Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Zapalenie pęcherza

38 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co Ci się dzisiaj śniło?

04 sty 2018 - 16:02:24

Sny potrafią być fascynujące, zabawne, straszne, prorocze itd.. zawsze jednak są ciekawym tematem. Wpisujcie co Wam się ostatnio dziwnego, ciekawego śniło!

U mnie dziś kolejny raz w ostatnim czasie sen podczas którego spadam z wysoko,ści i budzę się na łóżku. Miałam go często w dzieciństwie i zawsze mama mówiła mi że ten sen mamy jak rośniemy. Teraz już rosnę raczej tylko wszerz a mimo to sen powrócił ;)

Co Ci się dzisiaj śniło?

04 sty 2018 - 16:27:59

ja w snach lubię latać i juz robie to świadomie wiec to fajne uczucie snic i byc świadomym i kreowac senna rzeczywistosc. Mnie jak sia sie tornada to wiem ze bedzie jakas zadyma rodzinna.

Co Ci się dzisiaj śniło?

08 sty 2018 - 01:16:34

Wypadek w nieznanym mi mieśćie Autobus Harmonijka wpadł w poślizg i uderzył w słup a ja zaczełem uciekać i nie zdązyłem Autobus owinoł sie wokół siebie jak rogał a ja w nim byłem prawie mnie zgnitł delikatnie kalecząc szkłem które po stuknieciu leciało na mnie o dziwo bardzo szybko przyjechała karetka i straż i zaczeli ciąć Autobus i uwolnili mnie .

Co Ci się dzisiaj śniło?

08 sty 2018 - 09:18:03

mi się dzisiaj śniło że wstałam rano, patrzę za okno sypialni a tam piękna wiosenna pogoda, słoneczko świeci, ptaki śpiewają. Tak więc szybko się ubrałam żeby wyjść na zakupy a pod blokiem zatkało mnie bo leżało z pół metra śniegu :D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Co Ci się dzisiaj śniło?

08 sty 2018 - 21:41:31

Śnił mi się dzisiaj wieeelki tort i był mój ... pyszny omnomnom

Co Ci się dzisiaj śniło?

08 sty 2018 - 22:31:32

Ryby, pełno dużych ryb a ja chodziłam w płytkiej rzece, woda był tak czysta że widać było dno:)

Co Ci się dzisiaj śniło?

08 sty 2018 - 23:20:59

Niestety jedyne co pamiętam z rana to bezlitośnie dzwoniący budzik.

Co Ci się dzisiaj śniło?

09 sty 2018 - 09:49:14

ja przewaznie zapominam co mi sie sni. :(

Co Ci się dzisiaj śniło?

09 sty 2018 - 18:41:42

Cytat
Paulincia6
ja przewaznie zapominam co mi sie sni. :(


Jak patrze w okno po przebudzeniu kawka

czy to prawda...że jak się wstanie i popatrzy w okno to potem zapominamy co nam się śniło hmm

Co Ci się dzisiaj śniło?

09 sty 2018 - 18:47:53

cos w tym jest bo ja tez patrze :)

Co Ci się dzisiaj śniło?

09 sty 2018 - 19:31:48

Śniło mi się że koty niemiłosiernie miauczały pod moim oknem i nie mogłam zasnąć

Co Ci się dzisiaj śniło?

10 sty 2018 - 18:26:46

podobno koty to ktoś wredny
ale ja lubię koty
a wogóle to nie pamiętam co mi sie śniło chyba przez te dziadoskie światełka

Co Ci się dzisiaj śniło?

10 sty 2018 - 18:36:29

Jakbym napisała co mi się śni, to mógłby ktoś z kaftanem się pojawić w moich drzwiach i potem wyrzuciliby klucz od mojej celi w psychiatryku...

Co Ci się dzisiaj śniło?

10 sty 2018 - 19:01:53

Cytat
alicja70
Jakbym napisała co mi się śni, to mógłby ktoś z kaftanem się pojawić w moich drzwiach i potem wyrzuciliby klucz od mojej celi w psychiatryku...
Nieźle ;)

Cytat
agata74
ja w snach lubię latać i juz robie to świadomie wiec to fajne uczucie snic i byc świadomym i kreowac senna rzeczywistosc. Mnie jak sia sie tornada to wiem ze bedzie jakas zadyma rodzinna.

Kurczę fajnie masz :) ja tylko raz tak miałam ale to chyba przypadek
Byłam w lesie i zbierałam jagody i w pewnym momencie mówię: a nie zbieram to tylko sen i nic z tych jagód nie zrobię :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-10 19:04 przez she22.

Co Ci się dzisiaj śniło?

10 sty 2018 - 21:21:54

@she22 to jest tylko kwestia cwiczeń mozna zaczac od ćwiczeń medytacji to poszerzy twoja percepcję a potem tylko to wystarczy przeniesc na sen. jak jestem zestresowana czy przemeczona to nie dbam o to by te sny byly swiadome wtedy bardziej mi zalezy tylko na tym by sie wyspac

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak umarlo 1000 mrowek