Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Brzydki pierścionek zaręczynowy :(

17 mar 2015 - 15:17:02

Czekałam na te zaręczyny, czekałam i się w końcu doczekałam ale... MÓJ PIERŚCIONEK JEST PASKUDNY :( płakać mi się chce jak na niego patrzę, jest wielki i w moim odczuciu tandetny, chociaż pewnie nie kosztował mało, nie wiem... A mi się podobają takie małe, delikatne, klasyczne z brylancikiem :(

Nie zrozumcie mnie źle, cieszę się z zaręczyn, wiem że to tylko symbol i ważne jest to, że chcemy wziąć ślub ale... nie mogę patrzeć na mój palec ;(

Zaczynam wątpić czy mój narzeczony w ogóle mnie zna :( A przecież nie powiem mu -kocham Cię, ale pierścionek jest paskudny, nie masz gustu, nie będę go nosić :|

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

Brzydki pierścionek zaręczynowy :(

17 mar 2015 - 15:20:39

Może nie jest taki zły wrzuć zdjęcie, pierścionek to nie wszystko, a facet może Cię dobrze znać ale niewielu z nich ma wyczucie co do biżuterii, dla niektórych im większy, tym lepszy :)

Anonim

Brzydki pierścionek zaręczynowy :(

17 mar 2015 - 15:24:18

Nie mam za bardzo jak teraz zrobić zdjęcia, ale jest złoty i ma duże czerwone oczko w kształcie serca ściana

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

Brzydki pierścionek zaręczynowy :(

17 mar 2015 - 15:26:50

Chłopak chciał pokazać jaki jest romantyczny, musisz mu wybaczyć i nie przejmować się tak.
Zaręczynowy od mojego byłego wyglądał jak ogromny złoty wulkan z wielką cyrkonią na górze otoczoną dwoma wiankami małych cyrkonii... To dopiero był kicz :D i kupił mi taki mimo tego że byłam wtedy chłopczycą w spodniach moro i glanach, to dopiero wyglądało komicznie ale czego się nie robi dla faceta :)

Na pewno chciał dobrze :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-17 15:29 przez Finka1988.

Brzydki pierścionek zaręczynowy :(

17 mar 2015 - 15:28:31

Jak bedziesz miała możliwość zrobienia zdjęcia to wrzuć:) bo tak cieżko sie wypowiedzieć... Ważny jest gest;), niektóre kobitki dostaja piękne pierścionki wymarzone a rozwód mają po roku od ślubu albo facet jest takim pajacem po ślubie,że szkoda gadać.... i co jej z pierścionka??

Brzydki pierścionek zaręczynowy :(

17 mar 2015 - 15:28:37

Nie możesz się tak przejmować, on na pewno chciał dobrze, a może ten pierścionek wcale nie jest taki zły :)

Brzydki pierścionek zaręczynowy :(

17 mar 2015 - 15:50:09

To tylko pierścionek.

Brzydki pierścionek zaręczynowy :(

17 mar 2015 - 16:07:32

Schowaj i powiedz że zgubiłaś :P

Brzydki pierścionek zaręczynowy :(

17 mar 2015 - 16:09:44

wlasciwie to nie wiem jak to skomentowac



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-17 16:16 przez Bang_Bang_Bang.

zweryfikowana
Posty: 252
Ostrzeżenia: 1/5

Brzydki pierścionek zaręczynowy :(

17 mar 2015 - 16:15:13

Też bym chciała mieć taki problem.To tylko symbol,który świadczy o jego uczuciu.Postaraj sie spojrzeć na to inaczej,ważny jest gest.Piszę to z perspektywy czasu,bo ja już nie mam pierścionka,który mnie się "nie podobał".

Brzydki pierścionek zaręczynowy :(

17 mar 2015 - 16:25:55

Cytat
konieczna
Schowaj i powiedz że zgubiłaś :P
heh :)

Daj spokój to gest z serca. On pewnie jest zadowolony i dumny z siebie. Jakbyś się czuła gdybyś Ty kupiła jakiś prezent jemu,a on tak zareagował jak Ty?
Pamiętaj to symbol miłości,a czy srebrny,złoty, z brylantem czy bez to nieważne. Najważniejsze że dany z serca.

Brzydki pierścionek zaręczynowy :(

17 mar 2015 - 16:35:14

A nie możesz wprost powiedzieć że nie jest w Twoim guście i czy moglibyście go wymienić?
Piszesz tu, że facet Cię nie zna skoro kupił coś co Ci się nie spodobało. A może coś jest nie tak z Twojej strony skoro nie potrafisz wprost porozmawiać z nim o takiej błachostce?

Mój partner raz dał mi bardzo nietrafiony prezent, skórzane rękawiczki które wyglądały jak dla babci i zupełnie mi nie leżały na dłoniach. Powiedziałam że jest cudowny, wiem że się starał ale prezent zupełnie mi nie odpowiada, wiem że rzuciłabym to w kąt, a nie kosztowało mało. W pierwszej chwili był zmieszany o co chodzi ale zajarzył i wymieniliśmy je na torebkę bez której się nie ruszałam przez ponad rok. I on był szczęśliwy i ja.

Grunt to komunikacja. Od tamtej pory zawsze za każdym prezentem idzie informacja, że mogę w razie czegoś na coś wymienić. Komfort dla obu stron.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-17 16:36 przez emaergieo.

Brzydki pierścionek zaręczynowy :(

17 mar 2015 - 17:07:27

Postaraj się spojrzeć na to z innej strony - to tylko pierścionek, symbol uczucia, którym Cię darzy. Pewnie chciał dobrze, ale faceci nie znają się zbytnio na biżuterii. ;) Może spróbuj z nim porozmawiać?

zweryfikowana
Posty: 1.443
Ostrzeżenia: 1/5

Brzydki pierścionek zaręczynowy :(

17 mar 2015 - 17:21:57

Chłop się starał, a tu taki klops. Mój mi kupił malutki , delikatny, a ja własnie lubię takie duże (tandetne? być może). To było tak dawno temu, że ten pierścionek już jest na mnie za mały. To jest gest. Głowa do góry. Po co szukać dziury w całym?:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fryzury intymne