Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

4 minuty temu

sprawdzony stomatolog

8 minut temu

sklep detailingowy

32 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Etiaxil opinie

21.07 o 15:16

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

tanie ciasta przepisy

18.01 o 12:29

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Jak zrobić loki?

24.02 o 23:39

Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

@Kaalina to już nawet nie chodzi o walkę, bo sugestie zawsze cenne, ale o to, że wszystko napisane, poinformowane, pisze w saldzie, pisze w regulaminie, pisze w pomocy więc po co twierdzić, że nie ma informacji. O co to chodzi?

Cytat
malmie
O co to chodzi?

O to, że ktoś nie odróżnia prowizji od opłaty za przelew 1zł, opłatę za przesyłkę zakupionej rzeczy kupujący pobiera a sprzedający żaden się nie piekli o to żeby wysłać rzecz za darmo, tak to już jest na szafie:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

@CzerwoneUsta no to mam rozjaśnione ;) jak to mówią za darmo to i po twarzy się nie dostanie. Warto jednak czytać pewne informacje i na ich podstawie decydować czy się opłaca sprzedawać zwłaszcza, że nic ukryte nie jest. Jak to mówią klient dużo zniesie do czasu :)

Dziewczyny, powiedźcie proszę jak wygląda ta płatność przez szafę dokładnie.
Klikam sobie u kogoś na rzecz kup i tutaj gdzieś się zaznacza, że płacę przez Szafe? I wtedy podaje jakieś konto, na które się przelewa kasę czy jak to wygląda?

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Cytat
marta_iwa
Dziewczyny, powiedźcie proszę jak wygląda ta płatność przez szafę dokładnie.
Klikam sobie u kogoś na rzecz kup i tutaj gdzieś się zaznacza, że płacę przez Szafe? I wtedy podaje jakieś konto, na które się przelewa kasę czy jak to wygląda?


Jeśli kupujący opłaca zakup za pomocą Dotpay - pieniądze trafiają na saldo sprzedającego na Szafa.pl, skąd można je w każdej chwili wypłacić na dowolne konto bankowe.

Tutaj dodatkowe informacje jak opłacić zakup: https://szafa.pl/faq.html?temat=transakcje&pytanie=83

Chciałam to od strony kupującego, bo jako sprzedawca to wiem :)

ok dzięki za linka, wszystko jasne :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-03 12:06 przez marta_iwa.

Cześć,
przez przypadek dołączyłam do szafy.pl próbuje usunąć tu konto ale kompletnie nigdzie nie mogę znaleźć informacji jak to zrobić.
Dziewczyny pomożecie?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

@aksak__26 informację otrzymałaś mailowo :)
P.S.
To nie mógł być przypadek! :D Zachęcam do rozejrzenia się i rozgoszczenia na Szafie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-09-19 12:54 przez Gaba.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co kupić dziewczynce na komunię?