Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gry Eukacyjne dla Dzieci.

08 maj 2018 - 11:37:57

Witam mam pytanie do wszystkich mam,
Od niedawna u mojej córeczki zaskarbiły sobie przychylność gry edukacyjne dla dzieci. Do tej pory uwielbiała:
"Pszczoła - Eudukacja dla dzieci" Fundacja Pro Liberis.

Czy mogłybyście mi polecić podobne lub inne gry edukacyjne które uwielbiają wasze dzieciaczki? Córeczka ma 4 latka. :)

Gry Eukacyjne dla Dzieci.

08 maj 2018 - 14:01:21

Ja ze swojej strony polecam Karotkę Marcheweczkę zestaw 10 gier edukacyjnych. Mój syn uwielbiał tę grę gdy była młodszy.

Gry Eukacyjne dla Dzieci.

08 maj 2018 - 19:56:23

Dziękuję, sprawdzę.. ;)

Gry Eukacyjne dla Dzieci.

08 maj 2018 - 20:37:03

niestety nie pomogę bo nie mam dzieci ale słyszałam że dzieciaki szaleją za grą La cucharacha

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 1/5

Gry Eukacyjne dla Dzieci.

09 maj 2018 - 12:21:09

A znasz grę Stołki czy Krzesełka - dokładnej nazwy nie pamiętam? Ustawiasz piramidę z takich krzesełek i wygrywa ten, któremu uda się pozbyć najszybciej swojego kompletu krzesełek. Ogólnie, fajna zręcznościowa rozrywka dla całej rodziny.

Ja mam taka: https://www.smyk.com/catalog/product/view/id/182658/?gclid=EAIaIQobChMIzdzMmbP42gIVlcmyCh2_vQRbEAQYASABEgI2g_D_BwE Ale jak poszukasz na allegro, na pewno będzie o wiele taniej.

Gry Eukacyjne dla Dzieci.

09 maj 2018 - 21:10:26

Moja córeczka jeszcze za malutka na tę grę. ;) Ale dziękuję za pomysł.

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 3/5

Gry Eukacyjne dla Dzieci.

14 cze 2019 - 16:29:16

A czy na pewno jest to gra edukacyjna? Ja nie mam jakichś konkretnych zabaw dlatego też coś szukam .Fajnie jakby dzieci się bawiły i uczyły jednocześnie. Zabawa to najlepsza nauka.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Gry Eukacyjne dla Dzieci.

18 gru 2019 - 11:00:14

Fajne gry tutaj podaliście. Na pewno coś kupię na nadchodzące święta. Jak znalazł ten temat.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kody kubus