Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

zakupy internetowe

21 minut temu

Budowa domu

26 minut temu

Projekt wnętrza

59 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Uwielbiam takie maile (:

06 mar 2015 - 18:07:04

Treść wiadomości
śliczną kurteczkę pani sprzedaje, z chęcią kupiłabym dla synka bo potrzebujemy na wiosnę bo wyrósł strasznie i teraz braki mamy ogromne w ubrankach. tylko, że u nas teraz cienko z pieniążkami, z jednej wypłaty przy trójce dzieci jest ciężko...a na dokładkę dzieciaki już miesiąc chore, wyleczyć się nie możemy i na leki idzie sporo....ale zapowiadają coraz cieplejsze dni i kombinezon już będzie zaciepły....postanowiłam zapytać, a właściwie poprosić panią..może mogłaby pani sprezentować dla mego synka tę kurteczkę? byłabym bardzo wdzięczna za pomoc...wiem, że pewnie jest pani zaskoczona moją prośbą, proszę się nie gniewać, ale jja po prostu chcę zapewnić moim dzieciom to co potrzebują...a sytuacja mnie zmusza właśnie do proszenia o pomoc :( będę wdzięczna jeśli przemyśli pani moją prośbę i ofiaruje synkowi kurtkę a może jakies inne ciuszki czy buciki miałaby pani do oddania?

Napiszcie proszę co myślicie bo sama nie wiem mam mieszane uczucia czy ta pani chce coś wyłudzić czy rzeczywiście jest w potrzebie ?

Uwielbiam takie maile (:

06 mar 2015 - 18:20:59

Są inne portale gdzie można otrzymać za darmo odzież dla dzieciaków gratyzchaty.pl, za0zł.pl i myślę, że nie powinnaś ulegać tego typu prośbom. Ja ostatnio oddałam na stronce naszego miasta za darmo ubranka dla dzidziusia, wzięła je Pani, która miała wybrać część z nich dla dzidziusia swojej córki, a resztę odnieść do szpitala, bo właśnie zbierają. Za kilka dni widziałam, że Pani sprzedaje te ubranka na innej stronce, też dla miejscowych.

Uwielbiam takie maile (:

06 mar 2015 - 18:36:36

Daj sobie spokój. Mnie od kilku miesięcy męczy na Szafce jakaś użytkowniczka,która pisze łamaną polszczyzną,i też próbuje wyłudzić różne ubranka,zabawki,buciki. No zobacz,ta babka,która do Ciebie napisała. Ma troje chorych dzieci i wszystko wydaje na leki dla nich,a jednak ma pieniądze żeby opłacić abonament za internet? To aż taka biedna nie jest. Poza tym zamiast siedzieć przed kompem i pisać po ludziach takie rzeczy,niech się weźmie do uczciwej pracy albo pójdzie poprosić o pomoc w MOPS-ie. Nie wierz jej. A jaki ma nick? Może to ta sama,która pisała do mnie?

Uwielbiam takie maile (:

06 mar 2015 - 19:08:26

nie nie to pani z allegro gteska57
ale dzięki za poradę bo to już kilka dni temu było kurcze spać nie umiałam

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

Uwielbiam takie maile (:

06 mar 2015 - 21:47:38

kiedys oddawalam cos za darmo ,odbior osobity oczywiscie ,to tez takie żale dostawalam czy wysle jej to na swoj koszt...pisala kilka dni po kilkanascie smsów dziennie!!

Uwielbiam takie maile (:

12 kwi 2015 - 18:48:19

tja wszyscy nagle potrzebujacy i biedni ale wiekszosc ma srajtfony, komputery i inne gadzety w domu, wkurza mnie ta powszechna cwaniakowatosc i wyłudzactwo.

Uwielbiam takie maile (:

28 paź 2015 - 18:33:55

zastanawiam się czemu nie pójdzie po pomoc w swoim mieście??nawet do np.MOPS-u albo Caritasu ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co byście zrobiły na moim miejscu?