Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Brak przebicia na szafce

17 cze 2016 - 21:52:01

Zajrzyj do mnie, może akurat coś wpadnie Ci w oko :-)

Też się z tym zgadzam, że kiedyś na Szafce sprzedawało się więcej. Jeśli któraś z mam szuka ubranek dla chłopca w wieku od 6 mcy do 3 lat - to zapraszam do przejrzenia mojego profilu:-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-17 21:55 przez KotkaFraszka.

Brak przebicia na szafce

17 cze 2016 - 22:02:33

Cytat
anulcia263
Witaj :) ja jestem na szafce od dłuższego czasu i trochę rzeczy sprzedałam. Tu nie chodzi o cenę ale o to czego akurat ktoś w danej chwili szuka. Sama czasami zaglądam na szafkę i coś kupuję dla córki. Nie zniechęcaj się tak łatwo. Od kiedy powstał dzieciociuszek dużo osób sprzedawało właśnie tam i szafka trochę umarła ale wydaje mi się że teraz jak dzieciociuszek zamknęli to na szafce znów wzrośnie sprzedaż. a w jakim rozmiarze sprzedajesz ubranka?

Dzięki za słowa wsparcia. To nie to, że zniechęcam się szybko bo już prawie rok jestem na szafce. Nikt o nic nawet nie zapytał a pomimo to logowałam się prawie codziennie.Ale w końcu moja cierpliwość się skończyła. Jednak dzięki wam dziewczyny że teraz zaglądacie na mój profil i pytacie o różne rzeczy, znów mam ochotę tu zaglądać. Dlatego zachęcam te osoby którym sprzedaż nie idzie do wypowiadania się na tym forum. Piszcie co macie na zbyciu a może któraś z was będzie miała rzeczy potrzebne innej.

Brak przebicia na szafce

17 cze 2016 - 22:43:47

Szafka swoją drogą, bo tam nigdy nic nie udało mi się sprzedać niestety już na szafie sprzedała kilka ciuszków po synku. Jeśli natomiast przyjrzeć się szafie a temu drugiemu popularnemu portalowi to przepaść. Na szafie w tym tyg sprzedałam jedną rzecz a tam aż 14!

zweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 1/5

Brak przebicia na szafce

17 cze 2016 - 23:30:11

ja mam konto od listopada, ale pierwsze oferty wrzuciłam w kwietniu, od tamtej pory sprzedałam na szafie 9 rzeczy :)

Brak przebicia na szafce

18 cze 2016 - 16:23:58

nic nie sprzedałam , ale na tablicy tak.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Buty dla dzieci