Obecnie rozmawiamy o:

Gastroskopia

gorący temat

regularne posiłki

9 minut temu

dieta organizacja

24 minut temu

przestrzeganie diety

41 minut temu

zalety diety pudełkowej

56 minut temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 1/5

Dziewczyna - gracz

09 paź 2014 - 07:56:34

Jesteście tymi internetowymi, modelowymi dziewczynami-graczami, które są tak bardzo pożądane przez większość chłopaków? :)
Nie mam pojęcia skąd wziął się ten kult i trochę mnie to zadziwia.

niezweryfikowana
Posty: 46
Ostrzeżenia: 1/5

Dziewczyna - gracz

24 lis 2014 - 19:34:40

Hm, modelowa może nie jestem, ale lubię grać.
I nie, nie robię tego, żeby przypodobać się chłopakowi.
Ja lubię proste gierki w stylu tej: http://dogry.pl/garbagegarage , on zupełnie co innego. Ale nie mam problemu z tym, że od czasu do czasu spędza wieczór przy komputerze. Każdy ma jakieś tam swoje zainteresowania i trzeba to szanować.

Dziewczyna - gracz

24 lis 2014 - 19:51:34

Ja jestem dziewczyną graczem i to graczem zawziętym :) cisnę na konsoli regularnie i jest to też mój ulubiony sposób na spędzanie wolnego czasu. Gram więcej niż mój narzeczony a jego koledzy widząc mnie grającą np. w fallouta robią oczy jak żaba na grzmot ;) nawet kiedy jestem w najpotworniejszych dresach, czego szczerze mówiąc nie rozumiem - jak facet sobie gra to normalne, dlaczego grająca dziewczyna to zjawisko porównywalne z UFO? Pozdrawiam wszystkie grające dziewczyny, cieszę się, że jest nas wiele tańczy

zweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 1/5

Dziewczyna - gracz

24 lis 2014 - 20:06:17

Nie powiedziałabym, że modelowa, ale lubię grać w strzelanki głównie :D

Dziewczyna - gracz

24 lis 2014 - 20:09:59

Ja lubię grać, ale nie znam ani jednego faceta, którego to kręci. Kwestia otoczenia. Myślę, że takie pożądanie występuje u licealistów/studentów.

Dziewczyna - gracz

24 lis 2014 - 20:11:39

Ja myślę, że to mit wylansowany bardziej przez kwejka i w cale mężczyźni nie pożądają jakoś bardzo grających kobiet, od nie grających. (Chyba, że mowa o licealistach). Jak sie facet zakocha, to najmniejsze znaczenie ma, czy jego dziewczyna gra czy nie.

A żeby nie było, że hejtuję, to wyznaję totalnie szczerze, że uwielbiam grać na Pegazusie i pochłania to dużo mojego wolnego czasu :D

Dziewczyna - gracz

24 lis 2014 - 20:17:48

A lubię sobie pograć :D mam z liceum znajomą wielką fanatyczkę LoL'a, nawet kiedyś wywiad był z nią przeprowadzany :) nie sądzę by to było pożądane ale facet by wolał żeby laska akceptowała jego zainteresowania grami a często się słyszy żale że facet gra a ona siedzi smutna..

Dziewczyna - gracz

24 lis 2014 - 20:35:38

amelkajazz Masz jeszcze działającego Pegazusa? Wow zazdrooo :)

Ja kiedyś dużo grałam, teraz nie mam na to czasu :<

Dziewczyna - gracz

24 lis 2014 - 20:40:18

Ja nałogowo gram w lola ;) Razem z Ukochanym :) Nie wiem, czy dziewczyny - gracze są tak bardzo pożądane, jak to określiłaś, ale zauważyłam, że wzbudzam zainteresowanie wśród współgraczy :P

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 2/5

Dziewczyna - gracz

28 kwi 2015 - 13:03:20

Ja lubię czasem pograć ale też bez przesady. Ostatnio pogrywam w goodgameempiregra.pl ale też bez świrowania i wstawania o 3 w nocy żeby odeprzeć atak na zamek :) (a takich ludzi w Goodgame Empire nie brakuje).

A czy faceci szukają kobie graczy? To chyba zależy od faceta :).

Dziewczyna - gracz

04 cze 2021 - 11:35:25

nie xd nie gram w gry

Dziewczyna - gracz

08 lip 2021 - 12:22:46

Nope :D

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

Dziewczyna - gracz

10 maj 2022 - 11:49:32

A znacie kogoś kto jest uzależniony i był na terapii uzależnień?


__________________
polecam artykuł
https://www.wsfki.edu.pl/czym-jest-wszywka-alkoholowa-i-ile-kosztuje/

Dziewczyna - gracz

24 maj 2022 - 11:49:06

Ja nie gram w gierki więc się nie wypowiem

chyba że o szachy chodzi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-06-08 14:05 przez 8Agnieszk88.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Telefon