Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Brzydki pierścionek zaręczynowy :(

17 mar 2015 - 19:55:20

To nie patrz na swój palec i już. No może Ci się gust kiedy zmieni i będzie jak znalazł.

Brzydki pierścionek zaręczynowy :(

17 mar 2015 - 20:04:15

Cytat

Nie mam za bardzo jak teraz zrobić zdjęcia, ale jest złoty i ma duże czerwone oczko w kształcie serca ściana

Mysle sobie - nie jest tak źle, ale po opisie wnioskuję, że tragicznie. A nie mówiłaś mu nigdy co się Tobie podoba? Tak to niestety jest.
Teraz moze lepiej powiedz mu, że niestety nie trafił w gust, nie musisz mowic odrazu, że paskudny:D i wymieńcie:)

Brzydki pierścionek zaręczynowy :(

17 mar 2015 - 20:18:01

Powiem Ci,że zareagowałam bym podobnie gdyby mój ukochany sprezentował mi, w moim mniemaniu, paskudny pierścionek zaręczynowy. Także wolę proste i skromne a gdybym dostała z wielkim oczkiem w dodatku czerwonym... rozumiem Cię! Na Twoim miejscu bym mu o tym powiedziała. To nie jest jakiś tam pierścionek, tylko zaręczynowy! Ten najważniejszy w życiu! Warto pogadać i może wymienić na taki żeby cieszył Twoje oko :).

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Brzydki pierścionek zaręczynowy :(

17 mar 2015 - 20:23:16

Najlepszy sposób to wg mnie pogadać z facetem i wymienić pierścionek o ile jest taka możliwość. Ja sama wybierałam swój pierścionek i oszczędziłam sobie rozczarowań.

Brzydki pierścionek zaręczynowy :(

19 mar 2015 - 13:35:32

Pierścionka zaręczynowego jeszcze nie mam, ale gdym dostała jakiś paskudny, chyba popadłabym w depresję. Wiadomo... Pierścionek "nie jest" najważniejszy, ale będąc z kimś przez kilka lat, chyba powinno się znać gust i wybrać coś odpowiedniego.

Brzydki pierścionek zaręczynowy :(

19 mar 2015 - 14:07:26

Ja bym się cieszyła jak bym dostała jakikolwiek, bo mamy po 30 lat 9 lat razem a on ani myśli. ( Może szuka lepszego modelu, nie wiem ;) )
A tak poważnie, powiedz mu, że go kochasz, że oświadczyny były twoim marzeniem. Ale chciałabyś go, jeśli go to nie urazi, przetopić ten pierścionek na inny. A kamień można zmniejszyć. Będziesz miała pierścionek który on wybrał ale będzie tez tym który Tobie się będzie podobał.
Niby to tylko symbol a liczy sie jego chęć na ślub, ale masz go nosić całe życie, a kto by chciał nosic coś co mu się na prawdę nie podoba?

Brzydki pierścionek zaręczynowy :(

19 mar 2015 - 14:10:53

Jesteście ze sobą, kochacie się i chcecie spędzić razem życie, a nie potrafisz rozwiązać takiej kwestii? Po prostu powiedz,że się cieszysz, że poprosił Cię o rękę,ale nie trafił w Twój gust z pierścionkiem i żebyście poszli go wymienić. Jak teraz będziesz udawać, że Ci się pierścionek podoba, to istnieje zagrożenie, że jak kiedyś będzie chciał kupić Ci biżuterię wybierze coś w tym samym stylu.

Anonim

Brzydki pierścionek zaręczynowy :(

19 mar 2015 - 14:13:04

Cytat
fajnakropka
O taki? :P

Coś bardzo podobnego, tylko złoty :|

Ja wiem, że to tylko symbol, ale ja nawet wstydzę się pokazać go komukolwiek, wszyscy mówią "Pooookaż", a ja chowam rękę za siebie :D

Brzydki pierścionek zaręczynowy :(

19 mar 2015 - 14:21:47

Ja swój wybierałam osobiście, wolałam mieć wpływ na to, niż polegać na jego wyborze w moim stylu:D Mało romantyczne może, ale noszę go cały czas.
Jeśli nie chcesz go nosić, schowaj, powiedz mu, że z obawy, że się zniszczy, czy boisz się zgubić tak cennej paniątki, ja bym tak zrobiła.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fryzury intymne