Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problem z kupujacą

27 kwi 2016 - 08:50:48

Otóż 17tego kwietnia kupiono ode mnie bluzeczke , podałam dane i cisza. Nie zróciłam na to uwagi i wystawiłam owa bluzkę w zestawie. 24 tego ta sama osoba kupila owy zestaw + inny tłumaczac sie ze wtedy nie dawala oznaki zycia bo miala problemy... Zestawy wyszły za 90zł i umówiłysmy sie na 100zł z wysylka + jeszcze dorzucialm buty. Paczke zapakowalam w niedziele a pani oznajmila ze pieniązki bede miec w pon na koncie. Dzis sroda a kasy ani widu ani sluchu, pani nie loguje sie od tego czasu na szafce. Pani z zerowym dorobkiem . Najlepsze jest to iż posciagalam z wszystkich innych portali sprzedana odziez ... Moze nie tylko ja jestem poszkodowana ?

Problem z kupujacą

28 kwi 2016 - 22:17:58

najlepiej napisz do administracji

Problem z kupujacą

29 kwi 2016 - 07:29:39

W jaki sposób jesteś poszkodowana?

Problem z kupujacą

29 kwi 2016 - 17:18:49

W taki sposob ze np z allegro posciagalam aukcje za ktorych wystawienie zaplacilam , zreszta nie tylko z allegro ale innych portali.Do tego dochodzi mój starcony czas na wystawienie aulcji. Przepraszam ale każdy by sie wkurzył.. Pani juz od srody codziennie sie loguje i nie raczy mi odpisac.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-29 17:19 przez starla77.

Problem z kupujacą

29 kwi 2016 - 19:21:21

Rozumiem Panią,ludzie bywają nieobliczalni. Ja niedawno miałam problem z jedną Panią, która prosiła mnie o przesłanie zdjęć każdego z ubranka pomimo że są wystawione w ogłoszeniach. Wysłałam zdjęcia, po kilku dniach chciałam ją dopytać czy coś bierze a ona zaczęła mnie wyzywać od kretynek, że jej zawracam głowę. Od tego czasu mam średnio 2 razy w tygodniu różne pytania o rzeczy, ktoś strasznie coś chce brać, prosi o dodatkowe zdjęcia i dane do wysyłki a potem cisza. Podejrzewam, że to ta sama Pani.
Już nie wiem co w tej sytuacji robić.

Problem z kupujacą

29 kwi 2016 - 19:33:16

proponuję wysyłać za pobraniem wtedy musi zapłacić

Problem z kupujacą

29 kwi 2016 - 19:48:28

Tez nie cierpię, gdy ktoś klika bez namysłu kup teraz, a potem się nie odzywa. Jakby nie można było najpierw przemyśleć, potem dopiero kliknąć. A jeśli już, to chociaż napisać szczerze "sorry, rozmyśliłam się". Akurat na szafie mi sie coś takiego odpukać nie zdarzyło, bo dopiero niedawno założyłam tu konto, więc na razie sprzedałam jedną rzecz bez problemów tego typu, ale na dłuższą metę kontaktu z takimi kupującymi pewnie się nie uniknie :(

Problem z kupujacą

29 kwi 2016 - 20:59:12

to nie jest dobry pomysł żeby wysłać za pobraniem. może nie odebrać takiej paczki przecież i wtedy to sprzedająca poniesie dodatkowy koszt zwrotu.

Problem z kupujacą

29 kwi 2016 - 21:14:50

Cytat
anulcia263
to nie jest dobry pomysł żeby wysłać za pobraniem. może nie odebrać takiej paczki przecież i wtedy to sprzedająca poniesie dodatkowy koszt zwrotu.
Zgadzam się, wcale nie musi zapłacić, może zwyczajnie odmówić przyjęcia przesyłki, albo udawać, że nie ma jej w domu. Chyba że to jakaś małolata, która mieszka z rodzicami, a oni nieświadomi niczego odbiorą i zapłacą, ale ja bym na to nie liczyła.

Problem z kupujacą

29 kwi 2016 - 22:03:45

No właśnie napisanie "nie biorę" zajmuje kilka sekund a przynajmniej wiesz na czym stoisz. Nie rozumiem jak można marnować czyjś czas i mieć go potem gdzieś. Ludzie szanujmy się na wzajem.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 327

Problem z kupujacą

30 kwi 2016 - 09:02:44

Jeżeli któraś z Was czuje się oszukana lub poszkodowana w związku z transakcją do której doszło za pomocą Szafa.pl warto zgłosić zaistniałą sytuację do Centrum Sporów. Tam każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie więc nie warto się denerwować, tylko od razu zgłaszać problem.

http://szafa.pl/spor-nowy.html

Problem z kupujacą

30 kwi 2016 - 09:52:13

Doskonale to rozumiem taka sytuacja zdarzylam mi sie tutaj juz 4 razy... Tez czuje ze zostalam oszukana poniewaz kupilam od uzytkowniczki sukienke tydzien temu, oczywiscie od razu zaplacilam a Pani przestala sie logowac a na moje wiadomosci nie odpisuje. Dodam jeszcze ze ta Pani nie ma komentarzy w swoim dorobku.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 327

Problem z kupujacą

30 kwi 2016 - 10:24:27

@czokoszok1992 na Szafie działa bardzo fajny Program Ochrony Kupujących dzięki któremu zakupy są w 100% bezpieczne. Jeśli zostaniesz oszukana podczas zakupów na Szafa.pl możesz skorzystać z Gwarancji Bezpieczeństwa i otrzymać zwrot nawet całości kwoty wydanej na zakupy u nieuczciwej szafiarki.

http://szafa.pl/bezpieczna-szafa.html?gwarancja

Problem z kupujacą

30 kwi 2016 - 10:43:39

Skorzystam jesli tylko okaze sie ze zostalam oszukana. Dziekuje ;)

Problem z kupujacą

30 kwi 2016 - 19:21:36

Cytat
banach
proponuję wysyłać za pobraniem wtedy musi zapłacić

Bardzo niemadra rada. Placic nie musi, nie musi nawet odebrać. Wtedy nadawca musi pokryć koszt powrotu paczki do siebie i jest stratny bardzo. Dlatego ja nie wysyłam za pobraniem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sukienka na wesele-tani outfit