Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 235
Ostrzeżenia: 1/5

Wozek dla dziecka

29 gru 2014 - 17:51:43

Zastanawiam się nad zakupem wózka. Ten mi się strasznie spodobał, ale nie wiem czy bedzie dobry. To moje pierwsze dziecko więc nie mam na temat wózków, zielonego pojęcia.. Termin mam na 1 czerwca. Co sadzicie?? Na co zwrócić uwagę przy zakupie wózka??



Wozek dla dziecka

29 gru 2014 - 18:22:07

polecam wózek 3w1. Taki mam na sprzedaż



Wozek dla dziecka

29 gru 2014 - 18:31:53

Może opowiem ci nasze spostrzeżenia i historię wózka.
Kuzynka namówiła nas na zakup u polskiego producenta - bo nowy i niedrogi 3w1 za niecały tysiak. Więc skoro taki fajny, lekki i sprawdzony to bierzemy, tym bardziej, że oglądając w sklepach ceny były kosmiczne.
Wózek może i lekki ale okazał się bardzo duży i po złożeniu w samochodzie Ford Focus kombi zajmował prawie cały bagażnik :/ Rączka była regulowana tylko góra-dół więc mąż jak chodził z wózkiem często haczył nogą o hamulec na dole, zresztą ja także przy większych krokach.

Tak więc po jakimś pół roku czy nawet wcześniej podjęliśmy decyzję o zakupie innego wózka. I tak padło na Graco Symbio - wózek 3w1
Także leciutki, po złożeniu zajmuje duuużo mniej miejsca w bagażniku, spacerówka jest fajnie wyprofilowana (gdzie w poprzednim wózku kiedy syn jeszcze sztywno sam nie siedział to po prostu leciał w lewo lub prawo bo była szeroka), wózeczek nieduży, fajnie się prowadzi nawet jedną ręką. Koła skrętne bez problemu ze skrętem w miejscu. Osobiście nie wyobrażam sobie wózka bez skrętnych kół. Fotelik samochodowy w zestawie z bazą, którą się zapina pasami w samochodzie i można bez każdorazowo odpinania pasów wyciągnąć sam fotelik. Fotelik z 4 gwiazdkami w testach, naprawdę masywny i konkretny w przeciwieństwie do poprzedniego z zestawu.

Co do samego wózka to też w zależności czego potrzebujecie ale warto zwrócić uwagę na wagę, skrętne koła, regulowaną rączkę lub tak zrobiony wózek aby idąc nie haczyć o nic nogami, łatwość montowania poszczególnych części do wózka.
Od siebie naprawdę polecam Graco Symbio. Nowe 3w1 nie są tanie ale można też poszukać wśród używanych i zaoszczędzić.

Wozek dla dziecka

30 gru 2014 - 10:01:28

Iciu moim zdaniem zanim kupi się jakikolwiek wózek należy poczytać opinie ludzi którzy już go nabyli i wypośrodkować...bo tak jak ty byc może trafiłaś na udany egzemplarz tak na podstawie paru( parunastu) osób można coś wywnioskować:))))))))ja sama przejechałam się na wózkach parę razy bo salonówki owszem są idealne tylko to wszystko jest kwestia czasu..a opinie o Graco Symbio raczej nie są dobre:(((((( nie żebym się wymądrzała ale swój pierwszy wózek dla bliźniąt kupiłam jeszcze za nim sie maluchy urodziły ...i sprzedawałam TEZ JESZCZE PRZED PORODEM:)))))) zaraz po otwarciu wiedziałam że to nie to...MASAKRA...TAKO HAPPY TWINS...nie wiem jak małe kobietki maja siłę go używać gdzie ja przy wzroście 182 cm miałam ogromne trudności z jego obsługą...ciężki przereklamowany moloch ...nie licząc oczywiście dodatkowo ciężaru dziecka które cały czas nabiera wagi..więc jeśli zdane jesteśmy często na siebie..nie posiadamy domu z garażem...to warto wczytać się co ludzie piszą o danym modelu.....życzę udanych zakupów ....naprawdę:))))http://www.bangla.pl/opinie/p6395/graco-wozek-symbio

Wozek dla dziecka

30 gru 2014 - 11:24:51

iv37 chyba dużo zależy od tego tak naprawdę czego się oczekuje od wózka. My akurat jesteśmy z Graco bardzo zadowoleni. Największymi plusami są waga, wielkość po złożeniu i jakość wykonania (przynajmniej w porównaniu z pierwszym wózkiem). Dla mnie na super dziurawych chodnikach się sprawdza.
A powiedz mi tak z ciekawości pytam dla bliźniaków masz wózek taki szeroki czy siedziska są jedno za drugim? Bo kiedyś szłam na spacer do naszego wspaniałego "centrum" i mijałam tak wąski chodnik, ze ledwo tym wąskim Graco się zmieściłam i tak właśnie się zastanawiałam co za poroniony pomysł zrobić coś takiego, że przecież jak ktoś ma bliźniaczy wózek taki na szerokość to nie ma szans wjechać. W ogóle do wielu sklepów nie ma opcji aby taki szeroki wózek wjechał.

zweryfikowana
Posty: 235
Ostrzeżenia: 1/5

Wozek dla dziecka

30 gru 2014 - 12:02:26

Ja mieszkam w mieście na 5 piętrze w bloku, ale mam na szczęście windę, do tego wózka też są trzy elementy, cena to 1800 zł..

Wozek dla dziecka

07 maj 2015 - 14:29:34

Treść posta została usunięta automatycznie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie piosenka jaka muzyka dla mamy przed 50-tką