Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Jak myśleć pozytywnie?

13 gru 2016 - 21:56:56

Jak radzicie sobie z gorszymi dniami w macierzyństwie? Ja osobiście mam pełno pesymistycznych myśli, nie potrafię sie na niczym skupić, coraz bardziej mnie to denerwuje, a jakikolwiek stres zajadam słodyczami... staram się czytać różne pozytywne książki, blogi itd np.http://odkasi.blogspot.com/2016/11/jak-zapanowac-nad-emocjami-i-poczuc-sie.html, spędzać jak najwięcej czasu z rodziną, ostatnio nawet zapisałam się na kurs jogi... jak wy sobie z tym wszystkim radzicie?

Jak myśleć pozytywnie?

30 sty 2017 - 17:37:55

Im lepiej o sobie myślimy,tym lepiej się ze sobą czujemy.Tak samo,im lepiej myślimy o świecie i ludziach,tym więcej pozytywnych stron w nich dostrzegamy.
To tak, jakbyśmy definiowali dla swojego umysłu filtr, jakich informacji ma nam dostarczać,do jakich przykuwać naszą uwagę. Ma wybierać perły pośród milionów śmieciowych informacji,którymi jesteśmy bombardowani.
Nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli w życiu, ale nasze nastawienie może sprawić, że wszystko przybierze najdoskonalszy dla nas obrót kawka

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 3/5

Jak myśleć pozytywnie?

14 cze 2019 - 16:28:08

Na pewno nie jest to łatwe jak się jest pesymistą z natury. Najlepsza będzie tu pomoc specjalisty i psychoterapia. Samemu bardzo ciężko zdziałać coś pod tym względem akurat. Ja bym się powierzył w ręce dobrego psychologa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sopot -znacie fajne miejsca ?