Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 720
Ostrzeżenia: 1/5

ja tam sprzedałam pare ciuszków ale teraz przezuciłam sie na grupy na facebooku i juz nie mam prawie zadnych ciuszków wszytsko poszło.,

Witam wszystkie Mamy :) na wstępie zaznaczę, że nie będę się tu pod nikogo podszywać tylko napiszę szczerze. Współpracuje z tym portalem i dlatego mogę powiedzieć kilka rzeczy "od kuchni".

Wiem, że np. po kilku miesiącach od startu portalu sprzedaje się tam już 20% wystawianych przedmiotów (jeszcze w grudniu było to 10%) - czyli teraz sprzedaje się średnio 1 na 5 ciuszków, a to naprawdę sporo :) I ta statystyka cały czas rośnie bo przybywa nam nowych Mam.

Z resztą chyba najlepiej to widać np. jak się popatrzy na ranking użytkowniczek (po lewej stronie na dole) i zobaczy całą listę. Widać, że niektóre Mamy przez zaledwie kilka miesięcy działania portalu sprzedały zawrotne liczby ubranek np. marzenaz222 - 583 przedmioty, Aleksandra1980 - 264 przedmioty, evis - 103 przedmioty, itd.

Ale najlepiej chyba jak każda Mama sama zdecyduje czy odpowiada jej ten czy inny portal :) a ja życzę wszystkim udanych zakupów / sprzedaży :)

zweryfikowana
Posty: 579
Ostrzeżenia: 1/5

Witam, pytanie kieruje do osób które mają tam konto i rzeczywiście coś sprzedały- oceńcie czy tam czy na szafce szybciej coś udaje się Wam sprzedać??

Ja pod koniec marca dodałam na Szafkę ok 40 rzeczy na sprzedaż, po kilku dniach zarejestrowałam się na portalu Dzieciociuszek i wystawiłam te same rzeczy. Tu na szafce sprzedałam 6 rzeczy i dostałam mnóstwo zapytań o wymianę, obniżkę cen itp., a na Dzieciociuszku bez żadnych problemów i zapytań sprzedałam 12 rzeczy! Zgadzam się również z dziewczynami które już pisały, że na Dzieciociuszku dodaje się rzeczy bardzo szybko, można wgrywać kilka zdjęć na raz- super to idzie. Z czystym sumieniem mogę polecić ten portal wszystkim :)

zweryfikowana
Posty: 579
Ostrzeżenia: 1/5

Dzieki Ci za odpowiedz:)
Czyli chyba trzeba zbalezc czas na zrobienie fotek i powystawianie ciuszkow, gdyz miejsca sie juz malo robi

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

a jaj mam odwrotnie tam 2 rzeczy przez kilka miesiecy,tu co chwile cos w tym samam czasie...

zweryfikowana
Posty: 579
Ostrzeżenia: 1/5

Czyli zalezy jak się uda, no ale jeśli ma się powystawiane na większej ilości portali to zawsze zwiększa się szansa na sprzedaż

Od kilku dni Dzieciociuszek wprowadził opcję "Negocjuj cenę" która wielu przypadła do gustu, oraz aplikację na smartfony. Tak więc widać starają się o użytkowników :)

Ja aktualnie sprzedaję na Dzieciociuszku o wiele więcej rzeczy niż na szafce, więc nie żałuję, że tam zaczęłam wystawiać ;)
Czy wy też w ostatnim czasie zauważyłyście zastój na szafce - ostatnie 3-4 msce?

zweryfikowana
Posty: 579
Ostrzeżenia: 1/5

A ja ciągle czekam na nowych nabywców ubranek po moich dzieciach, zapraszam, zawsze można ponegopcjować ;)
U mnie ciągle cisza, kilka zapytań i tyle, a szkoda bo miejsca coraz mniej w szafach;)

Zapraszam do mnie na majowa promocje-przy zakupie 5sztuk szosta GRATIS(najtansza)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-06 14:07 przez klaudysia21.

Dokladnie ja tez mam takie wrazenie jakby na szfce jakis zastoj :/..na dzieciociuszku sprzedaje sie o wiele szybciej,dokladnie tak jak zauwazyla to tez marabi .
Z poczatku nie byalam nastawiona na dzieciociuszek,ale widze popularnosc szybko wzrasta:)
pozdrawiam mamusie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Soczewki-jakie?