Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Geodeta

26 lut 2024 - 16:28:54

Czy Geohydron oferuje również usługi pomiarów geodezyjnych w terenie miejskim? Interesuje mnie możliwość zlecenia pomiarów w obszarach miejskich, dlatego chciałbym poznać, czy firma posiada doświadczenie w tego rodzaju pracach. Jeśli ktoś korzystał z usług https://geohydron.pl w zakresie pomiarów geodezyjnych w terenie miejskim, proszę o podzielenie się swoimi doświadczeniami.

Geodeta

25 cze 2024 - 13:25:44

Witam wszystkich użytkowników forum. Chciałbym poruszyć kwestię związana z pracą geodety. Czy ktoś miał niedawno doświadczenia z usługami geodety? Może ktoś polecić konkretnego specjalistę w określonym regionie? Chętnie wysłucham Waszych opinii i rekomendacji. Dziękuję z góry za wszystkie odpowiedzi.


__________________
Laminaty samochodowe

Geodeta

11 lip 2024 - 11:45:48

Polecam postawić na profesjonalistów w tym zakresie pracujących w https://nordgeo.pl/ Ich priorytetem jest realizacja prac geodezyjnych związanych z budownictwem, drogami, koleją, architekturą oraz każdą branżą w której niezbędne są wysokiej jakości dane przestrzenne na najwyższym poziomie. Nieustannie ulepszają jakość swoich opracowań. Warto również dodać że są w stanie dostarczyć klientowi, czytelne, kompleksowe dane przestrzenne w interesującej go formie i w ustalonym terminie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KUP prawo jazdy, dowód osobisty, ielts, paszporty itp.WhatsApp: +31616070449