Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

On NIC nie robi w domu!!

31 mar 2015 - 10:51:34

nie ma sprzątania, nie ma seksu- prosta zasada, każdy szybko sie nauczy i nic tak nie zmotywuje faceta, niestety to przykra prawda ale zasada na każdego podziała.....
a tak powaznie to masz 2 wyjścia: prosic go w nieskonczonosc i nadal mu uslugiwac, zagryzajac zeby i bedac w duchu nieszczesliwa , albo postawić się konkretnie: po pracy zapytaj, czy jak ugotujesz to czyon pozmywa, jak sie zgodzi to tak zrobcie a jak nie to ugotuj TYLKO dla siebie pozmywaj sama po sobie......Taki tydzien czy dwa i gwarantuje ze facet wymieknie tylko trzeba byc konsekwentnym i aby facet wyciągnąlwnioski i czegos sie nauczył to nie ma tu miejsca na litośc i dzielenie się swoim obiadem:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-31 11:02 przez szafiarka_.

On NIC nie robi w domu!!

31 mar 2015 - 10:55:38

Cytat
agata74
Cytat
paluchy
Żal mi Was. Tu na forum każda się mądrzy jak ona sobie wychowała faceta a w domu zakłada mu kapcie na nogi i podstawia obiad pod nos.
no to Cie rozczaruje ja mam zwiazek partnerski a nie słuzalczy :P przestań wszystkich mierzyć swoja miara :P
Dokładnie:) Ja sobie nie wychowałam bo nie musiałam:P Od razu był wychowany:P A co do podstawiania pod nos - no cóż jakby była taka sytuacja to by się trochę przygłodził i tyle.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-31 10:56 przez skarbek2012.

On NIC nie robi w domu!!

31 mar 2015 - 11:01:24

A ja czasami lubie włąsnie podac mężowi obiadek pod nos jak przyjdzie zmęczony po pracy .Nie chodzo o to że jestem służącą ale ogolnie zadbac o swojego męża tym bardziej tak jak pisze ciężko pracuje na rodzine żebyśmy mieli godne zycie .Mąz dba o mnie o nas żeby nam niczego nie brakowało zaharowuje się ,wiec co za problem zadbac o niego , podac mu jedzenie obiad pod nos .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-31 11:02 przez filipekkrol.

On NIC nie robi w domu!!

31 mar 2015 - 11:04:10

filipekkrol - oczywiście to jest naturalne, każda na pewno lubi sprawiać swojemu lubemu przyjemność:) Ale tu chodzi o sytuacje że facet nic nie chce robić i dla niego to oczywiste że wszystkie obowiązki domowe wykonuje tylko zona.

On NIC nie robi w domu!!

31 mar 2015 - 11:05:40

Owszem jest u nas tak ze nikt nikim się nie wysługuje jak trzeba to mąz zrobi w domu ale mnie to cieszy gdy jako kobieta np. ugotuje obiad podam upieke ciasto np. i bardzo mu smakuje .I nawet jak podam pod nos .

Cytat
skarbek2012
filipekkrol - oczywiście to jest naturalne, każda na pewno lubi sprawiać swojemu lubemu przyjemność:) Ale tu chodzi o sytuacje że facet nic nie chce robić i dla niego to oczywiste że wszystkie obowiązki domowe wykonuje tylko zona.
Tak tak masz racje wiem o co chodzi.Dlatego już wcześniej napisałam kazda kobieta powinna poznac trochę swojego faceta jaki jest a nie po slubie np. zdziwiona ze leń ze nierob itd.No chyba że lubi matkować i zaczyna go wychowywać jak małego chłopca.Jak dziecko.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-31 11:07 przez filipekkrol.

niezweryfikowana
Posty: 118
Ostrzeżenia: 1/5

On NIC nie robi w domu!!

31 mar 2015 - 11:13:33

Cha cha cha :) Nie ma seksu to jest sąsiadka albo koleżanka z pracy. Zejdź na ziemię dziewczyno.

Cha cha cha :) Nie ma seksu to jest sąsiadka albo koleżanka z pracy. Zejdź na ziemię dziewczyno.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-31 11:13 przez paluchy.

On NIC nie robi w domu!!

31 mar 2015 - 11:17:50

Cytat
paluchy
Cha cha cha :) Nie ma seksu to jest sąsiadka albo koleżanka z pracy. Zejdź na ziemię dziewczyno.

Cha cha cha :) Nie ma seksu to jest sąsiadka albo koleżanka z pracy. Zejdź na ziemię dziewczyno.
Chłopie ogarnij sie i idz szukac wrazeń gdzie indziej.

ja przez tzw. wychowanie rozumiem docieranie sie w zwiazku, ustalenia zasad bp to jest najwazniejsze. Dwoje ludzi z różnych domow , z innym zasadami panujacymi w ich domach, z przyzwyczajeniami to nie dziwne ze dochodzi do zgrzytow ale dobrze ze mieszkaja razem bo to teraz widac nad czym trzeba pracowac , co ustalic wprowadzic swoje wspolne zasady ( bo w kazdym domu kazde ma inne ) i zaczac wspolne zyc . lepiej ze jest to przed slubem niz po ,ja tam tez nie kupowałam kota w worku :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-31 11:24 przez agata74.

On NIC nie robi w domu!!

31 mar 2015 - 11:32:55

Nie wyobrazam tego sobie i już. W związku obowiązki domowe powinny być dzielone po równo. I nie jak tak nie mam że obiadem pod nos podsuwam ;p raczej razem robimy i razem sprzatamy po nim.

On NIC nie robi w domu!!

31 mar 2015 - 11:39:46

Cytat
wiktorka88
Nie wyobrazam tego sobie i już. W związku obowiązki domowe powinny być dzielone po równo. I nie jak tak nie mam że obiadem pod nos podsuwam ;p raczej razem robimy i razem sprzatamy po nim.
Bo masz widocznie taką możliwość jesteście oboje w domu i macie czas by razem np. gotowac.U mnie jest inaczej z tego względu że mojego nie ma w domu cały dzień bo po prostu pracuje wiec nie mamy jak razem gotowac.

Cytat
agata74
Cytat
paluchy
Cha cha cha :) Nie ma seksu to jest sąsiadka albo koleżanka z pracy. Zejdź na ziemię dziewczyno.

Cha cha cha :) Nie ma seksu to jest sąsiadka albo koleżanka z pracy. Zejdź na ziemię dziewczyno.
Chłopie ogarnij sie i idz szukac wrazeń gdzie indziej.

ja przez tzw. wychowanie rozumiem docieranie sie w zwiazku, ustalenia zasad bp to jest najwazniejsze. Dwoje ludzi z różnych domow , z innym zasadami panujacymi w ich domach, z przyzwyczajeniami to nie dziwne ze dochodzi do zgrzytow ale dobrze ze mieszkaja razem bo to teraz widac nad czym trzeba pracowac , co ustalic wprowadzic swoje wspolne zasady ( bo w kazdym domu kazde ma inne ) i zaczac wspolne zyc . lepiej ze jest to przed slubem niz po ,ja tam tez nie kupowałam kota w worku :)
To masz racje trzeba się dotrzeć poznac swoje przyzwyczajenia itd.Myślę że w każdym związku tak jest .Co do wychowania te zesmy się zle zrozumiały .Ja wychowanie rozumie dosłownie ,uczenia faceta sprzątac od podstaw np. i wielu innych rzeczy czego nie nauczył się w domu .Uczenie jak ma patrzec na rozne sprawy jak ma wykonywać obowiązki.Tak jak małe dziecko któremu trzeba pokazac co i jak .



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-31 11:44 przez filipekkrol.

On NIC nie robi w domu!!

31 mar 2015 - 11:44:15

Pewnie tak. Chociaż mój został tak wychowany ze nawet jak ja ide do pracy a on ma wolne to wstaje rano robi kawę i kanapki dla mnie. Jak jest głodny zawsze mówi ze ma dwie raczki to zrobi sobie sam. Jasne ze czasami cos ugotuje ale wtedy on np sprzata . pewnie gdybym nie pracowała było by inaczej

Choć nie wyobrazam sobie stać nad facetem i ciągle mówić mu jak ma sprzatac i krytykować że cos robi źle. Sprząta jak potrafi i ja to doceniam nawet jeśli nie zawsze jest idealnie to pozwalam mu się wykazać. Po co chłop którego trzeba wychować?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-31 11:46 przez wiktorka88.

On NIC nie robi w domu!!

31 mar 2015 - 12:42:24

Prawda jest taka, że to jak facet będzie się zachowywał w dorosłym, samodzielnym życiu w wielkiej mierze zależy od wychowania, a tu niestety możemy "podziękować" nadopiekuńczym "teściowym". Te często uważają, że kobiety wręcz obowiązkiem jest trzymać w domu skład i ład, być na zawołanie. Mój miał to szczęście, że wychowała go kobieta- mądra. Nauczony jest porządku, i mimo że pracuje czasami po 12 godz. kiedy przychodzi wolniejsza chwila sam łapie się za robotę. Upierze, pomyje podłogi, naczynia. Gotować nie potrafi, ale potrafi być wspaniałomyślny i aby mnie "wyręczyć" i ulżyć bierze czasami pyszne jedzonko na wynos. Zdarza się owszem, że muszę go o coś prosić, ale są to bardzo sporadyczne sytuacje.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-31 17:14 przez MarikaMarikowa.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

On NIC nie robi w domu!!

31 mar 2015 - 22:03:38

Jakbym widziała swoją mamę i mojego ojczyma. Pyłki spod stóp mu prawie zdmuchiwała.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

porwanie