Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dlaczego piszą a potem ....cisza?

24 lut 2018 - 09:04:01

Dziwni są też tacy, którzy pytają czy dane ogłoszenie jest aktualne, a po odpowiedzi, że tak, cisza....milczą i już zero kontaktu. Po co pytają? Nigdy tego nie zrozumiem.



Dlaczego piszą a potem ....cisza?

24 lut 2018 - 09:52:19

Bo znaleźli inne?

Dlaczego piszą a potem ....cisza?

24 lut 2018 - 11:59:47

Również pomyślałam o znalezieniu innego:)

Dlaczego piszą a potem ....cisza?

24 lut 2018 - 12:36:23

mnie to wkurza na maxa :)

Dlaczego piszą a potem ....cisza?

24 lut 2018 - 12:53:56

moim zdaniem to po prostu brak kultury ze strony pytających. tak jak mówisz mogliby przynajmniej COŚ odpisać, to nic nie kosztuje :D

aż czasami nie chce odpisywać mi się na wiadomości hmm

Mogliby chociaż lepiej formułować te wiadomości, np: "Zastanawiam się nad nią, ale.." a nie pisać ..czy oferta jest aktualna skoro ją czytają i widzą w internecie to po co tak głupkowato pisać ;(

Dlaczego piszą a potem ....cisza?

24 lut 2018 - 13:12:05

@polaris3 to nie jest głupie pytanie bo podobno takich pytań nie ma sa tylko głupie odpowiedzi ;) a tak na serio pytają bo ludzie swoje ogłoszenia wrzucaja nie tylko na jednym portalu

Dlaczego piszą a potem ....cisza?

24 lut 2018 - 13:17:17

Oferty mieszkaniowe wynajem lub sprzedaż) zamieszczane na niektórych portalach są nieusuwalne i stąd często tego typu pytania. Nie każdy musi się orientować w prawach rządzących danym portalem. Po dwóch latach dostawałam jeszcze pytania odnośnie nieruchomości...

Dlaczego piszą a potem ....cisza?

24 lut 2018 - 13:26:36

Przy sprzedaży mieszkania również miałam takie pytania...ale również zadawałam podobne, po to żeby sprawdzić dostępnośc i porównać oferty, to jest zwykłe pytanie czy oferta aktualna więc raczej odbieram to za normalne, jak inaczej można się dowiedzieć czy ogłoszenie aktualne, wszędzie jest tak samo i trzeba się przyzwyczaić, gdyby negocjowali i przestali się odzywać wtedy to już mało poważne i można się wkurzać:)

Dlaczego piszą a potem ....cisza?

24 lut 2018 - 13:27:29

Wszedzie tak jest, nawet tu na szafie. Ludzie sa niezdecydowani i chyba pisza z nudow

Dlaczego piszą a potem ....cisza?

24 lut 2018 - 14:24:29

Cytat
alicja70
Oferty mieszkaniowe wynajem lub sprzedaż) zamieszczane na niektórych portalach są nieusuwalne i stąd często tego typu pytania. Nie każdy musi się orientować w prawach rządzących danym portalem. Po dwóch latach dostawałam jeszcze pytania odnośnie nieruchomości...

alicja70 dałam tylko przykład bo to samo dotyczy zapytań o ciuchy ,zabawki dla dzieci czy inne przedmioty

agata74 to racja :D

Dlaczego piszą a potem ....cisza?

24 lut 2018 - 14:27:10

O ciuchy itp to pytają z nudów, gorzej jak się już gamonie umówią i nie przyjdą to wtedy mnie telepie

Dlaczego piszą a potem ....cisza?

24 lut 2018 - 14:34:22

Norma że pytających jest sporo a kupujących prawie nie ma .

Dlaczego piszą a potem ....cisza?

24 lut 2018 - 15:27:24

Mnie pytanie o aktualność nie drażni. Wystawiam rzeczy nie tylko na szafie, również w innych miejscach. Wiele osób tak robi. Nie siedzę przy kompie 24h/dobę więc może się zdarzyć, że tu coś sprzedam, a oferta dalej będzie wisiała na innych portalach. Zdejmę ją najszybciej jak tylko mogę od momentu, w którym dowiem się, że się sprzedała... ale kilka godzin różnicy może wypaść. Rzadko, bo rzadko, ale może.

Mnie za to drażnią wiadomości "kupię to". I cisza.

Dlaczego piszą a potem ....cisza?

24 lut 2018 - 18:01:24

wiesz . ludzie pytają i dobrze .
Bywa tez tak że oferta nadal widnieje a zapomniał ktoś ja skasować.

Dlaczego piszą a potem ....cisza?

04 lip 2018 - 13:22:16

niestety nie wszyscy odpisują, nie przejmuj się, nie jesteś jedyna

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gry Eukacyjne dla Dzieci.