Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wózek 3w1?

21 kwi 2016 - 19:39:52

małymi krokami przymierzam sie do zakupu wózka 3w1 czy macie jakieś które byście poleciły? (musi być leciutki)

wózek 3w1?

04 maj 2016 - 08:47:35

witam. u mnie sprawdził się Anex sport.

wózek 3w1?

12 cze 2016 - 23:17:29

Szczerze polecę Camarello Sevilla. Bardzo lekki wózek i jestem bardzo zadowolona, a co najważniejsze cena przystępna:)

wózek 3w1?

14 cze 2016 - 10:13:49

My zdecydowaliśmy się na Graco Symbio Drive; dla mnie idealny; bo mega lekki.

wózek 3w1?

24 cze 2016 - 16:05:42

Witaj! Polecam ci wózek który mam od 6 miesięcy. Kupiłam anex sport w wersji 2w1. Wózek ma pompowane koła dzięki czemu dziecko nie trzęsie się nadmiernie na spacerze ale minusem jest to że wszystkie wózki z kołami tego typu są trochę cięższe od tych z kołami piankowymi. Anex ma fajną torbę na zakupy zamykaną na zamek dzięki czemu zakupy nie kurzą się. Gondolka jest wystarczająco duża, teraz kiedy mała już siada przymierzam się do zmiany na spacerówkę. Życzę powodzenia w wyborze:)

wózek 3w1?

13 sie 2016 - 11:53:45

Szczerze polecam piękny, wygodny i funkcjonalny moodd od quinny, oferuje swietne funkcje, jak np. szybkie składanie i automatyczne rozkładanie, przekladane siedzisko, wygodny kosz na zakupy.

wózek 3w1?

16 sie 2016 - 14:11:48

Od siebie polecam Graco Symbio. Lekki, świetnie się prowadzi, skrętny, wygodnie i szybko się składa i co ważne zajmuje dosyć mało miejsca w bagażniku w porównaniu z niejednym wózkiem. Dodatkowy plus jak dla mnie to mięciutka i wygodna, fajnie wyprofilowana spacerówka (w naszym poprzednim wózku dziecko latało na boki bo była szeroka ale w ogóle nie wygodna do siedzenia dla małego dziecka) i co najważniejsze w zestawie mieliśmy nosidełko z 4 gwiazdkami w testach bezpieczeństwa ADAC (naprawdę porządne) oraz bazę więc nie trzeba było za każdym razem przypinać pasami nosidełka tylko wkłada się i wyjmuje z bazy na klik - super rozwiązanie.
My kupowaliśmy używany za 1300zł a na rachunku była kwota 2800zł ze sklepu ale kiedyś widziałam nówkę komplet 3w1 za 1800zł w ToysRus.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

wózek 3w1?

22 gru 2019 - 16:48:20

Nie miałem jeszcze okazji kupować wózka. Nie wiem na co warto zwrócić uwagę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kołyska simplicity POMOCY