Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mam pytanie odnośnie portalu Dzieciociuszek

Czy tam rzeczywiście idzie sprzedaż?
Zaczęłam tam dziś dodawać rzeczy, ale mam ich masę, więc nie wiem, czy to nie strata czasu?
Czy ktoś tam w ogóle coś sprzedaje? Bo chyba strona nie jest tak znana jak Szafka.
Nie ma nawet informacji ile osób oglądało waszą rzecz itp.

Nie mam pojęcia ale też się chętnie dowiem.

zweryfikowana
Posty: 130
Ostrzeżenia: 1/5

Ja założyłam konto niedawno i jak na razie poszły mi 2 rzeczy, jedna bardzo szybko bo po kilku dniach i teraz cisza, nawet nikt o nic nie pyta... Nie ma tam prowizji więc można wystawiać, zawsze jest większa szansa:)

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

jak dla mnie szkoda czasu

Widzę tam głównie dużo rzeczy Mamuś z szafki, więc ciekawi mnie, czy w ogóle zagląda tam dużo ludzi spoza szafki, ale w sumie to trudno stwierdzić.
Np. na OLX przynajmniej widać ile odsłon miała dana rzecz, na Dzieciociuszku nie widać i nie wiadomo jakie jest zainteresowanie :(

zweryfikowana
Posty: 130
Ostrzeżenia: 1/5

Trudno stwierdzić, widać tylko jak ktoś doda do ulubionych.

Nikt więcej?
Może powinnam była wpisać w tytule Dzieciociuszek, ale tego nie zrobiłam, żeby to nie było traktowane jako reklama.
Wtedy pewnie więcej osób by odpisało.

Mnie (w ciągu ok. 2 m-cy) udało się tam sprzedać 39 ciuszków:) Jestem zadowolona:)

O przepraszam,już sprzedałam 43 rzeczy:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-07 14:43 przez KotkaFraszka.

zweryfikowana
Posty: 130
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
KotkaFraszka
Mnie (w ciągu ok. 2 m-cy) udało się tam sprzedać 39 ciuszków:) Jestem zadowolona:)

O przepraszam,już sprzedałam 43 rzeczy:D

To na prawdę dużo:D

Cytat
KotkaFraszka
Mnie (w ciągu ok. 2 m-cy) udało się tam sprzedać 39 ciuszków:) Jestem zadowolona:)

O przepraszam,już sprzedałam 43 rzeczy:D

Wow! No to dodaję :)

Nie dawno wystawiłam tam ubranka, miałam 1 zapytanie jak na razie i tyle. Zobaczymy jak będzie ;) Nic się nie płaci, więc podobnie jak na szafce, można wrzucić i może coś się sprzeda :) Co do sprzedaży to najlepiej idą ubranka na grupach na Facebooku :)

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

a czy tama są mamy z poza szafki ? bo mam wrażenie ,że mało...

kotkafraszka mnie namówiła :) dodałąm 100 sztuk na dzieciociuszek :) zobaczymy,jak ma sie zdjeci ai opisy przedmiotów( kopiowane np z szafki do dodanie tam przedmiotu trwa ok 30 sekund )

132 sztuki,skończyłam :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-08 17:11 przez leniszcze.

sprzedałam tam jedną rzecz i poczta email mi wywaliło chyba portal ma jakiś wirus chat
już tam nie wystawiam co chwile mi przychodzą reklamy nie nie daje rady:)

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

włącz adblock i po rekalmach,u mnie tez 1 rzecz narazie :)

ale co z pocztą ....ktoś naciska a ja nie mam danych tylko musze prosić o numer telefonu....to jakieś nienormalne jest
tutaj na szafeczce jest więcej użytkowników i weselej niż ten cały twój portalik co tak reklamujesz...mało ludzi i nijak
zdecydowani wole tutaj zostać cheers sympatyczniej kawka

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Soczewki-jakie?