Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

tanie ciasta przepisy

18.01 o 12:29

Jak zrobić loki?

24.02 o 23:39

Aktywne użytkowniczki

Czy jest pobierana opłata przy kwocie powyżej\poniżej 50 zł ??
np.ktoś kupi przedmiot za 48 zł plus koszt wysyłki czy od tej kwoty szafa zabiera jakieś pieniadze...
np.ktoś kupi za 52 zł....jak to jest?

Jesli podukt razem z kosztem wysylki przewyzsza 50zl to nie ma zadnej prowizji:) Jesli produkt razem z kosztem wysylki jest ponizej 50zl to jest prowizja 1zl:) Ale zawsze mozesz poczekac, az ktos kupi druga rzecz i wtedy wyplacic razem ta kwote i jesli bedzie ona przewyzsza 50zl to bez prowizji :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 327

Szafa.pl nie pobiera żadnych prowizji od użytkowników.
Jedyny możliwy koszt to 1 zł podczas wypłaty środków z salda jeżeli kwota jest niższa niż 50 zł. Nie jest to prowizja Szafy- a opłata bankowa za przelew środków.

czyli żeby obejść opłatę bankową za przelew środków - to najlepiej podawać numer konta bankowego hmm i ominąć tą dziwną opłatę....
tylko czy kupujacy się zgodzi hmm

Ja mam tak zablokowane 30zł, może za rok, coś ktoś kupi to wypłacę :D. Nawet nie wiedziałam, że można wpłacać na jakieś konto szafy, jest transakcja, status opłacony i koniec. Także zapraszam na zakupy do siebie :)

Cytat
marta_iwa
Ja mam tak zablokowane 30zł, może za rok, coś ktoś kupi to wypłacę :D. Nawet nie wiedziałam, że można wpłacać na jakieś konto szafy, jest transakcja, status opłacony i koniec. Także zapraszam na zakupy do siebie :)

ups jak to nie możesz wypłacić pieniedzy;( o rety ale kabarety

oj mogę, ale nie wypłacam, bo pobiorą mi 1zł, jak sprzedajesz cos za 10 i z tego zabiorą ci jeszcze 1 zł to już całkiem kiepski interes :D
czekam az nazbieram 50zł, ale kiedy to będzie, może za rok, może za 2 ;)

już nie pobiera,ale za późno- tutaj się nic nie dzieje....
strzelili sobie w stopę tamtą prowizją

zaznacz w opisie " proszę nie płacić przez szafę tylko na podane konto bankowe "
proszę po zakupie skontaktować się w celu płatności.

Cytat
marta_iwa
oj mogę, ale nie wypłacam, bo pobiorą mi 1zł, jak sprzedajesz cos za 10 i z tego zabiorą ci jeszcze 1 zł to już całkiem kiepski interes :D
czekam az nazbieram 50zł, ale kiedy to będzie, może za rok, może za 2 ;)

dokładnie to kiepski interes ale czemu w regulaminie szafy nie ma nic napisane że pobierają za przelew 1 zł bo to nie całkiem bezpłatne
a może powinno być tak że kto chce to powinien decydować ...czy chce żeby mu pobrali tą opłatę

w regulaminie jest, że pobierają 1zł przy wypłatach mniejszych niż 50zł

zweryfikowana
Moderator
Posty: 327

@Polaris3 kolejny raz przypominam, że to nie opłata dla Szafy a opłata bankowa- tak jak w niektórych bankach za przelew.. oczywiście informacja ta jest podana w regulaminie. Także zapraszam do zapoznania się z nim.

W regulaminie już od dawna zamieszczona jest dokładna informacja na ten temat, opłata za przelew to raczej nic dziwnego i nie jest to żadna prowizja dla szafy...konto na szafie jest po to aby błyskawicznie wpłata lądowała na konto sprzedawcy a nie jak w sytuacji przelewu bezpośrednio na prywatne konto trwa to dłużej, przecież to takie proste i jest odrazu potwierdzenie wpłaty/zapłaty.

Cytat
Maja
@Polaris3 kolejny raz przypominam, że to nie opłata dla Szafy a opłata bankowa- tak jak w niektórych bankach za przelew.. oczywiście informacja ta jest podana w regulaminie. Także zapraszam do zapoznania się z nim.

a gdzie jest to podane w regulaminie bo ja nie mogę znależć ....tej "opłaty bankowej" hmm

Cytat
CzerwoneUsta
W regulaminie już od dawna zamieszczona jest dokładna informacja na ten temat, opłata za przelew to raczej nic dziwnego i nie jest to żadna prowizja dla szafy...konto na szafie jest po to aby błyskawicznie wpłata lądowała na konto sprzedawcy a nie jak w sytuacji przelewu bezpośrednio na prywatne konto trwa to dłużej, przecież to takie proste i jest odrazu potwierdzenie wpłaty/zapłaty.

ale co z tego jak sprzedający ma problem z wypłaceniem pieniedzy bo jest obarczony kosztami,to by się opłacało jakby ktoś tutaj sprzedawał non-stop i by mu się kręcił interes ze sprzedażą uffale jak ktoś na rusi rok sprzeda 2 rzeczy po 15 zł lub 20 zl i potem czeka na uzbieranie 51 zl ....żeby nie płacić prowizji to żaden interes dla sprzedawcy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-22 18:37 przez Polaris3.

Sprzedający żadnego problemu z wypłatą nie ma...chodzi ci tylko i wyłącznie o te 1zł:) więc tak jak ktoś wspomniał niech ci płacą na prywatne konto, ja tu żadnego problemu nie widzę, lub do sprzedaży poniżej 50 zł dolicz sobie tę feralną złotówkę i po sprawie:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co kupić dziewczynce na komunię?