Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 391

Idealny prezent na Dzień Mamy :)

06 maj 2014 - 14:40:16

Dziewczyny :)

Szukamy inspiracji na prezenty dla mam! Zbliża się Dzień Mamy, mam w związku z tym dla Was propozycję.

Wklejajcie propozycje prezentów na Dzień Mamy z ubrań, butów i akcesoriów dodanych na szafa.pl :) Mogą to być ciuchy z Waszej szafy lub z szafy każdej innej użytkowniczki.

Najciekawsze propozycje zamieścimy w mailingu, który w najbliższym czasie będziemy rozsyłać.

Jest to doskonała okazja do wypromowania Waszych szaf i zwiększenia szansy na sprzedaż! Jeżeli wrzucacie link do rzeczy ze swojej szafy, oznaczcie przy ciuchu dodatkowo tag Dzień Mamy. :)

Czekam na linki i nie ukrywam, że bardzo liczę na pomoc! serce Wybierajcie wśród przedmiotów na sprzedaż.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-06 15:17 przez Ola.

niezweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 1/5

Idealny prezent na Dzień Mamy :)

18 maj 2014 - 22:19:22

Polecam Biżuterię Lumia - z kryształkami Swarovskiego. Nawet mają specjalną promocję właśnie z okazji Dnia Matki :) [moderacja]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-20 10:52 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

Idealny prezent na Dzień Mamy :)

19 maj 2014 - 12:20:01

na pewno idealny prezent to taki, który mamie pokaże, jak jest dla nas ważna, ja stawiam w tym dniu na symboliczne rzeczy. W tym roku myślę, żeby po prostu mamę gdzieś zabrać i wspólnie spędzić czas. Może mi się uda zgarnąć tutaj [moderacja] vaucher na kolację. ale też może jakieś wspólne zakupy, kino i spacer.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-20 10:54 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Idealny prezent na Dzień Mamy :)

25 lip 2014 - 09:09:55

Może jakiś masaż? Na Prezent Marzeń można to dobrać sensownie, w dobrej cenie, a taki prezent na pewno się sprawdzi. Wiadomo, że każdej mamie zdecydowanie najbardziej brakuje relaksu - co w tym dziwnego?

Idealny prezent na Dzień Mamy :)

07 lip 2021 - 11:58:41

jakiś ciuszek

Idealny prezent na Dzień Mamy :)

09 sie 2021 - 12:30:16

najlepszy prezent to wspólny wypad

Idealny prezent na Dzień Mamy :)

13 wrz 2021 - 14:54:38

A może coś do wystroju domu? Ja ostatnio mojej mamie kupiłam razem z rodzeństwem taką piękną ławeczkę :)
Była zachwycona, zobacz sobie tutaj:
https://rey.net.pl/produkt/elegancka-lawka-szezlong-i-w-kolorze-choco-zlote-dodatki/

Idealny prezent na Dzień Mamy :)

11 kwi 2022 - 08:55:55

Dla Mamy oprócz kwiatów oczywiście sprezentowałam pled. Ciepły... ekskluzywny ... szlachetny- jak moja Mama
https://www.moyha.com/pled-szlachetna-welna-szary

https://www.moyha.com/pled-szlachetna-welna-szary#galleryName=productGallery,imageNumber=2-copied

Idealny prezent na Dzień Mamy :)

24 maj 2022 - 11:49:38

Jakiś fajny droższy kremik to najlepsze co może być

albo na jakiejś promocji



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-06-08 14:04 przez 8Agnieszk88.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy masz w swojej szafie... - zabawa!