Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zarabiam na showupie

02 kwi 2015 - 12:42:05

Jeżeli nie jest to nic złego, to może jakieś odpłatne pokazy w miejscach publicznych...no przecież to nie prostytucja i nie ma czego się wstydzić, zaprosić znajomych na pokaz, rodzinę. A dlaczego nie? Mając takie ciało, jak ktoś tam wcześniej napisał, że inni takiego nie mają...no takie atuty to może niech szersza widownia zobaczy i takie pokazy, przecież nie ma się czego wstydzić, no takiej "aktorki" nikt się nie powstydzi, przecież praca jak każda inna...dlaczego ma to bliskim przeszkadzać?
Dla mnie, jeżeli ktoś sprzedaje własne ciało to jest to prostytucja, nawet jeżeli odbywa się to wirtualnie i bez dotyku, ale jest to zaspokajanie potrzeb i fantazji seksualnych innych osób, czyli zabawa przy udziale osób trzecich które zostały zaspokojone seksualnie...jeżeli ktoś uważa inaczej to nie powinien wstydzić się przed bliskimi tego co robi.

Zarabiam na showupie

02 kwi 2015 - 15:36:17

Wydaje mi się, że niektórym tu osobom nie ma co tłumaczyć, to sie nazywa wąziutkie spjrzenie na rzeczywistość. I niech każdy sobie robi co chce, jednak pytając na forum o zdanie należy liczyć się, że odpowiedzi nie będą takie jakich oczekujemy.

Zarabiam na showupie

02 kwi 2015 - 16:48:56

Trafiłam dziś na taki artykuł ,,żetoniaro" (bez urazy) http://kafeteria.tv/Seksbiznes-przez-internet-zIPiffywlEw

Zarabiam na showupie

02 kwi 2015 - 22:24:06

Moim zdaniem w tych czasach, gdzie ciężko o dobre zarobki twierdzę, że każde chwyty dozwolone. Ja pewnie bym się nie odważyła na takie występy, bo nie mam co pokazać, ale taki pomysł na to, żeby się dorobić i nie kraść w tych czasach myślę, że jest dobry. Potem będziesz myślała co napiszesz w cv, teraz korzystaj póki chcą Cię oglądać :) bez skrupułów!!

Zarabiam na showupie

03 kwi 2015 - 14:03:54

kilka postów wyżej bardzo dobrze napisane! To jest rodzaj prostytucji jeżeli jednak nie czujesz że robisz coś złego to rób to dalej, każdy rozlicza się sam z siebie. Zastanawia mnie tylko pytanie czy za kilka lat jak będziesz mieć córkę pozwoliłabyś jej na taki rodzaj pracy?
Nie dziwię się że chłopak nie był zadowolony (inna sprawa, że on sam święty nie jest, ale to inna już sprawa). Zastanów się czy jak trafisz w końcu na tego jedynego PORZĄDNEGO faceta czy to nie przekreśli Cię i szacunku do Ciebie? Facet żeby szanował kobietę musi czuć że sama kobieta siebie szanuje. Jeśli masz super ciało to super, ale szanuj siebie i właśnie to swoje piękne ciało! Pokazując je jakimś napalonym typom wcale nie ujawniasz swego piękna a swą pustkę (na prawdę pieniądze są ważniejsze dla Ciebie niż szacunek do własnego ja?) Nie rozumiem gdzie w dzisiejszym świecie zatraciło się tą intymność?! Ta intymność którą dajesz swojej drugiej połówce, a nie każdemu kto rzuci groszem:( Wiem doskonale, że jest mega trudno w dzisiejszych czasach, ale oboje z mężem wiemy że trudną pracą ludzie się bogacą. To na co zapracujesz ciężej będziesz bardziej szanować. Żeby być szczęśliwym nie trzeba być bogatym ;)

Zarabiam na showupie

03 kwi 2015 - 14:06:39

Praca trudna i można dorobić się garba i uszczerbku na zdrowiu

Praca trudna i można dorobić się garba i uszczerbku na zdrowiu

Bogatym może nie ale przy kasie tak i owszem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-03 14:07 przez Yvetterabenda.

Zarabiam na showupie

03 kwi 2015 - 17:20:39

A mnie bardziej ciekawi to co takiego robisz, że aż tyle kasy niby zarabiasz??
I nie rozumiem dlaczego niektóre z Was są oburzone tym co robi, według mnie jest to lepsze niż seks z jakimiś obcymi facetami i stanie przy ulicy. Aczkolwiek ja bym to traktowała jako dodatkowe zajęcie.

Zarabiam na showupie

03 kwi 2015 - 21:29:30

Cytat
fajneubrania
A mnie bardziej ciekawi to co takiego robisz, że aż tyle kasy niby zarabiasz??
I nie rozumiem dlaczego niektóre z Was są oburzone tym co robi, według mnie jest to lepsze niż seks z jakimiś obcymi facetami i stanie przy ulicy. Aczkolwiek ja bym to traktowała jako dodatkowe zajęcie.

Dziewczyny już pisały, co tam "panie" robią przed tymi kamerkami i nie było to uśmiechanie się.
I wiesz co, myślę, że to nie chodzi o oburzenie faktem siedzenia na kamerce. Mnie tam nie oburza co ona robi - jej sprawa. Tylko niech nazywa rzeczy po imieniu i nie robi z siebie "artystki", bo jedno z drugim nie ma nic wspólnego. A dzi*ka dzi*ką pozostanie.

Zarabiam na showupie

03 kwi 2015 - 21:51:23

Umiejętne rozebranie się to tez artyzm Ale tak to juz jest ...chciałbym ale nie mogę bo nie mam co pokazać wiec najlepiej powiedzieć o kimś dziwka lub prostytutka

Zarabiam na showupie

04 kwi 2015 - 08:16:40

A wy dalej to ciągniecie? Tu nie dojdzie do porozumienia. Jak toś nie widzi w tym nic złego, to nie zobaczy. Najwyżej za parę lat będzie płacz i zgrzytanie zębami. A ja sobie dalej będę żyć spokojnie, może i w mieszkaniu na kredyt, ale stabilnie, a patrząc wstecz nie będę żałować tego kim byłam.

Tylko jak można mieć szacunek dla kogoś, kto robi takie obrzydliwe rzeczy dla kilku złotych. To gorzej niż tirówka.

Zarabiam na showupie

04 kwi 2015 - 09:55:05

Wątpię by jakikolwiek normalny i porządny facet dowiedziawszy się o tym nie stracił szacunku dla takiej kobiety. Który mężczyzna chciałaby za żonę i matkę swoich dzieci osobę, która w ten sposób czy podobny zarabiała na życie kiedyś? Ludzie, ogarnijcie się! W jakich czasach my żyjemy? Gdzie jest jakakolwiek moralność?

Autorko, poczytaj sobie, bo na necie jest multum stron, artykułów psychologów i wypowiedzi na forach na ten temat. Za parę latek będziesz się zbyt wstydzić, by przyznać się do tego co robiłaś i będziesz żyć z tą tajemnicą i obawą,że ujrzy ona światło dzienne. Czy takiego życia chcesz?

Zarabiam na showupie

04 kwi 2015 - 14:26:30

Z mojego meskiego punktu widzenia wyglada to tak, faceci uwielbiaja ogladac i podgladac sexowne dziewczyny, ale nienawidzą gdy inny facet grzeje sie na jego dziewczyne. Ja tak mam uwielbiam jak moja narzecozna jest ubrana sexi i ma warunki do tego ale to ma byc dla mnie a nie dla innych;) dlatego na " wyjscia" ubiera sie stosowanie.
I tu jest to samo koles lubi popatrzec ale nie lubi zeby ktos patrzyl na jego dziewczyne.
po prostu facet jest prosty jak drut.
Ale Tobie radzil bym z tym przestac bo teraz bedzie fajnie ale za pare lat sie skonczy i bedzie wielkie rozczarowanie bo bedzie trzeba isc do pracy na etat.

Zarabiam na showupie

04 kwi 2015 - 14:37:50

Cytat
kamilos2224
Z mojego meskiego punktu widzenia wyglada to tak, faceci uwielbiaja ogladac i podgladac sexowne dziewczyny, ale nienawidzą gdy inny facet grzeje sie na jego dziewczyne. Ja tak mam uwielbiam jak moja narzecozna jest ubrana sexi i ma warunki do tego ale to ma byc dla mnie a nie dla innych;) dlatego na " wyjscia" ubiera sie stosowanie.
I tu jest to samo koles lubi popatrzec ale nie lubi zeby ktos patrzyl na jego dziewczyne.
po prostu facet jest prosty jak drut.
Ale Tobie radzil bym z tym przestac bo teraz bedzie fajnie ale za pare lat sie skonczy i bedzie wielkie rozczarowanie bo bedzie trzeba isc do pracy na etat.
. A nie uwazasz ze teraz może zarobić tyle by na starość nie isc do pracy i spokojnie zyc

Za kasę zarobiona można sobie cos otworzyć ? A nie tyrac za parę groszy? Być niewolnikiem?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-04 14:39 przez Yvetterabenda.

Zarabiam na showupie

04 kwi 2015 - 15:36:53

@Yvetterabenda - pracuje sobie na showupie ile chcesz, ale nie wmawiaj ludziom, że znalazłaś zajebisty sposób na życie i powinni Ci przyklaskiwać lub nawet zazdrościć.

Zarabiam na showupie

04 kwi 2015 - 15:45:53

Cytat
JolajnaLoja
@Yvetterabenda - pracuje sobie na showupie ile chcesz, ale nie wmawiaj ludziom, że znalazłaś zajebisty sposób na życie i powinni Ci przyklaskiwać lub nawet zazdrościć.
. Ja tam nie pracuje !!!!! Ja jestem psychologiem pracuje tam autorka postu

Czytaj dobrze a jak nie potrafisz to nie przeklamuj



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-04 15:47 przez Yvetterabenda.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zabawki erotyczne dla koleżanki