Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent dla ukochanego

12 lis 2017 - 19:44:58

Cześć dziewczyny, mam gorąca prośbę, za kilka miesięcy mój najpiękniejszy dzień w życiu.. Chciałabym zaskoczyć jakoś swojego ukochanego, skąd tez ta prośba.

" Bartuś
Miłość Eweliny jest tak wielka, że dotarla az do... "

Będę wam naprawdę bardzo wdzięczna za pomoc!!

Dziękuje

Prezent dla ukochanego

12 lis 2017 - 20:39:39

"Miłość Eweliny jest tak wielka, że dotarła aż do kibelka" :D

Prezent dla ukochanego

12 lis 2017 - 21:22:30

Cytat
fright_night
"Miłość Eweliny jest tak wielka, że dotarła aż do kibelka" :D

To miało być śmieszne?

Prezent dla ukochanego

13 lis 2017 - 08:17:20

na kiedy potrzebujesz?

Prezent dla ukochanego

13 lis 2017 - 10:49:30

Miłość Eweliny jest tak wielka, że dotarła aż do nieba. Mamy siebie, nic więcej nam już nie trzeba

Prezent dla ukochanego

13 lis 2017 - 15:21:32

Hmm... a skąd pomysł na taką niespodziankę? Rymowanki częstochowskie to trochę żenada, dobre dla przedszkolaków na walentynki...

Prezent dla ukochanego

13 lis 2017 - 17:59:32

na faceta zadne rymowanki nie zrobia wrazenia, powiedz po prostu kocham cie i tyle, mam i meza i brata wiec wiem, brat kiedys dostal poduszke z sercem od dzziewczyny i zawsze sie jej wstydzil, facet to facet oni nie reaguja na to co my

Prezent dla ukochanego

18 lis 2017 - 20:19:21

Autorka chce żebyście latały po polu z kartką, na której jest napisane : Miłośc Ewelajny jest taka wielka, że dotarła do ...maroka ( czy gdzie tam jest to pole po którym latacie) i robiły zdjęcia
Ściągnięte od kogoś wcześniej.

Prezent dla ukochanego

18 lis 2017 - 21:22:29

??

Czego to ludzie nie wymyślą



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-18 21:24 przez Emilly7.

Prezent dla ukochanego

19 lis 2017 - 17:42:56

Cytat
Ewelaajn999
Cześć dziewczyny, mam gorąca prośbę, za kilka miesięcy mój najpiękniejszy dzień w życiu.. Chciałabym zaskoczyć jakoś swojego ukochanego, skąd tez ta prośba.

" Bartuś
Miłość Eweliny jest tak wielka, że dotarla az do... "

Będę wam naprawdę bardzo wdzięczna za pomoc!!

Dziękuje

skoro to twoja miłość i chcesz go zaskoczyć sama pomyśl wymyśl a nie idź na łatwiznę ... i pisz gotowca podsuniętego napisz co ci serce podpowiada to twój facet nie nasz....


też pomyślałam że chce odgapić ten pomysł, ale w sumie nawet nie sprecyzowała czego konkretnie oczekuje w tym całym kopiowaniu cudzych pomysłów:)

Cytat
fright_night
"Miłość Eweliny jest tak wielka, że dotarła aż do kibelka" :D

zainspirowałaś mnie i postanowiłam ze wykorzystam twój zabawny pomysł i pomogę autorce:)




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-19 17:58 przez edekzkrainykredek2.

Prezent dla ukochanego

19 lis 2017 - 21:48:10

Ej, bez przesady.... Może i dziewczyna miała kiepski pomysł, mało romantyczny czy odgapiony, ale to nie powód żeby robić sobie takie numery i tak się traktować. Nawet jeśli to tylko żart, to mało śmieszny, nawet dla osoby postronnej, a co dopiero dla samej zainteresowanej.
Odrobina empatii....

Prezent dla ukochanego

19 lis 2017 - 21:53:45

Cytat
Emilly7
Ej, bez przesady.... Może i dziewczyna miała kiepski pomysł, mało romantyczny czy odgapiony, ale to nie powód żeby robić sobie takie numery i tak się traktować. Nawet jeśli to tylko żart, to mało śmieszny, nawet dla osoby postronnej, a co dopiero dla samej zainteresowanej.
Odrobina empatii....

ale to powielanie wątków to nie jej pomysł tylko zgapiony z poprzedniego wątku który tu był wiec każdy kto wie bierze to z żartem więc nie spinaj sie tak, do tego nawet nie określiła czego oczekuje:))

Prezent dla ukochanego

13 gru 2017 - 11:15:07

na mnie takie rzeczy nie robią wrażenia ale doceniłbym starania wybranki:D

pomysł chyba nie jest odgapiony z innego wątku tylko ogólnie jest taka ,,zabawa'' ktora krąży po świecie bo widziałem to niejednokrotnie. Mówienie że odgapiła to tak samo jakby napisac że ktoś odgapił jakieś życzenia bo ściagnął je z sieci

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Prezent dla ukochanego

14 gru 2017 - 08:40:35

Oj tam oj tam Piszecie,że na innych wątkach jest wiele pomysłów. Ale każdy chce podarować drugiej osobie coś innego, coś wyjatkowego ;) I dlatego się pyta. Od tego jest forum co nie?
Ze swojej strony proponowałabym coś zaprojektować. Jakąś koszulkę czy kubeczek. Fajna opcja.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co Ci się dzisiaj śniło?