Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co kupić dziewczynce na komunię?

15 lut 2018 - 13:49:30

Mam dylemat co kupić dziewczynce na komunię, może macie jakieś pomysły?
Jestem zaproszona na przyjęcie komunijne córki sąsiadów(większość rodziny poza granicami kraju więc zapraszają znajomych). Jako że to znajomi i to nawet nie bliscy gdyby nie fakt że dziecku będzie przykro jak będą tylko dziadkowie pójdę ale nie chcę dawac pieniędzy tylko jakiś skromny prezent. Może złoty/srebrny łańcuszek lub kolczyki? co myślicie?

Co kupić dziewczynce na komunię?

24 lut 2018 - 09:40:26

Pomysł dobry.
A może coś zbiera? Ja od kilku osób z dalszej rodziny dostałam porcelanowe słoniki bo wiedzieli, że kolekcjonuję :) Od jednej cioci dostałam porcelanową lalkę, bardzo mi się podobała. Do dziś stoi w moim pokoju:)

Co kupić dziewczynce na komunię?

24 lut 2018 - 13:20:52

Dziwne rodzina za granica a oni zapraszaja sąsiadów. To nie czasy gdzie nie mozna z zagranicy przyjechać na taką okoliczność jak komunia. No chyba ze to bardzo bliscy znajomi tacy przyjaciele ale to i tak dziwne na komunie zaprasza sie najblizsza rodzinę to nie ślub. Ale jak juz chesz tak bardzo coś kupic to kolczyki będą chyba najrozsądniejszym rozwiązaniem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-24 13:22 przez agata74.

Co kupić dziewczynce na komunię?

24 lut 2018 - 18:08:21

jeśli jesteś zaproszona jako sąsiadka to nie musisz kupować żadnych drogich rzeczy bo to ciebie nie dotyczy .
Z racji kultury i z grzeszności możesz kupić jakieś małe skromnie kolczyki .

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Co kupić dziewczynce na komunię?

14 cze 2018 - 19:21:00

jak nie masz pomysłu na prezent to zawsze można kupić dużą bombonierkę i dać kopertę z pieniędzmi

Co kupić dziewczynce na komunię?

31 mar 2019 - 17:36:46

Myślę, że coś z biżuterii i kopertę do tego. To będzie najlepsze rozwiązanie.

Co kupić dziewczynce na komunię?

06 maj 2019 - 09:01:35

Nie cierpię robić prezentów. Szkoda czasu na zastanawianie się nad odpowiednim.

Co kupić dziewczynce na komunię?

12 kwi 2021 - 13:54:12

A może naszyjnik lub kolczyki? Według mnie biżuteria to najlepsza opcja. Pamiątka na lata.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dlaczego piszą a potem ....cisza?