Obecnie rozmawiamy o:

nowy samochód

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak w temacie .Pożyczyłam bo prosiła Teraz ja sama potrzebuje kasy i nie mogę odzyskać.Jedt tego parę stówek.Na piwo ,rzęsy,paznokcie ma Na jedzienie w pracy ma chodzi i kupuje w bufecie obiady ,a to kosztuje może przecież w domu zrobić sobie .Na domiar tego w pracy kozysta z kawy czy mleka mojego albo innych dziewczyn bo sama nie laska przynieść .Ja już nawet kawę schowałam to ja znalazła i korzysta nadal . Już nie wiem co robić

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Właściwie to chyba jedyne co możesz zrobić to przypominać o długu, a kawę bym schowała niech pije mleko jak już musi korzystać z czyjegoś zasobu.

Ja jej przypominam każdego dnia.Pisze,mówię osobiście i nic.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Osobiście uważam, że sprawa jest beznadziejna. Skoro ona sobie z tego nic nie robi to już chyba taki typ, który szuka ofiary na pożyczki. Najlepiej unikać takich kanciarzy co to cwaniacko wyciągają kasę od innych. Nie polecam metod z liścia, bo się mogą źle skończyć dla wierzyciela. Właściwie to ostatnio się namnożyło takich elementów, które bezzwrotne pożyczki traktują jako sposób na życie, a ostatnio nawet w jakiejś tam telewizji oglądałam taki program, w którym podbieranie kawy w pracy innym, czy ładowanie prywatnych tabletów w pracy zamiast nazywać po imieniu tj. złodziejstwo nazywano oszczędnością i wielkie wyliczenia ile to takie osoby zaoszczędzą. No szok normalnie!

Jezeli masz jakis dowód na pismie (tak, rozmowa w smsach tez jest dowodem) to mozesz ja po prostu postraszyc.

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 4/5

Z tymi dowodami to właśnie lepiej zawsze za wczasu myśleć, zwłaszcza jeśli chodzi o pieniądze... Sama mam podobną sytuację w moim najbliższym otoczeniu.

Dokladnie ! Az mnie krew zalewa. Mialam taki przypadek i wiem ile musi Cie to nerwów kosztować ... a ktoś po postu sie bawi jakby nigdy nic

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Hotel na targi