Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

Zapalenie pęcherza

6 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pokemon GO - gracie?

14 lip 2016 - 09:17:16

Wszędzie pełno Pokemonów! Ludzie powariowali na punkcie tej gry! :D

W moim mieście od kilku dni spotykam zarówno gimbazjalistów jak i dorosłych (!) którzy chodzą z telefonami jak nawiedzeni i szukają pokemonów :D Powiem Wam, że wygląda to dość zabawnie :D

Z jednej strony PLUS za stworzenie gry, bo dzieciaki zamiast siedzieć przed komputerami w końcu zaczęły wychodzić na świeże powietrze :D MINUS jest taki, że szukają tych pokemonów gapiąc się tylko w telefony i nie zwracając uwagi na to co dzieje się dookoła, więc łatwo przydzwonić np. w latarnię albo wpaść pod samochód.

Co myślicie o tej grze? Pobrałyście? Gracie?

Jak byłam w podstawówce, to zbierałam pokemonowe karty :D teraz mam ochotę pobrać tę grę :P Naoglądałam się już filmików i przeczytałam trochę recenzji, więc chyba pora sprawdzić czy to rzeczywiście taki hicior ;)

Z tego co zauważyłam na facebooku szafy - szafiarki też grają :D więc nie będę jedyna :D

Patrzcie haha Pikachu serce
https://www.facebook.com/SzafaPL/photos/pb.214153071606.-2207520000.1468478613./10153536645486607/?type=3&theater

Pokemon GO - gracie?

14 lip 2016 - 09:22:29

U mnie to samo! Jeden ma zainstalowane pokemony i idzie z telefonem po osiedlu, a za nim grupa gapiów :D Chodzą stadami ;)

Pokemon GO - gracie?

14 lip 2016 - 12:14:48

o niee ! jak byłam w podstawówce była mania na pokemony i wygląda na to, że każda moda powraca ;) nie spotkałam się z tym na ulicach ale z ciekawości chętnie zerknę o co chodzi, gdzie to pobrać i jak zainstalować?

Pokemon GO - gracie?

14 lip 2016 - 12:20:16

@natali_o Pokemon go można pobrać przez sklep Google Play (na Androida) albo przez AppStore (na iOs). Gra jest dostępna za darmo, więc na stronie produktu wystarczy kliknąć „Instaluj” ALE obecnie nie można w ten sposób pobrać gry w Europie. Taki psikus! :D

Grę można pobrać ze strony APK Mirror (ale trzeba uważać, bo możecie sobie narobić kłopotów ściągając wirusy).

Pokemon GO - gracie?

14 lip 2016 - 13:29:53

Ja nie grałam jeszcze, ale tyle szumu wokół tej gry, że chyba spróbuję haha

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

Pokemon GO - gracie?

14 lip 2016 - 14:03:08

nie grałam, ale głośno się o tym zrobiło to może sprawdze i ja :D

Pokemon GO - gracie?

15 lip 2016 - 12:25:03

Ja się właśnie wczoraj dowiedziałam gdzie mój 13 letni syn bywa całymi dniami. Rower codziennie z przebitym kołem, bo się gdzieś włóczą całą banda po wertepach. Tak jak ktoś wcześnie zauważył dobrze, że się ruszą sprzed kompa, ale z drugiej strony to był w Chinach przypadek,że jakiś facet wpadł pod samochód, bo szedł zagapiony w telefon. Niestety wszystko idzie z postępem, kiedyś się brało kredę albo cegłówkę i bawiło się w "podchody", teraz się szuka pokemonów. Miłej zabawy.

Pokemon GO - gracie?

31 lip 2016 - 21:11:36

nie gram

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Pokemon GO - gracie?

31 lip 2016 - 21:25:02

Nic nie myślę, nie pobrałam, nie gram, nie zamierzam pobierać i grać :)

Pokemon GO - gracie?

31 lip 2016 - 21:25:28

Jestem zacofana.Ale nie kumam o co tam chodzi.Generalnie nie lubie gier

zweryfikowana
Administrator
Posty: 23

Pokemon GO - gracie?

01 sie 2016 - 11:34:35

Przeczytałem ostatnio, że (co zastanawiające), to właśnie większość użytkowników pobierających tę grę to płeć piękna. Oczywiście lwią część fanów tej aplikacji stanowią mieszkańcy dalekiego wschodu (Chiny, Japonia, Korea), gdzie kultura grania w gry jest nieodłączną częścią kultury popularnej, i myślę, że to własnie graczki stamtąd podwyższają tę statystykę, bo wśród moich znajomych, gra jednak więcej kolegów niż koleżanek.

Pokemon GO - gracie?

01 sie 2016 - 17:10:50

Nie gram. Kiedyś się zbierało żetony z chipsów i wyczekiwało na nowe aż w końcu się trafi. A teraz? ok, ludzie wychodzą sprzed laptopów i komputerów co jest na plus, oby tylko przez to zaślepienie i wpatrywanie się w mapkę na telefon w poszukiwaniu pokemonów nikomu się złego nic nie stało.

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Pokemon GO - gracie?

08 sie 2016 - 06:29:18

Ja raz spróbowałam ale obecnie nie gram.... Nie mam na to czasu bo jednak wymaga to poświęcenia kilu wolnych popołudni....

A ja studiuję, pracuję. Mam na głowie dom. O wiele bardziej wolę sobie szczerze powiedziawszy włączyć jakąś dobrą przeglądarkową grę.... Gram w grę na farmie. Świetni są Wolni Farmerzy albo My little farmies.

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 7/5

Pokemon GO - gracie?

26 wrz 2016 - 10:11:00

Ta gra pozornie jest atrakcyjna ale zabiera za dużo czasu. Grając w nią nie ma się też kontaktu z innymi ludźmi. Ja tam jednak wolę klasyczne gry planszowe.

niezweryfikowana
Posty: 57
Ostrzeżenia: 7/5

Pokemon GO - gracie?

18 paź 2016 - 06:40:36

Również widziałam,ze sporo osob gra. Sama jednak trochę nie rozumiem tej manii. Zainstalowałam sobie grę na swojego androida. Wychodzę z psem i probowałam to połaczyć. Jednak szybko mnie znudziło. Ot taka gierka dla dzieci .Plus za to,.że niektóre osoby gra na pewno wyciągnęła sprzed komputera.
Obecnie wolę grać w gry mmo ;

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kocham Cie jak stad do..