Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tornister dla pierwszoklasisty

29 cze 2015 - 18:39:03

Drogie mamy proszę o pomoc w wyborze odpowiedniego tornistra dla 6-cio latki, po obejrzeniu kilku najbardziej przypadł mi do gustu herlitza przedewszyskim pod względem wagi, stabilności i budowy pleców, niestety moja córka uparła się na plecak z psami, najlepiej z serii the dog, nie chcę jej robić przykrości bo to ona idzie do szkoły i powinna sobie wybrać plecak czy dodatki, dlatego może któraś z Was może polecić firmę która wykonuje tornistry podobnej jakości z większym wyborem modeli?
(derform odpada)


Chętnie też poznam opinie na temat śniadaniówek i bidonów.

Tornister dla pierwszoklasisty

30 cze 2015 - 01:00:31

Usztywniane plecaki sa ciezkie waza kolo kg
No i jak dla mnie nie nadaja sie dla 6 latka ttm bardziej jesli to jest drobne dziecko
Jedyne co trzeba przyznac to sa nie do zdarcia
Mamy w dom6 firmy bemil cora zaliczy w nim 3klase bo wciaz wyglada jak nowy
Co do bidonow to na bank nie plastikowy ...pojemnik nie ma dla mnie wiekszego znaczenia

Tornister dla pierwszoklasisty

30 cze 2015 - 07:34:23

My mieliśmy tornister właśnie firmy Herlitz przez dwa lata używany był bez zastrzeżeń :) Może jednak Liwia przekona się do innych wzorów a dodatki kupicie z serii The Dog? Hama też ma dobre tornistry, ale nie pamiętam jak wyglądają wagowo. Co do dodatków to kupujemy po prostu takie jakie synkowi się podobają :)

zweryfikowana
Posty: 926
Ostrzeżenia: 1/5

Tornister dla pierwszoklasisty

30 cze 2015 - 08:50:04

Właśnie wczoraj kupiłam mojej 6latce tornister firmy Patio.Usztywnany, waga niecały kg. Na allegro cena ok. 130zł. Przed nami jeszcze piórnik i zeszyty :)

Tornister dla pierwszoklasisty

11 lip 2015 - 13:25:07

Ostatnio kupiłam córce taki tornister tylko, że z kotem, producent chyba Majewski. Też mocno usztywniony, a na plecach mięciutki. Przymierzyłyśmy w sklepie, dopasowałyśmy, ładnie przylega. Ciężki też nie jest a moja Amelka też drobniutka. Tu masz z pieskiem właśnie:

http://eplecaki.pl/zestawy-szkolne-plecaki-piorniki-worki-pieski/5038-tornister-my-little-friend-model-a1-rozowy-dla-dziewczynki-dziewczecy-jednokomorowy-z-psem-pieskiem-york.html

Synowi też chciałam taki kupić, ale wszystko różowe, więc odpada;) Z tego Herlitza może bym musiała zobaczyć. Ktoś się orientuje, jakie mają wzory?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-11 13:26 przez papaja29.

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

Tornister dla pierwszoklasisty

11 lip 2015 - 17:07:21

Moja też się uparła, nie pomagały tłumaczenia, uległam widząc jej radość w oczach jak go zobaczyła w sklepie, we wrześniu i tak się okazało, że nosiła w nim tylko 3 zeszyty, piórnik i śniadanie, więc waga nie była istotna.

śniadaniówkę i bidon też miała z serii, ale picie nosiła w butelce oryginalnej, zimą herbatę lub kakao w termosie

Tornister dla pierwszoklasisty

11 lip 2015 - 19:53:03

Ja kupiłam córci taki http://allegro.pl/usztywniany-plecak-szkolny-puma-plecaki-1-3-klasy-i5176104789.html w pierwszej klasie i tak wiele nie bedzie w nim nosic bo ksiazki zostawiaja w szkole a zadań domowych nie beda u nas w szkole miec

Tornister dla pierwszoklasisty

12 lip 2015 - 22:52:09

Jestes pewna ze zadan w domu nie bedzie ???

Tornister dla pierwszoklasisty

15 lip 2015 - 21:50:07

Dzięki dziewczyny! Postawiliśmy na Bemila :)

Tornister dla pierwszoklasisty

18 lip 2015 - 09:49:51

Tornister dla 6-latka? Poczytaj najpierw o skrzywieniach kręgosłupa.

Tornister dla pierwszoklasisty

18 lip 2015 - 21:21:32

A czy może ktoś się orientuje ile sztuk i jakie potrzebne będą zeszyty?

Tornister dla pierwszoklasisty

19 lip 2015 - 00:36:18

Majka A w czym ma nosic w reklamowce ?

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

Tornister dla pierwszoklasisty

19 lip 2015 - 01:03:53

Cytat
badgirl13
A czy może ktoś się orientuje ile sztuk i jakie potrzebne będą zeszyty?

Jeden 16k w kratkę i jeden 16k w trzy linię.
moja w ciągu roku potrzebowała 2 w kratkę i 3 w linię

Tornister dla pierwszoklasisty

19 lip 2015 - 08:48:44

Cytat
incognito82
Majka A w czym ma nosic w reklamowce ?
Hmmm w plecaku? Cóż takiego będzie nosić 6-latek że potrzeba mu tornistra?

Cytat
badgirl13
A czy może ktoś się orientuje ile sztuk i jakie potrzebne będą zeszyty?
A nie sensowniej zapytać w szkole?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-19 08:49 przez majka51.

Tornister dla pierwszoklasisty

19 lip 2015 - 21:41:52

W szkole będziemy dopiero 1 września,pytam tak orientacyjnie,a jak kupie kilka sztuk za dużo to się świat nie zawali;)

AnnaSt-d Dziękuję:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zaległa prowizja