Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

36 minut temu

sprawdzony stomatolog

40 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co Ci się dzisiaj śniło?

04 sty 2018 - 16:02:24

Sny potrafią być fascynujące, zabawne, straszne, prorocze itd.. zawsze jednak są ciekawym tematem. Wpisujcie co Wam się ostatnio dziwnego, ciekawego śniło!

U mnie dziś kolejny raz w ostatnim czasie sen podczas którego spadam z wysoko,ści i budzę się na łóżku. Miałam go często w dzieciństwie i zawsze mama mówiła mi że ten sen mamy jak rośniemy. Teraz już rosnę raczej tylko wszerz a mimo to sen powrócił ;)

Co Ci się dzisiaj śniło?

04 sty 2018 - 16:27:59

ja w snach lubię latać i juz robie to świadomie wiec to fajne uczucie snic i byc świadomym i kreowac senna rzeczywistosc. Mnie jak sia sie tornada to wiem ze bedzie jakas zadyma rodzinna.

Co Ci się dzisiaj śniło?

08 sty 2018 - 01:16:34

Wypadek w nieznanym mi mieśćie Autobus Harmonijka wpadł w poślizg i uderzył w słup a ja zaczełem uciekać i nie zdązyłem Autobus owinoł sie wokół siebie jak rogał a ja w nim byłem prawie mnie zgnitł delikatnie kalecząc szkłem które po stuknieciu leciało na mnie o dziwo bardzo szybko przyjechała karetka i straż i zaczeli ciąć Autobus i uwolnili mnie .

Co Ci się dzisiaj śniło?

08 sty 2018 - 09:18:03

mi się dzisiaj śniło że wstałam rano, patrzę za okno sypialni a tam piękna wiosenna pogoda, słoneczko świeci, ptaki śpiewają. Tak więc szybko się ubrałam żeby wyjść na zakupy a pod blokiem zatkało mnie bo leżało z pół metra śniegu :D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Co Ci się dzisiaj śniło?

08 sty 2018 - 21:41:31

Śnił mi się dzisiaj wieeelki tort i był mój ... pyszny omnomnom

Co Ci się dzisiaj śniło?

08 sty 2018 - 22:31:32

Ryby, pełno dużych ryb a ja chodziłam w płytkiej rzece, woda był tak czysta że widać było dno:)

Co Ci się dzisiaj śniło?

08 sty 2018 - 23:20:59

Niestety jedyne co pamiętam z rana to bezlitośnie dzwoniący budzik.

Co Ci się dzisiaj śniło?

09 sty 2018 - 09:49:14

ja przewaznie zapominam co mi sie sni. :(

Co Ci się dzisiaj śniło?

09 sty 2018 - 18:41:42

Cytat
Paulincia6
ja przewaznie zapominam co mi sie sni. :(


Jak patrze w okno po przebudzeniu kawka

czy to prawda...że jak się wstanie i popatrzy w okno to potem zapominamy co nam się śniło hmm

Co Ci się dzisiaj śniło?

09 sty 2018 - 18:47:53

cos w tym jest bo ja tez patrze :)

Co Ci się dzisiaj śniło?

09 sty 2018 - 19:31:48

Śniło mi się że koty niemiłosiernie miauczały pod moim oknem i nie mogłam zasnąć

Co Ci się dzisiaj śniło?

10 sty 2018 - 18:26:46

podobno koty to ktoś wredny
ale ja lubię koty
a wogóle to nie pamiętam co mi sie śniło chyba przez te dziadoskie światełka

Co Ci się dzisiaj śniło?

10 sty 2018 - 18:36:29

Jakbym napisała co mi się śni, to mógłby ktoś z kaftanem się pojawić w moich drzwiach i potem wyrzuciliby klucz od mojej celi w psychiatryku...

Co Ci się dzisiaj śniło?

10 sty 2018 - 19:01:53

Cytat
alicja70
Jakbym napisała co mi się śni, to mógłby ktoś z kaftanem się pojawić w moich drzwiach i potem wyrzuciliby klucz od mojej celi w psychiatryku...
Nieźle ;)

Cytat
agata74
ja w snach lubię latać i juz robie to świadomie wiec to fajne uczucie snic i byc świadomym i kreowac senna rzeczywistosc. Mnie jak sia sie tornada to wiem ze bedzie jakas zadyma rodzinna.

Kurczę fajnie masz :) ja tylko raz tak miałam ale to chyba przypadek
Byłam w lesie i zbierałam jagody i w pewnym momencie mówię: a nie zbieram to tylko sen i nic z tych jagód nie zrobię :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-10 19:04 przez she22.

Co Ci się dzisiaj śniło?

10 sty 2018 - 21:21:54

@she22 to jest tylko kwestia cwiczeń mozna zaczac od ćwiczeń medytacji to poszerzy twoja percepcję a potem tylko to wystarczy przeniesc na sen. jak jestem zestresowana czy przemeczona to nie dbam o to by te sny byly swiadome wtedy bardziej mi zalezy tylko na tym by sie wyspac

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak umarlo 1000 mrowek