Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Zapalenie pęcherza

4 minuty temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 1/5

Dziewczyna - gracz

09 paź 2014 - 07:56:34

Jesteście tymi internetowymi, modelowymi dziewczynami-graczami, które są tak bardzo pożądane przez większość chłopaków? :)
Nie mam pojęcia skąd wziął się ten kult i trochę mnie to zadziwia.

niezweryfikowana
Posty: 46
Ostrzeżenia: 1/5

Dziewczyna - gracz

24 lis 2014 - 19:34:40

Hm, modelowa może nie jestem, ale lubię grać.
I nie, nie robię tego, żeby przypodobać się chłopakowi.
Ja lubię proste gierki w stylu tej: http://dogry.pl/garbagegarage , on zupełnie co innego. Ale nie mam problemu z tym, że od czasu do czasu spędza wieczór przy komputerze. Każdy ma jakieś tam swoje zainteresowania i trzeba to szanować.

Dziewczyna - gracz

24 lis 2014 - 19:51:34

Ja jestem dziewczyną graczem i to graczem zawziętym :) cisnę na konsoli regularnie i jest to też mój ulubiony sposób na spędzanie wolnego czasu. Gram więcej niż mój narzeczony a jego koledzy widząc mnie grającą np. w fallouta robią oczy jak żaba na grzmot ;) nawet kiedy jestem w najpotworniejszych dresach, czego szczerze mówiąc nie rozumiem - jak facet sobie gra to normalne, dlaczego grająca dziewczyna to zjawisko porównywalne z UFO? Pozdrawiam wszystkie grające dziewczyny, cieszę się, że jest nas wiele tańczy

zweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 1/5

Dziewczyna - gracz

24 lis 2014 - 20:06:17

Nie powiedziałabym, że modelowa, ale lubię grać w strzelanki głównie :D

Dziewczyna - gracz

24 lis 2014 - 20:09:59

Ja lubię grać, ale nie znam ani jednego faceta, którego to kręci. Kwestia otoczenia. Myślę, że takie pożądanie występuje u licealistów/studentów.

Dziewczyna - gracz

24 lis 2014 - 20:11:39

Ja myślę, że to mit wylansowany bardziej przez kwejka i w cale mężczyźni nie pożądają jakoś bardzo grających kobiet, od nie grających. (Chyba, że mowa o licealistach). Jak sie facet zakocha, to najmniejsze znaczenie ma, czy jego dziewczyna gra czy nie.

A żeby nie było, że hejtuję, to wyznaję totalnie szczerze, że uwielbiam grać na Pegazusie i pochłania to dużo mojego wolnego czasu :D

Dziewczyna - gracz

24 lis 2014 - 20:17:48

A lubię sobie pograć :D mam z liceum znajomą wielką fanatyczkę LoL'a, nawet kiedyś wywiad był z nią przeprowadzany :) nie sądzę by to było pożądane ale facet by wolał żeby laska akceptowała jego zainteresowania grami a często się słyszy żale że facet gra a ona siedzi smutna..

Dziewczyna - gracz

24 lis 2014 - 20:35:38

amelkajazz Masz jeszcze działającego Pegazusa? Wow zazdrooo :)

Ja kiedyś dużo grałam, teraz nie mam na to czasu :<

Dziewczyna - gracz

24 lis 2014 - 20:40:18

Ja nałogowo gram w lola ;) Razem z Ukochanym :) Nie wiem, czy dziewczyny - gracze są tak bardzo pożądane, jak to określiłaś, ale zauważyłam, że wzbudzam zainteresowanie wśród współgraczy :P

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 2/5

Dziewczyna - gracz

28 kwi 2015 - 13:03:20

Ja lubię czasem pograć ale też bez przesady. Ostatnio pogrywam w goodgameempiregra.pl ale też bez świrowania i wstawania o 3 w nocy żeby odeprzeć atak na zamek :) (a takich ludzi w Goodgame Empire nie brakuje).

A czy faceci szukają kobie graczy? To chyba zależy od faceta :).

Dziewczyna - gracz

04 cze 2021 - 11:35:25

nie xd nie gram w gry

Dziewczyna - gracz

08 lip 2021 - 12:22:46

Nope :D

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

Dziewczyna - gracz

10 maj 2022 - 11:49:32

A znacie kogoś kto jest uzależniony i był na terapii uzależnień?


__________________
polecam artykuł
https://www.wsfki.edu.pl/czym-jest-wszywka-alkoholowa-i-ile-kosztuje/

Dziewczyna - gracz

24 maj 2022 - 11:49:06

Ja nie gram w gierki więc się nie wypowiem

chyba że o szachy chodzi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-06-08 14:05 przez 8Agnieszk88.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Telefon