Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

lek separacyjny matki...

25 lip 2015 - 08:48:11

witam. mam taki problem? chyba tak to mozna nazwac. mam lek przed rozstaniem sie synem ktory idzie do przedszkola. maly jest ze mna 24h na dobe od 4 lat. teraz nastepuje zmiana idzie do przedszkola wiem ze dla niego jest to wazny i potrzebny moment w zyciu. ale kurde jak o tym pomysle to mnie skreca :( jak to bedzie i sie martwie jak on da rade. miala ktoras tak mama przed rozstaniem? mija to? jak sobie z tym radzic?

lek separacyjny matki...

25 lip 2015 - 09:10:09

Nie miałam, ale obserwowałam takie dzieci w otoczeniu mojej córki. Owszem, mają dużo więcej problemów z przystosowaniem się, ale po pierwszych kilku trudnych miesiącach dochodzą do siebie. Ważne, żeby dziecko było przynajmniej teraz odpowiednio przygotowane: zostawiaj dziecko z tatą albo kimś innym z rodziny, jak najwięcej wychodź z dzieckiem do rówieśników. Nie zostawiaj na początku na za długo w przedszkolu, tłumacz dziecku że nic złego się nie dzieje, wspieraj. Trzymam kciuki.

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 4/5

lek separacyjny matki...

08 sty 2018 - 13:48:10

Wolność dużo go nauczy, zobaczysz.

lek separacyjny matki...

09 sty 2018 - 14:58:49

ile go chcesz niańczyć??????
za chwilę pojawi się szkoła??i co pójdziesz z nim na lekcje do szkoły tornister nosić czy pisać lekcje?
do ślubu też go nie puścisz ....bo sie z nim nie rozstaniesz?

pozwól mu się usamodzielnić kawka

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sasiadki