Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 2/5

Przydatne apki na tablet

03 lip 2014 - 12:47:35

Od jakiegoś czasu posiadam tablet z Androidem. Jest to model Samsung Galaxy Tab 3 8.0 16GB
Jak na razie szybko chodzi i się nie przycina... Czy należy zainstalować na to jakiegoś antywirusa? Poza tym znacie może jakieś przydatne aplikacje, które warto zainstalować?

niezweryfikowana
Posty: 113
Ostrzeżenia: 6/5

Przydatne apki na tablet

03 lip 2014 - 16:47:52

Z tego co mi wiadomo, to instalacja programu antywirusowego na Androdizie to konieczność. Codziennie powstaje na ten system kilkaset nowych wirusów i koni trojańskich... Włamanie na tablet jest jeszcze gorsze niż na komputer, ponieważ ktoś może Cię inwigilować 24h/dobę :(
Jeżeli lubisz uczyć się języka angielskiego to wrzuć sobie aplikację English Level Checker oraz Practice English Grammar 2. Z tych dwóch zdecydowanie lepsza jest ta druga. Możesz uczyć sie z niej gramatyki oraz rozwiązaywać testy. Jeżeli lczęsto podróżujesz to wrzuć sobie jeszcze e-podróżnik.pl (do sprawdzania połączeń kolejowych), Wizz Air (do sprawdzania promocji na loty) czy Yanoski - nawigacja + informacje z trasy. Po więcej apek zajrzyj na http://yourapps.info/aplikacje-na-tablet/ jest to witryna z recenzjami.

Przydatne apki na tablet

03 lip 2014 - 17:05:43

Zainstaluj sobie transportoida, mapy google pewnie masz to I nawigacje- najlepszą zresztą. Ja mam jeszcze sudoku, słóweczka I ing ;p

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 1/5

Przydatne apki na tablet

08 lip 2014 - 12:14:08

A ja zainstalowałam niedawno z http://kreckilometry.pl/ apkę "Kręć km". Świetna sprawa dla osób, które chciałyby aktywnie spędzać czas. Obieram sobie wyzwania rowerowe i je realizuję, przynajmniej jakoś się mobilizuję do aktywnego spędzania czasu, a nie siedzenia przed tv ;D

Przydatne apki na tablet

08 lip 2014 - 12:35:44

Ja mam ten sam tablet. Pierwsze co musisz zrobic to zalogowac sie na Sklep Play, a stad juz droga prosta. Dzieki temu pobierasz darmowo aplikacje, na poczatek polecam Messenger - do szybkiej obslugi wiadomosci z FB, Tvn Player,Dropbox, Skype i przegladarke Chrome. A jesli chodzi o wiecej to przegladasz Sklep Play i sciagasz wszystko czego dusza zapragnie ;-)

Przydatne apki na tablet

22 lip 2014 - 21:01:47

a poleci któraś dobry słownik ENG=POL i POL=ENG ? Że jak się czyta książki po angielsku to można od razu tłumaczyć słówka ? :)

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 4/5

Przydatne apki na tablet

07 sie 2014 - 14:05:51

Jest kilka interesujących aplikacji wspomagających naukę języka angielskiego.
W pierwszej kolejności sprawdź sobie:
- mFiszki - metoda nauki słówek przy pomocy fiszek, tyle tylko, że mobilnie.
Practice English Grammar 2 – całkiem fajna aplikacja do nauki gramatyki oraz oraz sprawdzenia swoich umiejętności językowych.
Jeżeli chodzi o słownik to zerknij na
Urban Dictionary – słownik slangu.
Polish Dictionary Box – normalny słownik. Tam koleżanka podawała wyżej linka, ale więcej tego typu apek znajdziesz tutaj.

Przydatne apki na tablet

13 sie 2014 - 00:46:15

fiszki zbytnio mnie nie interesują ani jeśli chodzi o programy do gramatyki itd;) ale ten słownik zobaczę z ciekawości czy jest fajny i taki jak potrzebuje :)

niezweryfikowana
Posty: 46
Ostrzeżenia: 1/5

Przydatne apki na tablet

08 wrz 2014 - 18:46:46

Na pewno nawigacja, mi najbardziej się przydaje.
Mam tez fb i messengera.
No i trochę gier też się przydaje. Chociaż ostanio przerzuciłam się na gry online w stylu tej: http://dogry.pl/garbagegarage , więc mniej ściągam niż dotąd.

Przydatne apki na tablet

07 lip 2021 - 11:58:33

do picia wody

Przydatne apki na tablet

09 sie 2021 - 12:30:42

ja nie słyszałam o antywirusach na telefon w ogóle czy na tablet

Przydatne apki na tablet

24 maj 2022 - 11:52:45

Ja mam do liczenia kalorii

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

IPhone 5 - czy znacie jakieś fajne gry na ten tel?