Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

25 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dojrzała mama

19 paź 2014 - 21:57:17

Witam Was drogie mamusie.
Jestem mamą 17 letniej córki i 16 letniego syna oraz 4 miesięcznego maluszka, mam 41 lat.
Jestem ciekawa czy są wśród Was mamy po 40??
Jakie spotykają Was reakcje ludzi?

Dojrzała mama

20 paź 2014 - 10:36:56

Reakcje ludzi? myślę że lepsze niż matek młodych tzn.od 18-20 lat... ludzie zawsze będą gadać, nie ma się co przejmować:)

Dojrzała mama

20 paź 2014 - 12:50:48

Witaj,ja jestem mamą 18-latki,16-latka i 4 miesięcznych bliźniaczek:)))Wprawdzie nie mam jeszcze 40lat ,ale też mam już praktycznie dorosłe dzieciaki i jeszcze przytrafiły się bliźniaczki.Kiedy urodziłam córke miałam 20lat:)Obecnie nie spotkałam się z żadnym przykrym komentarzem,absolutnie wrecz przeciwnie wszyscy gratulują i bardzo ciepło to komentują.Z tego co widzę jest nas sporo takich dojrzałych mam:))i bardzo dobrze:)))

Pozdrawiam wszystkie dojrzałe mamusie:)
Asia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-20 12:51 przez kulumb.

Dojrzała mama

20 paź 2014 - 13:24:35

witam jestem dojrzala mama po 40 mam dwie corki dorosle samodziene nie mieszkaja juz z nami w domu mam 17 letnia karoline i 4i pół roczna julie czuje sie spełniona szczesliwa i mało mnie interesuje co mowia ludzie zawsze mówia i beda mowic.Moje dzieci sa szczesliwe maja super dziecinstwo julcia wszedzie z nami jezdzi pokazujemy jej Polske jezdzimy na spacery do lasu na grzyby co tydzien pokazujemy jej swiat chodzi z nami na koncerty rozna muzyka w niedziele bylismy na koncercie jurka dujaka Jezdze z nia rowerem gram w pilke moze fikołkow nie robie ale moja najstarsza cora ma blizniaki ma 24 lata i nie widze roznicy to ja biare swoja corcie i prawie 2 letnie blizniaki i spacerujemy bawimy sie na placu zabaw.julcia wypelnia nasze zycie jest kochanym dzieckiem ma dorosle siostry ma kuzynow a teraz ma juz siostrzencow i bawi sie z nimi.Pozdrawiam dojrzałe mamusie jak i te młodsze.Przestanmy przejmowac sie co powiedza ludzie w krajach bardziej rozwinietych kobiety zachodza pozno w ciaze ok 40 i to pierwsze ciaze.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Złodziejka czy wariatka?