Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

transportery taśmowe

15 minut temu

sprawdzony stomatolog

18 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Brak przebicia na szafce

17 cze 2016 - 21:52:01

Zajrzyj do mnie, może akurat coś wpadnie Ci w oko :-)

Też się z tym zgadzam, że kiedyś na Szafce sprzedawało się więcej. Jeśli któraś z mam szuka ubranek dla chłopca w wieku od 6 mcy do 3 lat - to zapraszam do przejrzenia mojego profilu:-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-17 21:55 przez KotkaFraszka.

Brak przebicia na szafce

17 cze 2016 - 22:02:33

Cytat
anulcia263
Witaj :) ja jestem na szafce od dłuższego czasu i trochę rzeczy sprzedałam. Tu nie chodzi o cenę ale o to czego akurat ktoś w danej chwili szuka. Sama czasami zaglądam na szafkę i coś kupuję dla córki. Nie zniechęcaj się tak łatwo. Od kiedy powstał dzieciociuszek dużo osób sprzedawało właśnie tam i szafka trochę umarła ale wydaje mi się że teraz jak dzieciociuszek zamknęli to na szafce znów wzrośnie sprzedaż. a w jakim rozmiarze sprzedajesz ubranka?

Dzięki za słowa wsparcia. To nie to, że zniechęcam się szybko bo już prawie rok jestem na szafce. Nikt o nic nawet nie zapytał a pomimo to logowałam się prawie codziennie.Ale w końcu moja cierpliwość się skończyła. Jednak dzięki wam dziewczyny że teraz zaglądacie na mój profil i pytacie o różne rzeczy, znów mam ochotę tu zaglądać. Dlatego zachęcam te osoby którym sprzedaż nie idzie do wypowiadania się na tym forum. Piszcie co macie na zbyciu a może któraś z was będzie miała rzeczy potrzebne innej.

Brak przebicia na szafce

17 cze 2016 - 22:43:47

Szafka swoją drogą, bo tam nigdy nic nie udało mi się sprzedać niestety już na szafie sprzedała kilka ciuszków po synku. Jeśli natomiast przyjrzeć się szafie a temu drugiemu popularnemu portalowi to przepaść. Na szafie w tym tyg sprzedałam jedną rzecz a tam aż 14!

zweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 1/5

Brak przebicia na szafce

17 cze 2016 - 23:30:11

ja mam konto od listopada, ale pierwsze oferty wrzuciłam w kwietniu, od tamtej pory sprzedałam na szafie 9 rzeczy :)

Brak przebicia na szafce

18 cze 2016 - 16:23:58

nic nie sprzedałam , ale na tablicy tak.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Buty dla dzieci