Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

operacja oczu

40 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Zła paczka inne dane

19 mar 2015 - 17:05:29

Witam kochane ! Bardzo proszę Was o pomoc, jest to dla mnie bardzo ważne.
Ostatnio zebrało mi się tyle paczek i traf chciał, że na poczcie pomyliłam adresy ;/ i do pierwszej osoby poszło to ubranie, które miało być do drugiej, a do drugiej to które do pierwszej. Jest mi głupio w tej sytuacji, no ale pomyłki się zdarzają. Zaproponowałam, że wyślę pieniądze na nadanie zwrotnych paczek. Jedna z użytkowniczek chce zatrzymać ubranie klientki i żeby zwrócić jej pieniądze, za to które kupiła i za to które do niej doszło, ale nie oszukałam ich przecież, po prostu z zamieszania źle zostały paczki nadane. Proszę o pomoc i przepraszam za takie chaotyczne pisanie !

Zła paczka inne dane

19 mar 2015 - 17:13:23

nie rozumiem, to kobieta która odebrala nie swojego ciucha chce go zatrzymac i żebys oprócz tego jej oddala kasę za tego ciucha ktory powedrowal do kogos innego? Czyli to "pomyłkowe" ubranie chce za darmo?

Anonim

Zła paczka inne dane

19 mar 2015 - 17:18:49

Wychodzi na to, że tak.
Zaproponowałam, że zwrócę koszty odesłania paczki.
Ale co z sukienką? może domagać się zwrotu pieniędzy za nią? Negocjowała przed zakupem niższą cenę, więc sprzedałam jej sukienkę za tą niższą cenę. Sukienka nie była zniszczona, ani nic, tylko powędrowała do innej użytkowniczki pomyłkowo ;/

Zła paczka inne dane

19 mar 2015 - 17:21:00

Cytat
szafiarka_
nie rozumiem, to kobieta która odebrala nie swojego ciucha chce go zatrzymac i żebys oprócz tego jej oddala kasę za tego ciucha ktory powedrowal do kogos innego? Czyli to "pomyłkowe" ubranie chce za darmo?

Zrozumiałam identycznie.
Autorko troszkę jaśniej?

Zła paczka inne dane

19 mar 2015 - 17:25:07

no to obie niech wyslą paczki do siebie nawzajem a Ty im oddasz za te dwa listy czy też paczki, niech po prostu sie zamienią tymi ciuchami a Ty zaplacisz za tę wymianę, one nic nie stracą i bedą mialy to co zamówiły

Anonim

Zła paczka inne dane

19 mar 2015 - 17:37:09

Zaproponowałam im, żeby do siebie odesłały paczki czekam aż odpiszą co one na to rozwiązanie. Faktycznie będzie szybsze niż jakby miały odsyłać do mnie, a później znów ja do nich po dobrymi adresami.
Tylko czy faktycznie jedna drugiej wyśle, czy zdecyduje się może zatrzymać ciuch...

Zła paczka inne dane

19 mar 2015 - 17:55:43

to wtedy bedzie przywłaszczenie i zglosisz wowczas na policje i tyle, skoro inna bezie umowa, zachowaj maile na wszelki wypadek ktore z nimi wymieniasz i w tytule przelewow napisz dokladnie ze oddajes im pieniadze za wysylke paczek ktore maja wyslac do innej osoby

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomocy co robic