Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Brak przebicia na szafce

13 cze 2016 - 16:06:13

Mieszkam obok PRIMARKA- tam jest mnóstwo ciuszków dziecięcych w bardzo niskich cenach. Jak ktoś będzie zainteresowany mogę porobić fotki w sklepie i kupić :) damskie ciuszki, buty, dodatki tak samo.

Brak przebicia na szafce

13 cze 2016 - 19:36:10

Ja jestem na szafce od ponad 6 lat jeszcze pamiętam w 2010 roku dużo sprzedawałam albo też kupowałam jednak od 2 lat wszystko staneło i też się czasem zastanawiam dlaczego ?

Brak przebicia na szafce

13 cze 2016 - 21:10:00

sprzedawajcie i kupujcie na olx
dużo szybciej idzie coś sprzedać i jest więcej rzeczy do kupienia

Brak przebicia na szafce

13 cze 2016 - 21:40:19

Cytat
Madlena25
sprzedawajcie i kupujcie na olx
dużo szybciej idzie coś sprzedać i jest więcej rzeczy do kupienia

Zgadzam się ale jedynym minusem tamtego portalu jest brak możliwości wystawienia komentarzy. Nigdy nie wiesz na kogo trafisz. Myślałam że tu będzie lepiej bo z komentarzy można się sporo dowiedzieć. Tylko jak zdobyć te komentarze skoro nikt nie chcę nic kupić?

Brak przebicia na szafce

13 cze 2016 - 23:27:12

Dziewczyny osoby z dużą ilością komentarzy to nie zamknięty krąg, tylko raczej te, które mają konta już od wielu lat. Sama posiadam konto od 2009 roku i mam ponad 600 pozytywnych komentarzy. Kiedyś był to portal na którym dobrze a nawet bardzo dobrze się sprzedawało. Teraz jest niestety zdecydowanie na wymarciu, a szkoda bo dawniej panowała tu fajna atmosfera, wiele Mam się "znało", teraz ciężko tu coś sprzedać niestety. Myślę że przyczyna tkwi w tym, że wiele osób przeniosło się po prostu do grup na Facebooku a o szafkę nikt z administracji nie dba, nie ma żadnej reklamy, szata graficzna wciąż taka sama jak na początku, zrobiono zakładkę z sugestiami ale i tak nic z tego co tam się pisze nie zostało wprowadzone. Dlatego nie ma się co dziwić że marny tutaj ruch w interesie. Na innych portalach od dawna funkcjonuje opcja "odśwież" a tu niestety od lat nie można się doprosić by została wprowadzona. Szkoda ... troszkę z sentymentem podchodzę do tego portalu, bo poznałam tutaj /wirualnie bo wirualnie, ale jednak/ wiele fajnych dziewczyn i szkoda że administracja nic nie robi by ten portal rozkręcić.

Brak przebicia na szafce

14 cze 2016 - 00:22:52

Cytat
nusia83
Dziewczyny osoby z dużą ilością komentarzy to nie zamknięty krąg, tylko raczej te, które mają konta już od wielu lat. Sama posiadam konto od 2009 roku i mam ponad 600 pozytywnych komentarzy. Kiedyś był to portal na którym dobrze a nawet bardzo dobrze się sprzedawało. Teraz jest niestety zdecydowanie na wymarciu, a szkoda bo dawniej panowała tu fajna atmosfera, wiele Mam się "znało", teraz ciężko tu coś sprzedać niestety. Myślę że przyczyna tkwi w tym, że wiele osób przeniosło się po prostu do grup na Facebooku a o szafkę nikt z administracji nie dba, nie ma żadnej reklamy, szata graficzna wciąż taka sama jak na początku, zrobiono zakładkę z sugestiami ale i tak nic z tego co tam się pisze nie zostało wprowadzone. Dlatego nie ma się co dziwić że marny tutaj ruch w interesie. Na innych portalach od dawna funkcjonuje opcja "odśwież" a tu niestety od lat nie można się doprosić by została wprowadzona. Szkoda ... troszkę z sentymentem podchodzę do tego portalu, bo poznałam tutaj /wirualnie bo wirualnie, ale jednak/ wiele fajnych dziewczyn i szkoda że administracja nic nie robi by ten portal rozkręcić.





Masz rację kiedyś był tutaj fajny klimat -poznałam kilka fajnych mam -z niektórymi do dziś mam kontakt :) bardzo miło wspominam i zawsze fajne dyskusje na forum a teraz na wymarciu -popieram co mówisz :(

Brak przebicia na szafce

14 cze 2016 - 11:57:34

Ale ostatnio zauważyliśmy z koleżankami że od jakiegoś roku zle się sprzedaje i wymienia - na wszystkich portalach nie tylko tym idea
ostatnio można było zobaczyć reklamy allegro w TV
może przyczyna jest że za dużo oszustw i ludzie boją się kupować w internetach chat
bo tak wszędzie narzekają czyli nie jest to winna portalu tylko ludzie znów kupuja w sklepach jak kiedyś a internety...??mają złą bessę po prostu.

Brak przebicia na szafce

14 cze 2016 - 12:49:17

Mam znajomą który pracuje przy sortowaniu paczek na poczcie. Mówi że ludzie tyle zamawiają przez Internet i jest tyle paczek więc chyba nie do końca o to chodzi.

Brak przebicia na szafce

14 cze 2016 - 18:01:10

Cytat
mamarianka
Ja mam ciuszki dla chłopca powyżej 74 rozm. :) Zajrzyj do mojej szafy, może coś Ci wpadnie w oko. A co do sprzedaży, to mam ten sam problem. Ciuchów dużo i już naprawdę taniej się nie da, a i tak nikt się nie interesuje i tak samo wymianą nawet:( Ja chętnie wymieniłabym zabawki dla niemowlaków tak do 2 latek na zabawki dla 4-6 latków zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Ktoś chętny?

Chętnie obejrzę :)

Cytat
Gorzata2009
Cytat
nusia83
Dziewczyny osoby z dużą ilością komentarzy to nie zamknięty krąg, tylko raczej te, które mają konta już od wielu lat. Sama posiadam konto od 2009 roku i mam ponad 600 pozytywnych komentarzy. Kiedyś był to portal na którym dobrze a nawet bardzo dobrze się sprzedawało. Teraz jest niestety zdecydowanie na wymarciu, a szkoda bo dawniej panowała tu fajna atmosfera, wiele Mam się "znało", teraz ciężko tu coś sprzedać niestety. Myślę że przyczyna tkwi w tym, że wiele osób przeniosło się po prostu do grup na Facebooku a o szafkę nikt z administracji nie dba, nie ma żadnej reklamy, szata graficzna wciąż taka sama jak na początku, zrobiono zakładkę z sugestiami ale i tak nic z tego co tam się pisze nie zostało wprowadzone. Dlatego nie ma się co dziwić że marny tutaj ruch w interesie. Na innych portalach od dawna funkcjonuje opcja "odśwież" a tu niestety od lat nie można się doprosić by została wprowadzona. Szkoda ... troszkę z sentymentem podchodzę do tego portalu, bo poznałam tutaj /wirualnie bo wirualnie, ale jednak/ wiele fajnych dziewczyn i szkoda że administracja nic nie robi by ten portal rozkręcić.





Masz rację kiedyś był tutaj fajny klimat -poznałam kilka fajnych mam -z niektórymi do dziś mam kontakt :) bardzo miło wspominam i zawsze fajne dyskusje na forum a teraz na wymarciu -popieram co mówisz :(

Ja jestem tutaj od niedawna ale wiecie też mam sentyment do tego typu stronek, pamiętacie mojeciuchy? tam spędzałam całe dnie na buszowaniu i sprzedawaniu moich rzeczy, aż w końcu administracja zamknęła portal bo się nie utrzymywał... Administracjo - zacznij w końcu słuchać użytkowników bo i ten portal padnie :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-14 18:04 przez czokoszok1992.

Brak przebicia na szafce

14 cze 2016 - 19:59:24

Brakuje takich portali gdzie panuje rodzinna atmosfera,ludzie się znają,rozmawiają o wychowaniu dzieci a za razem mogą coś kupić i sprzedać.
Zakładając konto myślałam że tutaj tak właśnie jest ale cóż przeliczyłam się. Nawet widzę że mało osób dołącza się do dyskusji. Fatalnie że administracja nie dba o rozwój portalu.

Brak przebicia na szafce

15 cze 2016 - 11:21:49

osobiście zwątpiłam w sprzedaż ciuchów przez net - mam tu ciuchy dla chłopca od 80 w górę (sprzedałam 4 koszule od 2mies jak tu jestem) ale najlepsze efekty w odsprzedaży sa jednak na wyprzedażach zorganizowanych "na żywo" ... jednak do sieci trzeba ciuchy obfotografować i opisać. Ja jeszcze prasowałam by ładnie wyglądały. Zdjęcia nie oddają koloru - ogólnie jest kupa roboty a efekty mizerne. Wolę spakować wszystko do pudeł i wywieźć je na wyprzedaż , spędzić tam 3-4h, poplotkować z babeczkami i spędzić miło czas. Mąż z synkiem w tym czasie są na placu zabaw obok. I ceny! Nie sprzedajesz za 1zł... odzyskujesz realne pieniądze

Cytat
Madlena25
sprzedawajcie i kupujcie na olx
dużo szybciej idzie coś sprzedać i jest więcej rzeczy do kupienia

od pół roku niczego nie sprzedałam na olx i między innymi dlatego przeniosłam się tutaj... ale widzę, że jest podobnie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-15 16:37 przez JutkaMamaJulka.

Brak przebicia na szafce

17 cze 2016 - 02:27:01

Ja mam konto z 4 lata napewno i nikt od tej pory ode mnie nic nie kupil a mam tylko 7 komentarzy bo akurat ja kupowalam a mam ponad 200 rzeczy wystawionych i wystawialabym jeszcze tylko za kazdym razem jak wystawiam to mysle czy to ma jakikolwiek sens :(

Brak przebicia na szafce

17 cze 2016 - 21:07:33

Witaj :) ja jestem na szafce od dłuższego czasu i trochę rzeczy sprzedałam. Tu nie chodzi o cenę ale o to czego akurat ktoś w danej chwili szuka. Sama czasami zaglądam na szafkę i coś kupuję dla córki. Nie zniechęcaj się tak łatwo. Od kiedy powstał dzieciociuszek dużo osób sprzedawało właśnie tam i szafka trochę umarła ale wydaje mi się że teraz jak dzieciociuszek zamknęli to na szafce znów wzrośnie sprzedaż. a w jakim rozmiarze sprzedajesz ubranka?

Brak przebicia na szafce

17 cze 2016 - 21:34:43

Sprzedaż wymiera bo po pierwsze na rynku jest mnóstwo tanich ładnych ubranek sieciówki mają tak ładne i tanie ubranka że kupno używanych jest już nie opłacalne.Po drugi przesyłki są coraz droższe co z tego że ktoś wystawi fajne spodenki za 15 zł jak przesyłka kosztuje 10.A w H&M za 25 kupię nowe.Kupuję tu czasem ubranka ale tylko jakieś okazyjne perełki.Od dawna szukam kombinezonu na 158 i piankowych sandałek Crocs Puma Nike Adidas 28/29 jak ktoś ma chętnie kupię

Brak przebicia na szafce

17 cze 2016 - 21:48:21

Cytat
agnieszkajuleczka
Sprzedaż wymiera bo po pierwsze na rynku jest mnóstwo tanich ładnych ubranek sieciówki mają tak ładne i tanie ubranka że kupno używanych jest już nie opłacalne.Po drugi przesyłki są coraz droższe co z tego że ktoś wystawi fajne spodenki za 15 zł jak przesyłka kosztuje 10.A w H&M za 25 kupię nowe.Kupuję tu czasem ubranka ale tylko jakieś okazyjne perełki.Od dawna szukam kombinezonu na 158 i piankowych sandałek Crocs Puma Nike Adidas 28/29 jak ktoś ma chętnie kupię

No właśnie przesyłka, nawet jak wystawiam rzecz za 1 złoty to najtańsza polecona przesyłka 7,50 i koperta do tego. Wiele osób wtedy rezygnuje, czasem ludzie mają pretensje że taka droga przesyłka a przecież to nie ja ustalam koszty. Do tego godzina stania na mojej poczcie, tylko żeby zwróciło się 1 złoty.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Buty dla dzieci