Obecnie rozmawiamy o:

Fetysz - stała relacja

gorący temat

Dla fetyszystow

wczoraj o 22:57

Fetysz

wczoraj o 22:51

Fetysz stóp-sprzedam...

wczoraj o 22:49

Cosinus kosmetyczka....

wczoraj o 17:11

Maszynka do mielenia mięsa

wczoraj o 12:18

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 2/5

Od niedawna mam iPhone 5 z iOS 6. Fajny sprzęt chociaż szczerze mówiąc mógłby mieć trochę większy ekran. Ale nie o to chodzi. Czy znacie jakieś fajne gry na ten telefon? Instalowałam już trochę rzeczy z App Store ale generalnie to jakaś porażka ;/ i do tego te reklamy ;/

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 5/5

Bo jeżeli chcesz w coś fajnego pograć, to niestety ale będziesz musiała zapłacić. Reklamy są po to aby producenci tych darmowych apek mieli z czego żyć. Im szybciej się z tym pogodzisz tym lepiej :)

Fajna i do tego za free gierką jet Cut the Rope. Jest to trochę gra na logikę trochę zręcznościowa taki mix - ale dużo jest przy tym frajdy. Chodzi o to, aby to co się dynda wpadło do buzi żaby :) Jeżeli lubisz się trochę pościgać to fajną i do tego darmową gierką Devil’s Peak Rally. Aż mnie trochę dziwi, że ktoś tak fajną gierkę puścił w net za darmochę. Generalnie jestem fanką gier logicznych dlatego preferuję wszelkiej maści sudoku, warcaby, chińczyki itd. Zaglądnij też na tą stronę z recenzjami gier http://yourapps.info/gry-na-iphona jest ich tam prawie 3 tys. Tam na pewno znajdziesz coś fajnego.

niezweryfikowana
Posty: 46
Ostrzeżenia: 1/5

To prawda, że więskszośc fajnych gierek jest płatna.
Taką już mają strategię.
Z tych darmowych polecam np. 2048. I dobrą opcją są też gry online w stylu tej: http://dogry.pl/travian . Nie trzeb aściągać, a gra na bardzo dobrym poziomie.

a jaka tematyka Ciebie interesuje?

A jaka tematyka gry Ciebie interesuje

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

śmieszne bajki :)