Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witajcie Kochane. Proszę o wasze opinie.

Co dzieciom przychodzi z tego małżeństwa?

moja sytuacja wygląda następująco.
Od 10 lat jestem żonaty i mam dwójkę dzieci. Decyzja o drugim dziecku była próba ratowania małzeństwa, ale nie przyniosła rezultatów. W większości przypadków dochodzi do kłótni. Jestem z nia juz tylko ze wzgledu na nasze dzieci a ona grozi mi że jeżeli od niej odejdę stracę dzieci.

jestem z nia ze wzgledu dla dobra dzieci- miłosc to decyzja nie emocje! skoro podjołes taka decyzje i mieliscie swiadomosc ze to na całe zycie to powiniescie razem dazyc do tego zeby było dobrze. polecam ci ksiazke Małzenstwo za jakim tesknisz. dzis jest fajny trend- jesli cos sie psuje to najlpiej wywalic i kupic nowe. ja jestem staroswiecka i jestem zdania zeby naprawiac. i skoro powołaliscie do zycia dzieci to jestescie za nie odpowiedzialni! trzeba zobaczyc gdzie popełniliscie bład i go naprwiac.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Straszne to co czytam. Rozwala się małżeństwo to ratujmy je robiąc sobie kolejne dziecko. To jest chore dla mnie.

Odpowiedź na pytanie z tytułu: nie ! Jeśli dobrem dziecka ludzie nazywają trwanie w związku, gdzie trza udać to ja współczuję tym dzieciom.

ja tez mysle ze to wcale nie jest dla dobra dzieci, one widza ze cos jest nie tak i szczerze dajecie im wlasnie taki przyklad małżeństwa .. niestety ale beda takie jak wy.. rodzice a z reguły tak jest niestety, lepiej rozejsc sie w zgodzie porozmawiac i albo staracie sie dalej albo koniec, jestescie dorosli wiec nie zachowujcie sie jak dzieci, z reszta przepraszam bardzo ale czasy gdy slowa w kosciele dopuki śmierc nas nie rozlaczy przez dwoje ludzi którze pewnie wcale sie nie znaja już minely,nie jestesmy skazani na drugiego czlowieka tak jak było za naszych babć ............. takie jest życie jednym sie udaje drugim nie i tyle, jestesmy ludzmi i mamy prawo do szczescia a błedy popełnia karzdy ! ale trzeba wszystko robic z głową i tyle

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odejść czy zostać z ojcem dziecka