

Na drugim faktycznei lepiej, bardziej promiennie i ciepło :) tylko faktycznie zadbaj jakos o wlosy, naloz odżywke na nie i spróbuj jakoś je wymodelować. Np wyprostuj, albo podkrec nieco. bo wydaje mi sie, ze moze byc ok, ale musiaalabys zrobic cos wiecej niz rozczesac po myciu :) trzymam kciuki. I wdaje mi sie, ze z tym kolorem lepiej. jak jest jasna karnacja to ciemne, czarne czy brazowwe wlosy tylk ja podkreslają.

Anonim

Pomocy

03 kwi 2015 - 23:36:51

wiec tak ja prostuje wlosy ale nie codziennie bo to niszczy wlosy a przed praca nie mam kiedy:
(
przewaznie prostuje na wekennd napewno wtedy gdy jest pogoda i zgodze sie lepiej wtedy wygladaja

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zabawki erotyczne dla koleżanki