Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dojrzała mama

19 paź 2014 - 21:57:17

Witam Was drogie mamusie.
Jestem mamą 17 letniej córki i 16 letniego syna oraz 4 miesięcznego maluszka, mam 41 lat.
Jestem ciekawa czy są wśród Was mamy po 40??
Jakie spotykają Was reakcje ludzi?

Dojrzała mama

20 paź 2014 - 10:36:56

Reakcje ludzi? myślę że lepsze niż matek młodych tzn.od 18-20 lat... ludzie zawsze będą gadać, nie ma się co przejmować:)

Dojrzała mama

20 paź 2014 - 12:50:48

Witaj,ja jestem mamą 18-latki,16-latka i 4 miesięcznych bliźniaczek:)))Wprawdzie nie mam jeszcze 40lat ,ale też mam już praktycznie dorosłe dzieciaki i jeszcze przytrafiły się bliźniaczki.Kiedy urodziłam córke miałam 20lat:)Obecnie nie spotkałam się z żadnym przykrym komentarzem,absolutnie wrecz przeciwnie wszyscy gratulują i bardzo ciepło to komentują.Z tego co widzę jest nas sporo takich dojrzałych mam:))i bardzo dobrze:)))

Pozdrawiam wszystkie dojrzałe mamusie:)
Asia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-20 12:51 przez kulumb.

Dojrzała mama

20 paź 2014 - 13:24:35

witam jestem dojrzala mama po 40 mam dwie corki dorosle samodziene nie mieszkaja juz z nami w domu mam 17 letnia karoline i 4i pół roczna julie czuje sie spełniona szczesliwa i mało mnie interesuje co mowia ludzie zawsze mówia i beda mowic.Moje dzieci sa szczesliwe maja super dziecinstwo julcia wszedzie z nami jezdzi pokazujemy jej Polske jezdzimy na spacery do lasu na grzyby co tydzien pokazujemy jej swiat chodzi z nami na koncerty rozna muzyka w niedziele bylismy na koncercie jurka dujaka Jezdze z nia rowerem gram w pilke moze fikołkow nie robie ale moja najstarsza cora ma blizniaki ma 24 lata i nie widze roznicy to ja biare swoja corcie i prawie 2 letnie blizniaki i spacerujemy bawimy sie na placu zabaw.julcia wypelnia nasze zycie jest kochanym dzieckiem ma dorosle siostry ma kuzynow a teraz ma juz siostrzencow i bawi sie z nimi.Pozdrawiam dojrzałe mamusie jak i te młodsze.Przestanmy przejmowac sie co powiedza ludzie w krajach bardziej rozwinietych kobiety zachodza pozno w ciaze ok 40 i to pierwsze ciaze.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Złodziejka czy wariatka?