Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

14 minut temu

sprawdzony stomatolog

17 minut temu

sklep detailingowy

42 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 8 9 10 11 12 13

Zarabiam na showupie

26 sie 2016 - 23:25:01

Witam, na wstępie powiem, że jestem facetem. Jeśli to już niektóre osoby bulwersuje,że facet cokolwiek tutaj pisze - proszę te osoby o nie czytanie dalej -nie ma sensu. Po pierwsze korzystam z show up'a czasami.I uwierzcie mi Wasi faceci też - albo kiedyś to zrobilichoćby raz, albo przynajmniej o tym wiedzą. I wiecie - fajne to :) Obrażanie autorki, że w ten sposób zarabia jest przejawem najgorszej pewnej zazdrości?,dlaczego?Skąd to się u Was bierze? Zanim mnie rozjedziedzie za to co napiszę - uwierzcie mi,bo będzie to dość trudno przyjąć,to zastanówmy się skąd ten przesiąknięty stereotypem matki - polki, katoliczki lincz na owej internautce. Żyjemy w świecie w którym wiele z Was uważa, bardzo niesłusznie, że seks i wszystko z nim związane jest czymś złym. Nie dziwie się temu - w okresie dojrzewania, kiedy Was i nas roznosi dowiadujemy się z ambon, ołtarzy, od rodziców, i nauczycielek dziewic od wychowania seksualnego, księży od religii jakie to złe. Poczucie winy - brzmi znajomo? Uwiercie mi - miałem je, kiedy mówiłem księdzu jaki to grzech miałem robiąc sobie dobrze na widok internetowej Pani z redtiuba - totalna głupota - uważasz inaczej - masz prawo. A więc stoimy przed pewną kwestią drogie czytelniczki. Zachęcam Was do obejrzenia medalu, bo ma dwie strony - tak mówię o Was - o Waszym podejściu.Czy z internautką jest coś nie tak, czy... z Wami? Uważacie, że internautka robi źle, że zarabia na show'upie? Czy uważacie że każda kobieta jest tak samo zamknięta na seks, jak pewnie niektóre z Was? A może zazdrość ma związek z wyglądem? Od razu powiem dajcie spokój - po prostu o siebie zadbajcie - takie kobiety lubimy - nie plastiki. ****** Druga kwestia, pytanie do autorki wpisu. Droga internautko czy Ty to robisz bo to też lubisz? Czy daje Ci to podniecenie i fajną zabawę? Jeśli tak -to super :) Jeśli nie - nie rób tego - to nieutentyczne - wtedy możesz poczuć się źle. Druga kwestia jesli chodzi o faceta. Odpisz mi bo jestem ciekaw. jestescie ze sobą jeszcze? i w końcu aspekt finansowy. Zarabiaj dziewczyno nawet 10000 zł dziennie. Tylko pamiętaj - żeby Ci nie od****lilo. tylko tyle. masz z tego fun - i jest ok z życiem dajesz. nie jest cos ok nie rob tego. Jeśli to lubisz i dodatkowo zarabiasz fajnie. Reakcja faceta typowa, ale troche niesprawiedliwa. A wy drogie Panie - przemyślcie co napisalem. Żyjcie według własnych zasad. Bo jeśli Wy nazywacie kogoś prostytuką, k***ą itd. to ktoś Ciebie nazwie niewydymką, zakonnicą, oazowiczką, kurą domową... miło wam? Nie oceniaj, bo tymczasem Twoje życie dla kogoś może wydawać się szokująco... nudne. Głowy do góry , życze wszystkim ogarnięcia. Realizujcie się. :) To nam się podoba - ogarnięta dziewczyna.

Zarabiam na showupie

18 kwi 2017 - 01:50:52

Wpis jest sprzed wielu miesięcy, jednak chciałabym z Tobą porozmawiać bezpośrednio, nie poprzez otwarte forum. Zakładając ze mam tyle szczęścia że nadal się udzielasz na szafie. Oczywiście szanując Twoją prywatność nadal pozostajesz anonimowa. Czy istniałaby taka możliwość? Zależy mi na tej rozmowie.

pozdrawiam

Renata

Zarabiam na showupie

31 mar 2019 - 21:20:30

witam
chciałbym wam opowiedzieć o oszus... pod nazwa showup.tv co oni podają że się zarabia dużo tam pieniędzy
to jedna wielka bzdura. na tej stronie showup.tv zarabia się ochłapy a nie pieniądze pisze to bo moja dziewczyna tam siedzi i za 100000zetonow dostała tylko 100zł to oszusc... zarabiaja wiecej z tej strony za kupno wymyslonych żetonów, tymi żetonami to mogę sobie tyłek podetrzeć, a te piękne komentarze co są na forach że z walizką trzeba do banku iść do tyle zarobiłam na tej stronie to sami pracownicy piszą żeby z ludzi zrobic nieudacznikow i ludzi nie z pełna rozumu. pseudo strona showup.tv na niej się nie zarabia pieniędzy jak oni to piszą tylko ochłapy dawają



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-31 21:21 przez marek000.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 1/5

Zarabiam na showupie

09 lip 2019 - 12:55:55

Cóż, każda musi chyba próbować żyć w zgodzie z własnym sumieniem. Z jednej strony reakcja tego faceta jest w pełni zrozumiała, ale z drugiej jednak jest hipokrytą, skoro sam ogląda takie rzeczy w necie.

Zarabiam na showupie

07 sty 2020 - 08:22:17

Jak ktos lubi to co mi do tego.

Zarabiam na showupie

06 lut 2020 - 11:26:58

Cytat
Maniawwa
Jak ktos lubi to co mi do tego.

Dokladnie.

Zarabiam na showupie

30 maj 2022 - 17:46:19

Ja też zarabiam w podobny sposób. Ja nie występuję na kamerkach ale sprzedaję swoje zdjęcia na https://adoreo.com/ . Zarobek z tego jest ogromny (jak jest dobry miesiąc to nawet 20 tys) a wrzucam tam zdjęcia tylko w bieliźnie. Na co dzień o tym nie mówię ale jak ktoś się mnie spyta gdzie pracuję to nie ukrywam że zarabiam w ten sposób. Zazwyczaj ludzie patrzą z zaciekawieniem ale też zdarzają się dziwne miny itp.

Zarabiam na showupie

30 maj 2022 - 20:10:04

Kolejna stonka powstała zamiast Roxy i reklamuje się marketingiem szeptanym jeszcze takim bzdurnym. To są strony z prostytutkami a nie do sprzedaży fotek.
Zgłaszam post za spam :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-05-30 20:10 przez atir.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Antykoncepcja a seks bez zabezpieczenia