Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

perły piorące ,coś dla alergików

11 kwi 2016 - 16:13:39

Zostałam ambasadorką marki i ekspertem perlux ‪#‎Perlux‬ ‪#‎EkspertPerlux‬ ‪#‎zmiłościdoczystości‬
Te kapsłki-perełki chciałam polecić mamom,które przechodza z proszku dla dzieci na detergent dla dorosłych,perły nie uczulają i sa świetne dla alergików,polecam :)

Trzykrotnie bardziej skoncentrowaną formułę.

- Usuwa nawet najbardziej uporczywe plamy.

- Chroni pralkę przed osadzaniem się kamienia, przedłużając jej żywotność.

- Dzięki precyzyjnemu dozowaniu jest bezpieczniejszy dla środowiska i dla człowieka.

- Dzięki zastosowaniu wodorozpuszczalnej folii produkt nie pyli, nie przedostaje się do układu oddechowego i nie alergizuje.

- Zawiera skuteczne środki wybielające oparte na formule aktywnego tlenu, która jest całkowicie bezpieczna dla białych tkanin.

- Nie tylko zapobiega mechaceniu tkanin, ale dodatkowo impregnuje i chroni włókna tkanin przed osiadaniem brudu.

- Nadaje praniu miły, przyjemny i długotrwały zapach



perły piorące ,coś dla alergików

23 paź 2016 - 20:05:46

Ja z ciekawości pytam,czy któraś z Was korzystała już z tego typu wynalazku?

Sapindus Mucorossi, czyli tajemnicze orzechy piorące w 100% naturalna alternatywa dla tradycyjnych środków piorących, od wieków stosowana w Indiach i Nepalu, teraz zawitała także do nas. Wśród miłośników ekologicznych i bezpiecznych sposobów na pranie, orzechy piorące budzą duże zainteresowanie i zyskują coraz większą rzeszę wielbicieli. Dzieje się tak nie tylko ze względu na ich naturalność i atrakcyjną cenę, lecz także na uniwersalność zastosowania.



perły piorące ,coś dla alergików

16 lis 2016 - 12:47:34

Wyglądają dość intrygująco :) Chyba przetestuję, aczkolwiek właśnie kupiłam kapsułki do prania Ludwik i chciałabym sprawdzić, jak one się spiszą w walce z zabrudzeniami. Generalnie zastanawiam się czy jest jakaś różnica między kapsułkami a perłami? Czy to tylko kwestia nazwy :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zabaweczki dla maluszka !