Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 5/5

Czy dzieci w wieku 4 i 5 lat są za małe, żeby pojść z nimi do restauracji? Jak myślcie?

to chyba zależy od tego jakie dziecko jest .Ja ze swoją obecną 6l w wieku 4-5l mogłabym iść do restauracji zresztą zawsze jeżdziła z nami do papu na pizze ,była grzeczna .
Ale z dzieckiem szwagierki bym już sie nie wybrała .Istne adhd energia go rozpiera wcielony diabeł:D:D

Yyyy nie są. A czemu miałyby być?

zweryfikowana
Posty: 579
Ostrzeżenia: 1/5

My wychodzimy czasem z naszymi dzieciakami- 3 latka i 1,5 roczku. Grzecznie czekaja na jedzonko,pija soczek.
Z tym ze my nie zabieramy ich do jakis eleganckich restauracji gdzie goscie pod krawatami,biale obrusy itp.;)
Chodzimy do takich bardziej "codziennych" jesli moge to tak nazwac;) chyba wiesz o co mi chodzi



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-19 12:42 przez klaudysia21.

moj synek od malenkiego chodzi z nami wszędzie, rożnie się zachowuje, ale ogólnie dziecko to dziecko.

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

to zalezy od dziecka ,nie od wieku.jak dziecko grzeczne i spokojne to jasne,a jak ci szaleje w domu,w parku u znajomych ,w sklepie itd to raczej dla restauracji wyjątku nie zrobi :)

Oczywiście. Wszystko zależy od dziecka, a nie od wieku. My od małego wszędzie wychodziłyśmy i nigdy nie było problemu.

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 3/5

jasne chodzimy bez najmniejszych problemów. ostatnio byliśmy w Mekongu w Krakowie. Ważne żeby dzieci mogły dostać coś co lubią jeść i nie będzie wiekszych kłopotów.

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

Jak dla mnie to dziwne pytanie :) Ja już od małego chodziłam i jeździłam wszędzie z córką. Teraz ma 4 latka i jest odważna :) Jak miałam 8 miesięcy byliśmy z nią nad morzem na wczasach :) Powiem jedno - dobra restauracja Bydgoszcz ! To tylko http://www.karczmamlynska.com.pl/ tam właśnie chodzimy często z córką- lubimy dobre, polskie jedzonko :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Debata kandydatów na prezydenta RP. Wybory prezydenckie 2015 (LINK W OPISIE